Maybelline New York, Pure Makeup

Maybelline New York, Pure Makeup

Nowy matujący podkład Maybelline, o żelowo-kremowej konsystencji. Zawiera ekstrakty z aloesu, rumianku i 50% wody, co ma zapobiegać zapychaniu przez niego porów, a także wpływac kojąco na skórę. Zawiera witaminę E.
Dostępny w 4 odcieniach.

może być...

jestem posiadaczką odcienia nr 20.podkład wyglada ładnie na buzi niestety tylko po krótkim czasie od nałożenia:-/ bardzo słabo matuje.posiada jednak zalety:naturalnie i swiezo wygląda, nie podkreśla wysyszonych skórek i oczywiście plusem jest niska cena:-).nie wiem jednak czy kupię go ponownie

dobry

Byłby naprawdę super gdyby tylko matował... Konsystencja dosyć gęsta, ale jest bardzo lekki, nie wysusza, ładnie się rozprowadza, stapia się ze skórą. Faktycznie daje bardzo naturalne wykończenie. Na większe "niespodzianki" korektor raczej konieczny. No i bardzo duża wada (u mnie): mój nos baaaaardzo szybko się świeci. Niestety nie umiem z tym nic zrobić nawet mąką ziemniaczaną. To go dyskwalifikuje, bo nie chcę się ciągle obsypywać pudrem, a szkoda, bo jest naprawdę fajny.

Naprawde dobry!

Sama bym nie kupiła tego podkładu bo mam jakieś opory po DMM który w moim wypadku był całkowitym niewypałem :P
No ale skoro kupiła go moja siostra to grzechemy było by nie spróbować ;) jestem alergiczką o przesuszonej skórze - podkład tego nie podkreśla ... a nawet nawilża! Pięknie stapia sie z cerą... nie robi smug, nie spływa, trzyma sie cały dzień. Moja twarz jest z nim ładniejsza! Teraz często go podkradam i napewno go kupie:)

...

Myśle że jest godny polecenia. Smam nie mam jeszcze całego opakowania. Jestem po wypróbowanie próbki :) i.....efekt jest całkiem całkiem. Fajna konsystencja. Moja cera sie nie świeci i nawet ukrywa drobne niedoskonałości- większe też ale tylko z korektorem. Nie wysusza- nie nawilża. Mi sie podoba...

kiepski

Całe szzcęście, że wzięłam wypróbowanym sposobem próbeczke tego podkładu w pudełeczko.
Podkład może i ma fajną konsystencje ale na twarzy po prostu marze się :-(. Wchodzi i podkreśla pory, trzeba go dobrze i bardzo starannie rozprowadzać na skórze, bo inaczej robi smugi. Nie matuje w ogóle.

Nie wiem czy jest to KWC,ale jak dla mnie jest to dobry fluid(lepszego nie miałam,bo to po Rimmlu Stay Matte drugi fluid).Nie ejst bardzo wodnisty,raczej twardy,ale dobrze się rozprowadza na skorze.Smugi się nie robią.Wygładza buzię i matuje ją.Nie jest ani trochę kryjący,ale producent tego nie obiecywał.Nie tworzy maski.Jest leciutki.Ładnie pachnie.Polecam

Fajniutki :)

Jak dla mnie super :) Niedrogi zaplacilam za niego 19,90 ,konsystencja na poczatku wydaje sie dosc gesta ale po nalozeniu na twarz zmienia sie w taka sliska i bardzo latwą do rozprowadzenia przez co nie tworzy smog :) Zapachu jakiegos szczegolnego nie zauwazylam.Nie mam idealnej cery wiec moje przebarwienia i krostki kryje w sam raz tak delikatnie.Mat utrzymuje sie kilka dobrych godzin, ale nie stosowalam go jeszcze w ekstramalnych warunkach ;) Ogolnie polecam. Jedyny podklad z Maybelline ktory przypadl mi do gustu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...