Sephora, Poudre Eclat [Highlighting Bronzing Powder] Puder prasowany brązujący / rozświetlający

Wielofunkcyjny puder rozświetlający występujący w dwóch wersjach kolorystycznych:
- brązy & złoto (brązująca)
- biel & róże (rozświetlająca).
Zawiera 3 odcienie, które można ze sobą mieszać bądź nakładać oddzielnie. Puder można stosować na całą twarz, na policzki lub jako cień do powiek.

Cena: 42 zł

Kupiłam jak to często bywa pod wpływem opinii Wizażanek i poraz kolejny się nie zawiodłam:-)
Puder jest swietny, mam wersje brązującą, kolorki idealnie dobrane, ładne sie mienią, fajnie mieszają, i super wyglądają na twarzy. Delikatnie.
Pewnie skuszę się też na wersje roświetlającą, bo pewnie też warto.
Polecam :-)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

uroczy

uroczy, nablyszajacy kosmetyk. bez brokatu a z pieknym, mocnym blyskiem.

kupilam pare dni temu skuszona seforianska promocja kup dwa trzeciego dostaniesz za zlotowke - kupilam pedzle wiec do kompletu dobralam rozswietlacz. strzal w dziesiatke! pikenie nablyszcza kosci policzkowe, dekolt, ramiona - wygladam w nim tak wakacyjnie i swiezo. dosyc trwaly, na policzkach utrzymuje sie okolo 5,6 godzin :)

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego

Urocze światełko.

Superowy rozświetlacz. Mam z Targowiska, wersję różową, i zdecydowanie jestem z niej zadowolona. Stosuję jako rozświetlacz (uwielbiam rozświetlacze), jako cienie do powiek to zdecydowanie nie jest dla mnie (wychodzą z tego wściekle perłowe powieki, w typie perłowoiści za którym nie przepadam). Na twarzy utrzymuje sie długo, daje uroczy metaliczny połysk bez widocznych drobinek. Jestem bardzo zadowolona i chętnie zaopatrze się niebawem z wersję brązującą, tudzież w nowa wersję pryzm. ;)

Edit: Dokupiłam wersję brązującą. Podtrzymuję pozytywną opinię - daje śliczny, mocno błyszczący złoty efekt. Może trochę mógłby być mniej pomarańczowy, ale niech już będzie. Doskonała na wieczór.

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

idealny na twarz i powieki

ja uzywam ciemniejszej wersji; musze przyznac,ze oprocz wszelakich mozliwosci rozswietlania twarzy, te trzy kolory sa dla mnie idealnymi cieniami do powiek; kolory sa zgrane i naprawde mozna sie swobodnie bawic makijazem na powiece..a efekt jest boski!;)

Używam tego produktu od:pol roku

świetny

Mam obie wersje kolorystyczne, z obu jestem baaaardzo zadowolona. Służą mi zarówno jako rozświetlacze na policzki - pięknie wyglądają, dają satynowy, nienachalny połysk, jak i cienie na powieki - bardzo fajnie zgrane kolorystycznie, trwałe, efektowne, nadają się też na mokro. Opakowanie poręczne, zmieści się do kosmetyczki. Kosmetyk uniwersalny, wydajny, niedrogi (ja kupilam w promocji 2 w cenie 1), polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: mam 2

Doskonały

Niesamowicie wydajny puder, jest najlepszym rozświetlaczem z jakim się spotkałam. Mam obydwie wersje kolorystyczne, jednak najbardziej lubię tę brązującą. Bardzo trwały, nakładam go poduszeczką z meteorytów guerlain, daje to lepszy efekt niż nałożenie pędzlem.
To zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk :)

Mogę się tylko przyczepić do wielkości, myślę, że mógłby być troszkę większy, wtedy łatwiej byłoby nabierać go z opakowania.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: używam 2 na raz

ekstra

mam wersje brazujaca,puderek jest swietny.nadaje cerze pieknego blasku,cera jest perlowa.nie brazuje zbyt widocznie,nazwalabym go raczej highlighting powder,ale uwazam ze jest boski

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

świetny

Zachwycona efektem paletki biel i róże zakupiłam również brązującą i jestem na prawdę zachwycona obiema. To co mnie urzekło to piękny efekt rozświetlenia nie oparty na drobinkach ale na perłowej poświacie. Stosuję jako, róż, rozświetlacz i cienie - i właśnie ta wielofunkcyjność sprawia, że jeszcze bardziej polubiłam te pudry. Kombinacja trzech odcieni pozwala na efektowne modelowanie twarzy. Opakowania bardzo zgrabne i funkcjonalne. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i zdecydowanie go polecam.

Fantastyczny :D

Mam obydwie wersje kolorystyczne i jestem zachwycona :) . Używam zarówno jako różu, do podkreślenia całej buzi albo delikatnego zbrązowienia a także jako cieni do powiek - w każdym zastosowaniu sprawdzają się znakomicie. Puderki nie mają tantedntych drobinek i twarz subtelnie się mieni po ich użyciu. Nadają się zarówno da makijażu dziennego jak i wieczorowego. Poza tym są bardzo wydajne. Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania, które cięzko się otwiera. Ogólnie bardzo polecam!!!!!

fajna

Bardzo fajny,wielofunkcyjny puder.Mam wersję biel&róż. Świetnie sprawuje się jakos róż/rozświetlacz na policzki. Pozostawia delikatną smugę koloru i błyszczącą poświatę. Kosmetyk stosuje takze jako cień do oczu i spisuje się równie dobrze. Jest trwały,ładnie rozświetla i błyszczy się na powiece. Opakowanie ładne, kosmetyk sam w sobie bardzo wydajny. Polecam!

super

tego wlasnie szukalam!! marzylam o puderku rozswietlajacym perlowym a nie bazujacym na drobinkach, brokaciku. Ten puderek spelnia warunek, sa drobinczeki ale tak minimalne, ze w naturalnym swietle ich w ogole nie widac, nie tak jak np. w meteorytach, w ktorych mozna sie wybrac na sylwestra jedynie. mam odcien rozowy, ale tak na prawde to na skorze nie widac rozowego kolorku, jesdynie jasna, perlowa poswiate. Swietnie nadaje sie na policzki, lub jako cien do powiek. Kolorki w pudeleczku nie mieszaja sie, maja ciekawa konsystenscje, gdyz puderek ten nie jest ani maczny, ani sie nie kruszy. Sadze, ze mozna spokojnie siegnac po ta perelke zamiast puderkow z gornej polki. na zime ekstra, na lato byc moze zafunduje sobie palete brazujaca.