Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Błyszczyki do ust o fantastycznym poziomkowym zapachu.
Zawierają drobinki brokatu. Występują w czterech atrakcyjnych kolorach:
120 cherry blossom - intensywna czerwień
100 golden bliss - złoty
108 peach poppy- jasnoróżowy
110 full bloom - nasycony róż zbliżony do wiśniowego

Cena: ok. 8-9 zł

całkiem ok

dobry błyszczyk w rozsądnej cenie.
nie skleja ust, ślicznie pachnie i dosyć długo się trzyma. drobinki są dosyć duże ale na ustach nie wyglądają źle. prawie nie daje koloru, jest bardzo transparentny. smak i zapach nie jest odrażająco chemiczny. niestety obawiam się, że błyszczyk nie będzie zbyt wydajny. to chyba jedyny minus więc polecam ;)

Używam tego produktu od: niedawna :)

Bardzo przyjemny :)

Jak na tę cenę ma zadziwiajaca trwałosc. Bardzo go sobie chwale (mam czerwony ;) ).Bardzo podbny do Rimmela, roznia sie tylko cena (na korzysc MS). Ślicznie się mnieni ale brokat nie jest taki "nachalny". Naprawde warto go wyprobowac ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:trochę 2-giego

Dobry

Ślicznie pachnie :) ma delikatny połysk, drobinki brokatu, których praktycznie nie widać chyba, że się przyjżeć z bliska :) i niestety bardzo szybko schodzi :(

Za taką cene OK

Plusy:
-ładnie pachnie i smakuje:)
-usta wyglądają
-ładnie się mieni
-niska cena
-na ustach nie robi się takie coś białe jak po wielu innych
Minusy:
-szybko schodzi ale za te cene to zrozumiałe

Używam tego produktu od:

na lato

Rzeczywiście, zapach jest przecudny i wcale nie chemiczny :)
Nie wiem, który odcień posiadam (nie widzę nigdzie numerka?), ale dla podpowiedzi powiem, że nakrętka ma identyczny kolor co zawartość :D
Błyszczyk nawilża usta, nadaje im minimalnie różowy błyszczący kolor. Jednak jak dla mnie jest trochę za rzadki - lubie mieć na ustach gęste kleiki, bo długo się trzymają.
Ten błyszczyk albo wsiąka albo paruje, bo efekt niestety do długotrwałych nie należy ;)

Na lato - w sam raz. Zabawny, lekki, ślicznie pachnący.
Naprawdę bardzo sympatyczny, ale raczej go ponownie nie kupię. Za dużo pokus :D

fajny

Ma bardzo miły zapach,nie sztuczny.Nie jest drogi.
Ładnie wygląda na ustach i ma blyszczace drobinki.
Wada moze byc to,że krótko pozostaje na ustach,szybko sie sciera
tak pozatym to polecam,bo naprawde warto!

cudny zapaszek

Uwielbiam błyszczyki,mam ich mnóstwo i jak zobaczyłam te,po prostu znowu uległam...kupiłam dwa,jasnoróżowy i intensywnie czerwony.Usta wyglądają naturalnie,zmysłowo,smak mają nienajgorszy,może nie za bardzo nawilżają,ale też nie wysuszają, a teraz sedno sprawy, ten zapach...genialny.Jeśli chodzi o wady, to twardy aplikator i może mała wydajność. Cena niewygórowana, opakowanie przyjemne dla oka.

podoba mi się bardzo

zaznaczyłam, że kupię ponownie, bo juz to zrobiłam :) bo, zdaje się, że to jakaś limitowana seria. kupiłam złoty, ale po namyśle nawet go nie otworzyłam, zostawiając go z myślą o wakacjach w kosmetycznych zapasach - i po wymazaniu się testerami kupiłam jeszcze ciemnoróżowy i tego używam. błyszczyk nie daje koloru na ustach, tylko naturalny mokry połysk. drobinki sa maleńkie i napewno nie dają efektu mocnego brokatu - czyli tandetki:) no i zapach jest prześliczny. jedyny minus - trochę twardy aplikator, ale ogólnie naprawdę polecam.

fajny :)

Kupiłam go niedawno i po kilku dniach uzywania stwierdziłam że jest bardzo milutki :) nie przepadam za kolorowymi błyszczykami a ten właśnie jest bezbarwny i ma maleńkie bardzo delikatne droginki... jest niedrogi i wogole bardzo go polubiłam... nie wysusza ust a nawet je nawilża :) jednak nie wiem czy kupię go jeszcze bo bardzo krótko utrzymuje się na ustach :( polecam błyszczyk na codzien :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

Fajny

Czatowałam na te błyszczyki od dłuższego czasu po tym jak wyczytałam gdzieś,że mają się pojawić.Uwielbiam wszystkie nowości do ust-błyszczyki to coś czego posiadam na pęczki a mimo to każda nowość jest w stanie mnie skusisić od zakupu niezależnie od ceny.Ochoczo przystąpiłam więc do testowania.Oto moje wnioski ;):
-ślicznie pachnie(jak dla mnie truskawką i jabłkiem)
-ładnie błyszczy się na ustach tworząc gładką nie klejącą sie powierzchnię
-delikatne drobinki nie są nachalne i nie drapią
-jest praktycznie bezbarwny(mam kolor 108 Peach Poppy)
-nie wysusza ust
-wygodnie i łatwo się go nakłada
-jest bardzo tani
-ma ładne opakowanie:)

Ogólnie rzecz biorąc jak na błysczyk za 9,9zł jest naprawdę bardzo dobry.Mógłby być troszkę bardziej gęsty(najbardziej lubię gęste specyfiki w konsystencji Juicy Tubes)ale pozatym wszstko ok.Polecam-za tą cenę warto spróbować.