Wella, Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Wella, Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Kremy trwale koloryzujące Wellaton pozwalają zachować 4 oznaki młodego wyglądu włosów (kolor, blask, młodość i witalność) i cieszyć się nimi przez długi czas. Farba wzbogacona wyciagiem z palmy kokosowej pielęgnuje włosy, a zawartość filtrów UV pomaga chronić włosy przed niszczącym działaniem światła słonecznego.

Cena: ok. 12zł

bardzo średnia

Kupiłam tę farbę w dwóch odcieniach brąz 4/0 i brąz 3/0 i kolor wyszedł czarny po prostu i bardzo sztuczny...Strasznie dużo włosów mi wypadło po tej farbie i z tego względu nie kupię jej więcej...Jedynie plus, że farba ta jest bardzo trwała i nawet ładnie się spiera.

Używam tego produktu od: raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

oszukaństwo z kolorami

Być może to moja wina - wybrałam zły odcień, być może źle zrobiłam, że chciałam mieć jasny brąz, być może źle zrobiłam w ogóle farbując włosy. A już na pewno popełniłam błąd wybierając Wellaton Karmelowa Czekolada 8/74. Być może nie odróżniam kolorów, ale oczekiwałam jasnego brązu z lekką ciepłą, rudą poświatą. W efekcie jestem rudzielcem, zwłaszcza przy skórze głowy... Nawet nie wierzę, że inne kolory by mnie usatysfakcjonowały, bo widzę, że reszta wychodzi po prostu czarno. Z dwojga złego lepszy rudy, bo łatwiej się go będzie pozbyć, niż czerni...
\\n
\\nSkuszona promocją, płacę srogą karę. Jako lekarstwo na rudość kupiłam średni brąz 4/0, ale nie chcę wylądować ze smołą na włosach.
\\n
\\nNie, nie i nie. Nie tego oczekiwałam.

nie tak miało być :<

Zakupiłam w drogierii farbę kolor &quot;jasny brąz&quot; i zafarbowałam włosy. Wcześniej miałam już taki wyblakły brąz z rudą poświatą ale po tej farbie mam teraz włosy ciemno bardzo ciemno brązowe, a grzywka jest po prostu hebanową czernią (zdjęcia tak tego nie oddają jak to wygląda na reala) ! NIE TAK MIAŁO BYĆ :< nie chce czarnych włosów i teraz nie wiem co mogę zrobić zeby je troszkę rozjaśnić do ciemnego brązu ....

Świetna

Świetna farba jak dla mnie ,osobiście farbuje włosy na kolor czarny

+kolor wychodzi świetny ,taki jak na opakowaniu
+kolor bardzo długo utrzymuje się na włosach i nie blaknie
+nie niszczy włosów
+dołączona odżywka do tej farby jest świetna

-brak aplikatora
-zapach

Ilość zużytych opakowań: dwa

b. ją lubię :)

Ja używam 9.3. Złoty Blond Wellatonu, na rozjaśnionych włosach. To wychodzi coś jak ma Magda Gessler może trochę jaśniejsze :) po prostu cudne takie słoneczne :) Inne farby z nazwą złoty blond są brązowe albo jakieś bure więc tylko po Wellatonku możesz liczyć na jasny złoty blond, a nie buraki w bagnie ;))..haha, aha że ja mam odrosty w kolorze ciemny blond to ona tego nie łapie za 1 razem dlatego 2 razy farbuję odrost pod rząd tym numerem 9.3. i jest jak ma być :)

Dobrze rozjaśnia odrosty

Opinia dotyczy farb o numerach 9/0 oraz 10/0.

Farbowałam włosy wieloma farbami, jednak ta jako jedyna rozjaśniła w pełni moje odrosty koloru średni - ciemny blond. Farby używałam co 2 miesiące przez okres 2 lat, jednak kondycja moich włosów jakoś strasznie się nie pogorszyła, co spowodowane jest w dużym stopniu nakładaniem farby tylko na odrosty.

Gdyby nie fakt, że przestały mi się podobać tak jasne włosy, to pewnie używała bym tej farby dalej.

Ilość zużytych opakowań: około 10

jest ok

Uzywałam farby w kolorze sredni braz i ciemny braz.
Efekt zblizony do pokazanego na pudełku, farba ma gesta konsystencje, nie niszczy włosów,łatwo sie ja miesza i mozna ja kupic wszedzie. Włosy po jej uzyciu maja ładny, lasniacy kolor . Wlosy plowieja gdy mam juz widoczny odrost ( ok miesiaca, myje wlosy codziennie)

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Uwielbiam ją!

Daje 5 gwiazdek, dlaczego? Ta farba jest moim KWC mimo iż faktycznie jako jedna z niewielu dostępnych na rynku wymaga od osoby farbującej użycia miski i w moim przypadku pędzelka, to bardzo ją lubie. Kolory na włosach są dość podobne do tych które widzimy na pudełku, farbując na brąz otrzymujemy brąz a nie jak np. używając farb L\'oreal jest to czerń. Używałam bodajże 3 kolorków mleczną czekoladę, gorzką czekoladę czy mix mlecznej i karmelowej czekolady. I zawsze były to udane farbowania. Dziś użyłam karmelowej czekolady na dość ciemne brąz włosy i wyszedł mi przepiękny jasny brąz z ciepłą powłoką, dość długo próbowałam uzyskac ten efekt czy to wspomnianym wyżej L\'oreal czy farbami garnier. Przyrzekam nie zdradzac tej farby ponownie, bo to najlepsza jakiej używałam :) nie niszczy włosów, jest tania i wydajna. Gorąco polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: ok.15

Może być :)

Przyznam, że sięgnęłam po farbę zachęcona Waszymi komentarzami i nie zawiodłam się. Zmieszałam karmelową czekoladę z mleczną czekoladą (4:1) bo obawiałam się rudości na moim złotym blondzie (po słońcu). Kolor wychodzi taki jak na opakowaniu (u mnie ciut ciemniejszy ze względu na mleczna czekoladę). Wypróbowałam chyba wszystkie farby Loreala - od castingów do feerii - i WSZYSTKIE przyciemniały mi włosy (nawet po jakimś złotym czy jasnym bursztynie na głowie miałam brąz). Tutaj efekt jet taki, jak obiecuje producent (podobnie było z Safirą - kolor był identyczny jak na opakowaniu, ale już nie widuję tamtej farby). Dorzucona jest odżywka chyba Pantene i generalnie włosy po farbowaniu wyglądają zdrowo (inna sprawa, że mam mocne i grube włosy). Póki co - farba nieznacznie tylko się zmywa a np. Garniera (Nutrisse) wypłukiwała się momentalnie. Duuuużym minusem - jak dla mnie - jest prehistoryczny sposób nakładania. Zawsze farbuję włosy sama i łatwiej jest nakładać farbę z aplikatorem. Z miseczką i szczoteczką ostatni raz miałam do czynienia przy Palecie... ze 20 lat temu. Wiedziałam o tym bo wspominałyście na forum, niemniej jednak - za to daję minusa. Aktywator jest w plastikowej buteleczce i gdyby była trochę większa i dorzucono by aplikator - byłoby OK.

Używam tego produktu od: raz

Na plus!

Używałam koloru ciemny brąz, uzyskałam piękną, naturalną czerń (czyli efekt, na jakim mi zależało). Włosy po farbowaniu były w bardzo dobrej kondycji, nie zauważyłam, żeby były przesuszone. Jedyne minusy to dość szybkie wyblaknięcie koloru, choć możliwe, że się do niego przyczyniłam wystawiając głowę 2,5 tygodnia na sycylijskie słońce ;) oraz to, że na moje gęste włosy lekko za ramiona jedno opakowanie to za mało.
Mimo wszystko wrócę do niej z pewnością!

Bardzo dobra farba, kolor utrzymuje się długo, nie blaknie, nie niszczy włosów. Jedyny minus to to, że rozdwaja końcówki,

po przecenie kosztuje nawet 10zł.

Używam koloru; Rozświetlonego jasnego blondu 10/0.
Ładny naturalny kolor.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetna!

Dla mnie świetna farba. Z natury byłam blondynką, później zaczęłam rozjaśniać włosy. Kiedyś jednak chciałam się odmienić i zafarbować na ciemny blond, prawie brązowy. Żałowałam. I zaczęłam szukać farby, która pomoże wrócić mi do jasnego blondu. Używałam wielu, ale to właśnie wellaton okazał się strzałem w 10!
Uwielbiam kolor 10/0. wychodzi ciepły blond, nie żółty, którego nie umiałam otrzymać innymi farbami.
Dodam, że jak wychodziłam z ciemnego blondu do jasnego, nie miałam problemów z rudym. Nic takiego nie miało miejsca.
Farba jest tania, zawsze kupuję dwie, więc cena jest porównywalna wtedy do loreala, który totalnie mi nie służy. Odżywka w opakowaniu jest świetna, można ją zakupić również osobno.
Farba niszczy mi włosy, ale po innych miałam gorzej. Z tym już walczę w inny sposób.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań