Pierre Rene, Smooth & Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Pierre Rene, Smooth & Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Pojemność 13,3 g

Wygładzający puder w kamieniu. Efekt widoczny już po 2 tygodniach stosowania. Lekko nawilża cerę zapewniając idealne krycie i aksamitne wykończnie makijażu.

Dostępny w 10 odcieniach.

kiepski

jest bardzo suchy i kruchy związku z czym jest bardzo nie wydajny. Kupiłam go tylko dlatego, że pilnie potrzebowałam pudru a ten w całej drogerii był najjaśnieszy. No i jest jasny ale po nałożeniu na twarz jest różowawy, czyli masakra:/ Zapachu nie czuć. Jest tani ale absolutnie nie polecam, bo jest beznadziejny. Skóra po nim jest matowa ale jest taka hmmm, pudrowa wytapetowana i pokreślony jest każdy wysuszony wyprysk.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i zapewne ostatnie

Taki sobie

Puder kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Pudełko bardzo ładne, mam puder długo, a nie zepsuło się. Wewnątrz jest lusterko, które się przydaje. Gąbeczka jest świetna, mimo wielokrotnego prania nadal wygląda tak samo. Szybko dobrałam odcień pudru. Na początku byłam nim bardzo zachwycona. Wyrównuje koloryt, matowi buzię, nie zauważyłam większego krycia, nie pokryje do końca wyprysków czy zaczerwienień. Nadaje się do wykończenia makijażu. Nie wiem, czy jeszcze raz go kupię. Nie miałam problemu z jego dostępnością, a jeśli dobrze pamiętam, zapłaciłam około 13 zł. Nie zauważyłam, żeby nawilżał. Dobrze rozprowadza się na twarzy, można szybko dokonać poprawek makijażu i zastosować go nawet wtedy, kiedy na prawdę się spieszymy. Moim zdaniem nie jest bardzo widoczny na twarzy. Podkreśla suche skórki.

Używam tego produktu od: jesieni zeszłego roku

jest ok

Mam odcień Day Dream. Puder jest lekki, łatwo się rozprowadza na twarzy (ja nakładam pędzlem), nie tworzy maski. Kolor dobierałam latem wiec zimą lekko się odcina ale nie żeby jakoś bardzo to było widać. Jest wydajny, cena przystępna, dobrze matowi.
Z minusów to gdy nakładam go tylko na krem, pomimo iż dobrze się wchłonie, to tak jakby trochę nierówno się rozprowadzał.
Ogólnie lubię i polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Nie dla suchych

Niestety znów się zawiodłam, Kupiłam zachęcona opiniami i nic z tego.
Z plusów to na pewno cena i kolor (transparentny, okazał się dla mnie idealny).
Niestety minusy przeważają. Bardzo podkreśla suche skórki, okropnie to wygląda. A jak próbowałam nakładać na krem (odczekałam oczywiście aż się wchłonie), to wtedy tworzył okropną maskę, było go widać niemiłosiernie na twarzy i kolor zmienił na pomarańczowy.

Używam tego produktu od: tygodnia

ok, ale bez rewelacji

Na pewno sporym plusem jest to ze ma dosc spora game kolorow. Opakowanie jest spore z lusterkiem (co prawda malym, ale zawsze), cena przystepna, latwo go dostac.
Niestety jego wlasciwosci wygladzajace pozostawiaja wiele do zyczenia. Wg mnie jest zbyt "matowy" i suchy. Trzeba sie ostro nagimnastykowac zeby go rowno nalozyc. Ja musialam uzyc gabki do pudru takiej ktora ma gladka powierzchnie i nie "przyjmuje" tak pudru, bo inaczej twarz cala w plackach :/. Dopiero jak troche ulezy na twarzy to ladnie wyglada. Ogolnie nie jest zly, aczkolwiek mialam lepsze..Używam tego produktu od:1 miesiac

uwielbiam go

Uwielbiam ten puder, choć kupiłam go na początku z braku kasy...
Jest bardzo tani, bardzo wydajny, paleta kolorów jest dla mnie idealna. Do tego: zupełnie go nie widać na twarzy - można nakładać po kilka warstw w ciągu dnia nie osiągając efektu tapety, nie podkreśla skórek, idealnie wtapia się w skórę, lekko nawilża - nie jest suchy, bardzo fajnie matuje i nie zapycha porów.
Mogłabym się przyczepić jedynie do niezbyt porządnego opakowania, przez co potrafi się stłuc (wrzucam go wtedy do małego słoiczka na puder sypki), ale pozostałe zalety zdecydowanie to rekompensują.

bardzo dobry!

nie zapycha, wygląda ładnie na twarzy, jest lekki, ładnie matuje, naturalny.
ma gąbkę, która nie niszczy się szybko, na odwrocie wieczka jest lusterko za co duuuuży plus!
mam kolor transparentny :)
polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: dawna

3 gwiazdki

Puder jest całkiem w porządku, ale tylko na lato. Wd mnie nie jest widoczny na twarzy, zdziwiły mnie więc niektóre komentarze. Niedoskonałości raczej nie ukryje, matuje na krótko, przeciętny kosmetyk. Trzeba uważać z odcieniami, jest ich dużo, w sklepowym świetle nr 10 day dream wydawał mi się idealny, w domu okazał się nieco za ciemny i zbyt pomarańczowy.
Puder będzie dobry dla osób lubiących naturalny makijaż, jest lekki i nie zapycha.

Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Genialny

Zaczne od tego, że nastały wakacje i moja skóra zaczęła się niemiłosiernie świecić - fluidy odpadły. Zachęcona opniami na temat jego poszłam do sklepu i jak zwykle miałam problem z wybraniam odpowiedniego odcienia (a wybór jest naprawde duży). Panie w sklepie chyba chciały mieć mnie z głowy... tak tak proszę sobie wziąć ciemniejszy... przecież się pani opali... są wakacje. W domu przeżyłam koszmar po spojżeniu w lusro. Twarz brązowa jak u mulatki a szyja i uszy białe :( Moja rada - odcień beach brown jest naprawdę ciemny! jak by nie było to sie zawziełam i kupiłam W INNYM sklepie odcień 11 natural glow. Jestem zachwycona nim, jest idealny, nie świece się, nie zatyka porów. Ładne opakowanie a do tego ma lusterko na odwrocie.Tani. Nie rozstaje sie z nim :D

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

całkiem całkiem

całkiem niezły, jednak zbyt widoczny na twarzy. jestem jednak zwolenniczką makijażu, który ukrywa wszelkie niedoskonałości a jednocześnie wygląda, jakby go nie było. ten spełnił tylko to pierwsze zadanie. nie był BARDZO widoczny, jednak ten, który mam teraz( Isadory mineralny w kamieniu) spisuje sie o niebo lepiej.

Używam tego produktu od: używałam go dawniej

Taki sobie

Puder średniej jakości. Matuje na bardzo krótko, słabo kryje i ma ochydny zapach - duszący, chemiczny, który niestety utrzymuje się do chwili, kiedy nie zmyje się pudru z twarzy. Czy cera jest po nim wygładzona? hmmm cięzko stwierdzić;) Ogólnie bardzo przeciętny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale chyba już go nie użyję

Doskonały

Ten puder jest najlepszy jaki kiedykolwiek miałam...moje koleżanki również się w nim zakochały...
cudownie matuje..i skóra faktycznie jest gładka, lecz tego nawilżenia nie zauważyłam...ale nawilzanie to chyba jednak nie powinna byc rola pudru wiec nawet tego nie oczekiwalam

polecam :)