L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

Nowy super wytrzymały podkład. Niezawodna trwałość, unikalna formuła oparta na technologii Co - Resistium. Wysoce odporne pigmenty zapewniają trwałe właściwości kryjące. Perfekcyjny makijaż przez 16 godzin bez efektu maski. Podkład matuje skórę - delikatne pudry matujące pochłaniają nadmiar sebum; kryje oznaki zmęczenia - unikalne połączenie magnezu i pochodnej witaminy C; rozświetla cerę - niebieskie pigmenty niwelują efekt ziemistej cery; nie pozostawia śladów na ubraniu - formuła no-transfer oraz pigmenty o wysokiej przyczepności zamknięte w strukturze siatki.
Śliczne, naturalne kolory, które dopasowywują się do koloru twarzy.
W Polsce dostępne są kolory: 140- golden beige, 200 - golden sand, 215 - rose sand, 220 - sand, 240 - fawn, buff (?), 300 amber

Skład: Active Ingredients: Octinoxate 1%, Titanium Dioxide 1.9%
Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon 12, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl - 3 Diisostearate, Acrylatescopolymer, Acetylated Glycol Stearate, PEG/PPG - 18/18 Dimethicone, Parfum / Fragrance, Methylparaben, Magnesium Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Tristearin, Butylparaben, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, [+/- May Contain: Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77491 Iron Oxides

Cena: 50 zł / 30 ml

Średni podkład

Użyłam tego podkładu z 5 opakowań. Kiedyś był moim numerem jeden! I od jakiegoś czasu zauważyłam, że po 4 godzinach strasznie dziwny robi się na twarzy, staje się bardzo widoczny - tworzy efekt maski. Zaraz po nałożeniu wydaje się idealny. Świetne krycie, dobry mat, długotrwały -owszem. Przypuszczam, że cera moja mogła się przyzwyczaić do podkładu stąd moje aktualne niezadowolenie. Kiedyś nie mogłam bez niego żyć :-), dalej poszukuję swojego ideału.

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Nic specjalnego...

Kupiłam ten podkład w ciemno i niestety nie oszołomił mnie jakością.
Przeciętny podkład nie wyróżniający sie niczym szczególnym. Szybko zaczyna sie świecić, no chyba że się nałoży gruba warstwę, to może wytrzyma ze 2 godz. Jednak wtedy podkreśla wszelkie skórki, pory i najmniejsze zmarszczki.....
Gdy używa się go oszczędnie to jakoś przejdzie, ale bez poprawiania pudrem ani rusz.
Troche lepiej z kolorami, ja mam honey i golden sun. Ten pierwszy ma fajny neutralny odcień i co ważne, nie różowy. Drugi niestaty wpada w pomarańcz. Na razie leży i czeka, może w lato sie przyda...

Generalnie nie polecam, bo jest to zwykłe niezbyt trwałe, na dodatek drogie mazidło.
Poza tym to już kolejny w ostatnim czasie produkt Loreal, który mnie zawiódł....

nie, nigdy więcej

nie, nie i nie !

minusy bo tylko ich się dostrzegłam:
- słabe krycie
- matuje 2,3 h najdłużej
- konsystencja okropna
- wysusza skórę
- zostawia smugi

Bliski spelnienia

Ciezko dobrac mi jakikolwiek podklad, tak aby dopasowal sie kolor i nie bylo widac suchych skorek, bo to szpeci najbardziej w niedopasowanych podkladach. Tym razem bylam jednak zaskoczona. Podklad pieknie rozprowadza sie na skorze, jest wydajny, delikatnie i swiezo pachnie, dobrze pokrywa i matuje. Skora wyglada zadbanie, nienagannie, gladziutko. Jak z okladki. Przed zastosowaniem uzywam najpierw kremu nawilzajacego- jako ze mam bardzo sucha i wrazliwa skore. Gwiazdke odjelam za troszke mala game odcieni, bo kupilam az 3 rozne, zeby trafic w ten odpowiedni:) I lepiej nakladac go niezbyt duzo, bo po czasie moze troche pociemniec i wtedy widac rozniece. Ja nakladam dosyc lekko- kolor jest dopasowany i krycie wystarczajace:)

najgorszy jak do tej pory

Poza tą zaletą, że dość dobrze kryje zarówno niedoskonałości, jak i sińce pod oczami, podkład moim zdaniem ma tylko i wyłącznie wady:

- okropnie się go rozprowadza
- wysusza, skóra jest po nim nieciekawa w dotyku
- ściera się
- mimo wyboru kolorów mój nie dopasował się do cery (miałam najjaśniejszy). Przy złym rozprowadzeniu podkładu od razu zaznaczała się wyraźna granica skóra-podkład
- bardzo mocno pokreśla suche skórki i wchodzi w każdą najdrobniejszą zmarszczkę. W moim przypadku to skreśla podkład całkowicie
- po jakimś czasie "noszenia" go na twarzy robią się plamki i takie jakby skupiska podkładu, gdzieniegdzie jest, w innych miejscach go już nie ma

Podsumowując: od kliku lat poszukuję ideału, który spełniałby moje oczekiwania i śmiało mogę stwierdzić, że ten podkład był największym koszmarem napotkanym w mojej przygodzie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś miesiąc i poleciał do kosza
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Stanowczo nie dla mnie

Moje doświadczenia z Infallible:
- gęsta konsystencja sprawia, że niewygodnie się rozprowadza
- wysusza mi skórę
- słabo kryje i zostawia smugi
- spada przykrywka, przez co zdarza się wysmarowane wnętrze torby

Jeśli chodzi o plusy, to jest wydajny. Męczę się już z nim drugi rok, a końca nie widać. ;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Już nie mój typ

Na początku gdy go używałam był super ale po około 6 miesięcy zrobił się straszny. Może to dlatego, że moja skóra mogła się do niego przyzwyczaić... Na początku był super, matował, nie podkreślał skórek, wygładzał, nadawał równomierny kolor, wydajny, nie robił efektu maski i ładnie krył. Później strasznie się rolował, nie był trwały, zaczął strasznie podkreślać skórki, świeciłam się po nim strasznie już godzinę po jego nałożeniu oraz słabo krył. Jednym słowem totalna klapa. Teraz przerzuciłam się na Revlon i jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Około 5 opakowań

Bardzo dobry podkład, tylko nie mogę znaleźć właściwego odcienia

Po paru latach ciągłych przygód z różnorakimi Bourjoisami, przyszedł czas na zmianę. Przy zakupie podkładu True Match, zostałam dość hojnie obdarzona różnymi próbkami podkładów z Loreala.

Ten podkład oceniam na podstawie 5 próbek 1,5 ml. Uważam, że mogę to zrobić, bo to równowartość 1/4 opakowania sklepowego. Otrzymałam na szczęście próbki w odcieniu 104 - Golden Beige, co pozwoliło mi je zużyć w całości.

Z początku byłam sceptycznie nastawiona do podkładu, sprawił wrażenie opalonej i mało zimowej buzi. Po około pół godziny twarz wyglądała już dużo lepiej. Zatem rzeczywiście się dostosowuje do twarzy.

Rzeczywiście jest to trwały podkład. Utrzymuje się przez cały dzień. Nie wymaga użycia pudru. Mam obawy, czy sprawdziłby się latem, ale nie oceniam, bo nie testowałam go w lecie.

Podkład delikatnie matuje skórę nie tworząc efektu maski. Jak pisałam, nie ma potrzeby nakładania
pudru. Może i delikatnie rozświetla. Skóra w każdym razie wygląda na świeżą, ożywioną. Kryje też małe niedoskonałości. Nie wiem, jak sobie radzi z większymi, gdyż ich nie mam.

Nie jestem jednak przekonana, czy kupię ten produkt. Problemem jest dość wąska oferta kolorystyczna, z której ciężko mi wybrać odcień dla siebie idealny. Sprawdzałam to w drogerii, gdyż byłam prawie pewna, że go kupię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 x 1,5 ml

bardzo dobry

Bardzo dobry podkład.Dobrze się rozprowadza i utrzymuje,w dodatku jest bardzo wydajny,wystarczy naprawde niewielka ilość aby pokryć cala twarz. Na pewno będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nigdy więcej !

Podkład moim zdaniem jest tragiczny !
-spływa po 30 min
-twarz świeci się bardziej
-krycie jest raczej słabe
-podkreśla suche skurki

Kupiłam go za namową sprzedawczyni i nigdy już nie dam się na niego namówić .

OK

Jak na razie nie znalazłam lepszego podkładu. Dobrze kryje, tylko ciemnieje po jakimś czasie. Za to odejmuję gwiazdkę. Używałam odcień 200 i teraz zamierzam wypróbować jaśniejszy.

Nie jest prawdą, że produkty bez litery "i" są podróbką. Wystarczy wejść na oficjalną stronę L\'oreala i przejść do zakładek róznych krajów. Np. w USA, UK, Australi obowiązuje nazwa Infallible, w Polsce, Francji Infaillible a w Austrii, Niemczech to w ogóle nazwali Indefectible.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Przeciętny

Według mnie jest bardzo podobny do podkładu True Match. Więc i ocena jest podobna.

+ dość dobrze kryje
+ matuje
+ dobrze się rozprowadza
+ szeroka gama kolorystyczna
+ dosyć trwały
+ nie ciemnieje na twarzy
+ wygodne opakowanie z pompką

- podkreśla suche skórki i wchodzi w pory skóry
- może wysuszać skórę
- troszkę widać go na twarzy
- zbyt mocny mat

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań