Philips, JetSet Control Ion HP 4883 (Suszarka do włosów)

Philips, JetSet Control Ion HP 4883 (Suszarka do włosów)

Suszarka JetSet Control ION o mocy 2000 W posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury nagrzewania i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza (do szybkiego suszenia) oraz zimnego nawiewu. Suszarka posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, która wygładza włosy, neutralizuje dodatnie ładunki elektryczne i sprawia, że są delikatniejsze i łatwe do układania. Posiada również nasadkę modelującą (koncentrator) i dyfuzor nadający włosom objętości. Suszarka wyróżnia się ładnym wzornictwem, wykonana jest z połyskliwego czarnego plastyku z chromowanymi elementami.

jestem zadowolona

Bardzo jestem zadowolona z tej suszarki. Mam cienkie loki i dyfuzor sprawdza się rewelacyjnie. Po umyciu włosów i lekkim odciśnięciu ich w ręczniku suszę bardzo ciepłym powietrzem na I prędkości. Tylko tyle, żeby je podsuszyć i pozagniatać. Później już mam powietrze ciepłe i suszę głowę na bokach. Na sam koniec utrwalam zimnym (chłodnym :) ). Efekty są super, włoski zawsze utrwale lakierem, bo jednak są dośc długie i szybko chcą się prostować. Jonizacji nie używam. Rzeczywiście, gabaryty pozostają do życzenia, ale ta suszarka ma moc i nie działa jak wiatraczek. Generalnie - rewelacja.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

oki

mam ta suszarke od roku i nie narzekam na nia. Fakt ze moglaby byc troche mniejsza ale trudno. co do suszenia to mi bardzo odpowiada - zimne powietrze wale nie jest AZ TAK ZIMNE, letnie jest letnie a gorace gorace.
Nie zauwazylam zeby mi niszyla wlosy wrecz przeciwnie jestem zadowolna jakie daje efekty a po jonizacji mam wlozy proste, najby nawilzone od wew i nie zauwazylam zeby mi sie ekertyzowaly.....

daje 4 gwiazdki bo jest troche duza i troszke za ciezka ale juz sie przyzyczailam

Używam tego produktu od:10 miesicy
Ilość zużytych opakowań:

duża i ciężka

Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję o zakupie suszarki, powtórnie bym tej nie kupiła. Suszarka jest dosyć duża, niezbyt poręczna, dosyć ciężka, raczej nie zmieści się w podręcznej szufladzie niedużej łazienkowej szafki. Do suszarki dołączony jest wielgaśny dyfuzor i koncentrator, nasadki nałożone na suszarkę sprawiają, że staje się jeszcze większa i trudniejsza przez to w obsłudze. Zaletą dużej suszarki jest moc, rzeczywiście, ma dość dużą siłę nadmuchu, to przydatna funkcja, kiedy trzeba szybko ułożyć włosy albo je modelować bez konieczności długiego suszenia słabą suszarką. Kupując tę suszarkę bardzo liczyłam na to, że temperatura suszenia ciepłym powietrzem będzie dosyć niska, ale niestety, nie ma żadnego sensownego ustawienia dla letniego grzania. Są trzy ustawienia temperatury: chłodne ( 0 ), ciepłe ( I ), gorące ( II ). Chłodne jest za chłodne, aby dosyć szybko wysuszyć włosy, a ciepłe jest już dosyć gorące i pewnie niszczy włosy. Bardzo żałuję, bo liczyłam, że ustawienie w pozycji I będzie optymalne do codziennego suszenia włosów. Co do jonowej pielęgnacji włosów to mam poważne wątpliwości, na ile jest skuteczne i pożądane. Mam wrażenie, że odkąd używam tej suszarki z jonowaniem, włosy zaczęły mi się elektryzować i znacznie gorzej wyglądają. Na szczęście suszarka ma opcję wyłączającą jonowanie, dzięki temu sprawdzę, czy aby tu nie leży przyczyna. Poza tym suszarka jest ładnie, starannie wykonana, a do tego ma dość atrakcyjną cenę (swoją kupiłam za około 150 zł). Wydaje mi się jednak, że można znaleźć suszarkę o podobnych parametrach wśród nieco mniejszych i leżejszych, ewentualnie tańszych.

Suszarce wystawiam ocenę na 3 gwiazdki, co jest niemożliwe w kategorii urządzeń elektrycznych, gdzie pytania dotyczą jakości wykonania i trwałosci produktu, której nie umiem na razie ocenic.