Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Lakier optycznie wybielający paznokcie. Przywraca matowym i pożółkłym paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. Zawiera olejek z wiesiołka i ekstrakt z zielonej herbaty.

Efekt
naturalne
lakiery podkładowe, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające
bez formaldehydu

OK

Fajny lakier, dający efekt śnieżnobiałych paznokci. Oczywiście po jego zmyciu płytka paznokcia nie jest wybielona, może tylko trochę jaśniejsza. Generalnie jest to najzwyczajniejszy lakier, który daje estetyczny transparentno-biały kolor, szybko wysycha, jest dość odporny na odpryskiwanie. To by było na tyle. Ostatnio jego cena wzrosła do 17zł. Nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

świetny!

Lakier ten daje mi wszystko czego potrzebuje - nie odpryskuje, po ok. 5 dniach tylko sciera się na koncach paznokci; jest idealny do frencha, mozna nim wykonac zarowno bialą końcówkę, jak i pomalować nim cały paznokieć; nie tworzy smug, nakłada się go niezwykle łatwo; schnie "normalnie" - pierwsze utwardzenie trwa ok. 2 min, po 15-30min jest juz zupelnie twardy. Cena też nie za wysoka, a pojemność jest duża. Jednym słowem - szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

super

Jesli chodzi o paznokcie,cenię sobie naturalizm i prostotę,ten lakier nalezy do moich ulubionych.Ma mleczny,na paznokciach lekko "tipsowy" kolor.Swietny do frencha.Dlugo sie trzyma,nie robi smug,jednak moglby schnac odrobine szybciej.
Co najwazniejsze wybiela plytke nie tylko optycznie,paznokcie sa bielsze po zmyciu lakieru.Gorąco polecam!Używam tego produktu od:kilku miesięcy

fajny i przydatny

Idealny na pozołkniete paznokcie poniewaz naprawde ich wybiela i fajnie to wyglada ,Ja osobiscie uzywam go do frencha idealnie do tego pasuje moim zdaniem.Rzadka lejaca konsystencja nie tworzy zadnych zmug.polecam długo sie trzyma i nie odpryskuje nawet po nałozeniu kilku warstw