Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Intensywna maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Intensywna maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Ratunek dla delikatnych włosów. Odżywcza maseczka o bogatej, jedwabistej konsystencji działa głęboko, chroniąc i zabezpieczając delikatne włosy przed zniszczeniem, a także przywracając ich blask i podatność na układanie. Zbalansowana, odżywcza formuła, wzbogacona kompleksem Amino Pro-V nie obciąża włosów, co jest główną obawą właścicielek włosów cienkich i delikatnych.

Mięciutki i mocne włoski

Kupiłam tą odżywkę po przeczytaniu recenzji i zgadzam się z nimi w 100%. Po uzyciu tej maseczki włosy są mięciutkie, miłe w dotyku i rzeczywiście mocniejsze. Polcema ja gorącą.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

bardzo dobra:)

ostatnio często katuję moje farbowane włoski prostownicą a jak wiadomo szkodzi im to bardzo:( tak więc zakupiłam tą maseczkę zaczęcona recenzjami na KWC. po jej użyciu moje plątliwe kudły stały się gładkie, zdyscyplinowane, miękkie. nie wiem czy są bardziej błysczące poniewaz z natury mam bardzo lśniące włosy. dodatkowym plusem maseczki jest jej wydajność- wystarszy niewielka ilość żeby nałożyc ja na całe włosy.polecam

cudeńko :)

Jedwabista konsystencja. Wydajna. Wzmacnia, wygładza, nawilża, zbawiennie wpływa na moje końcowki. Nie obciąza, włosy są sypkie, jest ich jakby więcej, zdrowo lsnią :) Podsumowując: genialne zbawienie dla kudełkow na zwykłej połce w zwykłym hipermarkecie za zwykłą cenę :D Wow!!

bardzo dobra

Maseczka, jak większość z serii Panetene, jest bardzo dobra. Regeneruje włosy, odżywia je i nawilża. Sprawia, że w słońcu przepięknie lśnią.
Maseczka zregenerowała moja przesuszone i zniszczone mrozem podczas jazdy na nartach włosy; dzięki niej stały się sprężyste, bez problemu rozczesywały się. Miałam pięknie wygładzone włosy, bez efekty siana :)Włosy faktycznie wydają się bardziej gęste. Maseczka nie przetłuszcza włosów i nie obciąża, więc mogśą je stosować posiadaczki cienkich włosów;)