Sunsilk, Głęboki Brąz, Szampon podkreślający kolor

Sunsilk, Głęboki Brąz, Szampon podkreślający kolor

Opracowany specjalnie, by podkreślić i wydobyć barwę brązowych włosów. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni włosów, dzięki czemu włosy stają się błyszczące i równomiernie odbijają światło a ich kolor jest ożywiony. Włosy odzyskują wyrazisty, pikantny odcień a jednocześnie są miękkie i lśniące. To efekt zawartych w formule szamponu, odbijających światło drobinek kolorowej miki.

super!

świetnie podziałał na moje zniszczone włosy. Były bardziej miękkie niż po innych, nawilżających czy regenerujących szamponach. Pozostawił ładne, złociste refleksy, wygładził czuprynę, może nawet troszkę obciążył.
Ślicznie pachnie, jest wydajny, dobrze się pieni, tubka poręczna.
chyba jeden z moich ulubionych szamponów :-)

średni...

Zdecydowanym plusem, w moim odczuciu, jest zapach- najprawdziwsze pierniczki:) oraz poręczne opakowanie.
Gorzej już, niestety, z właściwościami pielęgnacyjnymi... Wydaje mi się, że szampon niezbyt dobrze oczyszcza włosy, muszę myć 2 razy, żeby mieć wrażenia dokładnie umytych (pierwszy raz się z takim czymś spotkałam, bo myję włosy codziennie i zawsze raz wystarczał). Poza tym, są po jego użyciu dosyć sztywne, niemiłe w dotyku. Plus za to, że ładnie błyszczą, kolor wydaje się być nieco uwydatniony.
Jeśli jeszcze kiedyś skuszę się na ten specyfik, to tylko ze względu na aromat;)
Zdecydowanie wolę analogiczny wymysł marki Gliss Kur albo Pantene.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Niezbyt.

Szampon ten ma ładny zapach, ale to za mało by dostać 3*. Oczyszcza włosy, nie podkreśla koloru. Jest dla moich włosów po prostu neutralny. Używam razem z odżywką. Oceńcie same, czy warto kupić go dla zapachu i ładnego opakowania. Ja już go nie kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

ładny zapach

Szampon w moim odczuciu raczej nie podkreśla brązowego koloru włosów, ale włosy są po nim błyszczące. Niezbyt dokładnie myje, dlatego musiałam myć głowę 2 razy albo nakładać dużą jego ilość. Szampon wg mnie bardzo ładnie, nie chemicznie jak większość, tylko jak ktoś wcześniej zauważył takimi piernikami, uwielbiałam go wąchać.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Cudnie pachnie!!!

Mniam...Zapach imbirowych pierniczkow:D,fajnie sie pieni i zostawia ladne refleksy,jeszcze lepszy z odzywka z tej serii.Nie jest to napewno szampon pielegnacyjny,wiec w tym celu nalezaloby zakupic inny na zmiane.Moje wlosy tylko w niewielkim stopniu przesuszaja sie na koncach(ze wzgledu na czeste uzywanie prostownicy),wiec bez obaw moge go stosowac a na wysuszone koncowki nakladam co 2-3dni olejek rycynowy na noc a rano myje wlosy i jest si:p

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:4-6

Ok!

Szampon dobrze myje włosy, pozostawia na nich nawet zlociste refleksy, używając go z odżywką da się zauważyć efekt. Jednak przeszkadzał mi jego zbyt specyficzny zapach... Ogólnie zadowalający..

Wydobywa brąz, ale nie odżywia

Szampon pachnie ładnie, pierniczkami. Pieni się średnio, jak dla mnie za słabo. Nie działa odzywczo na moje włosy, nie nawilza. Nie są bardziej miekkie, wypadają jak wypadały. Z tego powodu zmieniam szampon na inny.
Przyznaje jednak, że rzeczywiscie wydobywa brąz z włosów. Farbowałam wloski szamponem koloryzujacym (24 mycia) kilka miesiecy temu i kolorek nadal sie utrzymuje (oczywiscie to tylko pozostałosci, ale ładnie wyglada). Mysle, że gdyby nie ten szampon moje wlosy nie bylyby tak brązowe. Minusem jets nieporeczna tuba - ciezko z niej wycisnac szampon, zwlaszcza kiedy sie konczy.

Używam tego produktu od:2,5 miesiaca

bombonierka :)

Podoba mi się zapach tego szamponu- jak otwarte pudełko z dobrymi czekoladkami.
Opakowanie nietypowe- tuba, wygodne w użytkowaniu, estetyczne.
Nie obciąża włosów jak większość specyfików do włosów farbowanych,nie powoduje nadmiernego przetłuszczania, dobrze pielęgnuje, a ponieważ jest tani- ocena wysoka.
Tylko te drobinki rozświetlające ;/- ja używam po nim jeszcze odżywki do spłukiwania z tej samej serii zresztą- producent chyba tego nie przewidział.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy (b. wydajny)
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie to czego oczekuje

Bardzo fajny zapach :) Cena przyzwoita. Konsystencja takze niczego sobie. Jednak na tym moje pozytywne zdanie na temat tego szamponu.
Kolor wcale nie jest ozywiony. Wlosy wcale nie staja sie bardziej lsniace i miekkie. Brazowa barwa nie jest wydobyta ani tym bardziej podkreslona.
To nie jst taka rewelacja jaka wpaja nam kampania reklamowa. Ogolnie to sie zawiodlam.
Pozdrawiam:)

Średnio na jeża...

No cóż...Nie przypasował mi ten szampon. Zapach- piękny, lecz na dłuższą metę staje się męczący, wydajny, tani. Zwykły średniak, który nie daje spektakularnych efektów, a napewno nie można liczyć na "świetliste refleksy" :P.

nie dla mnie

Zacznę od plusów: opakowanie, konsystencja i zapach. Na tym koniec.
Po paru użyciach (codziennie) dorobiłam się łupieżu i przetłuszczonych, oklapniętych włosów. Włosy myję codziennie i ten szampon się nie nadaje do takiej pielęgnacji. Szkoda bo zapowiadał się ciekawie, choć nie daję wiary w jego moc pogłębienia koloru :)

Pozytywne zaskoczenie

Długo się zastanawiałam czy kupić ten szampon wraz z odżywką, bo do marki Sunsilk jakoś nie mam przekonania. Ale ponieważ produkt jest niedrogi, to nabyłam w końcu ten zestaw (zapłaciłam w sumie 11,50 za szampon i odżywkę).
Muszę przyznać, że o ile odżywka jest kiepściutka, to z szamponu jestem naprawdę zadowolona. Jest wydajny, bardzo dobrze się pieni, ma fajny kolor i zapach. No i te opakowanie - fajnie się prezentuje na półce w łazience.:-) Włosy są po nim przyjemne w dotyku, takie delikatne. A jeżeli chodzi o pogłębienie koloru - cóż, w ogóle na to nie liczyłam i jakoś sama też nic takiego nie widzę. Ale od kiedy go stosuję już dwa razy pytano mnie czy farbowałam ostatnio włosy, bo tak ładnie mi się błyszczą. No cóż, włosów nie farbowałam już 1,5 miesiąca, więc to musi być zasługa tego szamponu.;-) Ogólnie polecam spróbować, zwłaszcza że cena śmiesznie mała.