Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem błyskawicznie matuje skórę na wiele godzin nadając jej pudrowy wygląd. Zamyka rozszerzone pory, skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozostawia skórę aksamitnie gładką i świeżą.

super truper

super krem likwiduje świecenie sie skory przede wszystkim jest lekki zapach;)ale da sie zniesc nie mam juz takich wyprykow guzow na buzi i ogolnie zaskorniki zmiejszone polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

gorszy niż kiedyś

Kupiłam ten krem pod wpływem dobrych opinii wizażanek, szukałam go w aptekach, ale tam go nie było, znalazłam w jednej drogerii, więc jest trudno dostępny. najbardziej zależało mi na obiecywanym długotrwałym matowaniu, jednak w moim przypadku trwa to krótko, jakieś 1,5 godziny, ale i tak lepiej niż w przypadku innych pseudomatujących kremów, które powodowały jeszcze większe błyszczenie. Zapach jest ok, ale to nie istotne dla mnie, przecież to nie perfumy, liczy się działanie, a u mnie ono jest takie sobie, mam bardzo tłustą cerę z wypryskami, którą trudno zmatowić, szukam czegoś bardziej matującego, może ktoś zna coś lepszego od tego kremu dla bardzo tłustej cery?

Edit: 14.09.2011
Postanowiłam zakupić po dłuższej przerwie na testowanie innych kremów. Wcześniej miałam inne opakowanie i podejrzewam nieco inny skład. Teraz ten krem mnie tak nie matuje, nie upłynie godzina i zaczynam się świecić. Za to, że nie nawilża nie mam pretensji, nie taki jego cel, ale z matowienia słabo się wywiązuje.

Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie w 2006

Uuu... :)

Kupiłem pod wpływem Wizażu. :) Kolejny dobry zakup!
Ostatnio używałem praktycznie całą linię La Roche Posay Effaclar, jednak po przeczytaniu recenzji tego kremu, przerwałem i zająłem się serią Siarkowa Moc. Mam żel i krem, do kupienia został mi jeszcze tonik (w sklepach bardzo trudno dostępne więc od razu przez internet zamówiłem).
Kremik ma ciekawe opakowanie, choć szczytem wysublimowanego smaku i gustu to on nie jest. ;)
Ładnie pachnie cytrusami, jest lekki i na pewno wydajny. Bardzo dobrze się go rozprowadza, ponieważ jest dość "śliski". Na początku, po nałożeniu, skóra jest lekko ściągnięta, ale jest to przyjemne uczucie. POnadto wygładza. Mat, jaki zapewnił mojej skórze, jest absolutny, przebił nawet Garnier Pure Zone! :D
Po trzech godzinach moja skóra zaczęła lekko błyszczeć się w strefie T oraz na policzkach obok skrzydełek nosa. Przy mojej bardzo tłustej cerze jest to podwójny sukces - długo moja skóa pozostała matowa, a gdy zaczęła się już świecić, efekt jest lekki.
Krem jest naprawdę tani, a lepszy od prawie wszystkich, które do tej pory miałem. Plus - ma filtry UV!
Niestety, odejmuję kremikowi jedną gwiazdkę, gdyż nie hamuje rozwoju bakterii, a co za tym idzie powstawania zmian trądzikowych. :/ Nie stosuję go jednak już codziennie (dlatego nie sądzę, bym go kupił jeszcze raz, bo zanim go zużyję, pewnie straci już ważność), gdyż używam kremu LRP Effaclar. Siarkowy używam na "większe wyjścia", gdy traktuję skórę czymś do ukrywania przebarwień. ;)
Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

dla mnie najlepszy

,niereklamowany i niedrogi naprawdęKupiłam go przypadkiem dopiero potem odkryłam że ma b.dobre recenzje i w pełni mogę sie znimi zgodzić. Mimo dojrzałego wieku mam tłustą cerę i problemy z trądzikiek o podłożu hormonalnym.Wypróbowałam wiele kremów,zawiodłam się nie raz np.Normaderm. porażka. A tu krem niepozorny ,niedrogi i niereklamowany a naprawdę działa. Matuje na długo, łagodzi problemy calkiem przyjemny w użyciu. Dla mnie jedyny w dodatku wydajny od trzech miesięcy używam go i jestem dopiero w połowie drugiego pudełeczka. Trzecie mam w zapasie bo nie wyobrażam sobie że mogłoby mi go zabraknąć. Odstawiłam go tylko na kilka dni w czasie tych ostatnich upałów bo bałam sie zapchania porów jakimkolwiek kremem przy mojej b.tłustej skórze ,ale zaraz do niego wracam.

Używam tego produktu od:ponad 3 mies.
Ilość zużytych opakowań:1 i trochę

coś pięknego

- niska cena
- świetne nawilżenie
- piękna matowa i aksamitna cena
- fajny cytrusowy zapach
- miła, nietłusta konsystencja
- usuwa zaskórniki
- walczy z wypryskami i trądzikiem

IDEAŁ- nic dodać, nic ująć, nie zamienie go NIGDY na żaden inny, drogie cud-kremy nie dorastają mu do pięt, a w duecie z mydłem siarkowym to już wogóle jest wielki
nigdy wcześniej nie miałam tak przyjemnej, czystej, gładkiej ceryUżywam tego produktu od:paru tygodni

ideał

Dla mnie ideał - mam porównanie z effaclarem La Roche Posay i effaclar przegrywa z kretesem. Nigdy nie mialam takiej matowej mordki:) Doszło do tego, ze do poprawek w ciagu dnia nie uzywam pudru, tylko właśnie tego kremu. Bużka jest taka gladziutka i świeża. Za ta cene dałabym 10 gwiazdek:)

Dopisek z 14 czerwca: gdybym tylko mogla, dalabym mu jeszcze szóstą gwiazdke - pierwszy i jak dotad jedyny kosmetyk, z ktorym sie nie rozstaje w ogole... NAPRAWDE polecam!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Dopisek z 21 sierpnia - pozbyłam się pryszczy! na serio, nic juz nie ma na mojej z reguły "wysypanej" mordce...:):):) nawet zaskórników!!! POLECAM GORĄCO!!!

Na cztery z plusem

Dla mnie ten krem jest super,tak samo jak mydlo i specyfik na plecy tej samej firmy.Krem ma zalety i wady.
Wada najwieksza a zarazem jedyna jest dziwny zapach tego kremu i rownie dziwna konsystencja.
Matuje na wiele godzin.Makijaz sie na nim dobrze trzyma,nic sie nie walkuje.Polecam tym bardziej,ze kosztuje niewiele.

polecam

musiałam całą recenzje zmienić;) ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, krem w moich oczach wiele zyskał i teraz moge go spokojnie polecić, moje zastrzeżenia co do jego działania były spowodowane złym podkładem(kremem tonującym), po którym bardzo sie świeciłam
teraz w ogóle sie nie maluje podkładem a jedynie korektorem plus puder matujący
kremik matuje, ładnie pachnie, dobra cena, szkoda tylko że ciężko go dostać, ja musiałam go zamówić przez internet
obecnie jestem z niego zadowolona

bdb!!!

Kupiłam skuszona pochlebnymi ocenami koleżanek i przyznać muszę,że kremik ten jest naprawde super! Mam tłustą cerę, na której pojawiają się co jakiś czas "niespodzianki"... wcześniej nie mogłam sobie poradzić z jej zmatowieniem a dzięki temu specyfikowi moja buźka nie świeci się przez około 5-6 godzin, co dla mnie jest zupełną rewelacją! Inne, o wiele droższe kremy renomowanych firm nie mogły podołać temu zadaniu, a tutaj taka miła niespodzianka;)! Poza tym krem nie wysusza mojej cery, nie powoduje zatykania porów, naprawdę mniej wyprysków mi wyskakuje, błyskawicznie się wchłania i pozostawia matowy film, świetny pod makijaż.Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina,by posmarować całą buźkę:) Jedną gwiazdkę odejmuję tylko i wyłącznie za zapach- taki cytrynowy, tandetny, jak tani krem do rąk:/ Ale poza tym bomba:D Szczerze polecam, za takie pieniążki warto!