Ziaja, Witaminowa, Oliwka do masażu

Ziaja, Witaminowa, Oliwka do masażu

Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera zestaw witamin A, E i F niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Stymuluje odnowę naskórka i reguluje procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zapewnia właściwy stopień nawilżenia i napięcia skóry. Wyraźnie wygładza, uelastycznia i działa odżywczo na naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Ułatwia masaż dając bardzo dobry kontakt masażysty ze skórą poddaną masażowi, co zapewnia pełną kontrolę nad zabiegiem i podnosi jego komfort. Posiada doskonałe właściwości ochronne. Nie plami bielizny.
Polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych.

Nie lubię.

Mam tę dużą butlę i mam - i nie mogę zmęczyć.
Oliwka jak dla mnie jest fatalna - zostawia plamy na ubraniu, długo nie wsiąka, ze względu na duże ilości parafiny nie nadaje się, by nałożyć ją na włosy. Do demakijażu też nie zużyję: parafina niesamowicie mnie zapycha.
Oraz - co tu ukrywać - wolę oliwki o dużo przystępniejszym składzie. Tej moja atopowa skóra nie lubi, oj nie.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobra, lecz nie rewelacyjna.

Nie mogę tej oliwce nic zarzucić. Nawilża bardzo dobrze. Nie wiem czy mi się wydaję, czy skóra nabrała od niej lepszego koloru. Wspaniale nadawała się do smarowania po kąpieli, opalaniu, masażu. Opakowanie dość wydajne i jedynie Ziaja ma oliwki z tak dobrym aplikatorem.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Ja używam tej oliwki zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli do masażu i rzeczywiście dobrze się do tego nadaje. Od znajomego wiem, że nawet w gabinetach fizjoterapeutycznych jej używają, więc renomę ma. Wchłania się wystarczająco długo, by przeprowadzić taki dwudziestominutowy masaż. Nie brudzi ubrań, jest to oliwka, ale nie tak tłusta jak standardowe. Pielęgnuje, nawilża skórę. Jak się nałoży mniejszą ilość to można ją stosować zamiast kremu do ciała, wchłania się wtedy w miarę szybko. Butla jest wielka, starczy na długo. Szkoda tylko, że w moim mieście jest mnóstwo drogerii, ale da się ją kupić tylko w jednej. Pompka dozuje dużą ilość produktu, lepiej delikatnie ją naciskać. Mnie nie odpowiada jedynie słodki zapach, po pewnym czasie staje się uciążliwy.

Używam tego produktu od: prawie dwa miesiące

mój KWC!

To najlepsza oliwka jaką miałam! Bije na głowę wszystkoe oliwki dla dzieci itp produkty!

Plusy:
+świetnie nawilża
+aplikacja na całe ciało zajmuje dosłownie minutę
+pięknie pachnie
+szybko się wchłania
+efekt nawilżenia trzyma się naprawdę długo
+nie zapycha
+poprawia koloryt skóry
+duża pojemność
+jest bardzo wydajna
+baaardzo tania

Niestety ma też minusy...
Teoretycznie pompka powinna być na plus, ale niestety jest na minus, ponieważ strasznie pryska :/
Poza tym ciężko ją kupić (ale to już specyfika niektórych kosmetyków ziaji)

podsumowując: warto wypróbować, bo jest naprawdę dobra... czuję, że zagości u mnie na zawsze :)

4 ....

Szukałam czegoś do masażu w domu i padło na Ziaje.

Plusy:
+stosunek ceny do pojemności
+nawilża skórę (zima mam tendencję do przesuszania)
+nie uczula i nie podrażnia (jestem wrażliwcem)
+dobrze się rozprowadza
+skóra po użyciu jest miękka
+zapach neutralny i taki nienachalny
+polski produkt

Minusy:
-pompka potrafi rozpryskiwać preparat
-przy zbyt dużej ilości produktu długo się wchłania
- za bardzo wodnista konsystencja (jak dla mnie)

Ogólnie skóra po jej wmasowaniu wyglądała bardzo ładnie.
Jeżeli chodzi o wchłanianie to trzeba uważać bo z racji wodnistej konsystencji (wodnistej w sensie porównawczym z oliwkami dla dzieci) można przesadzić i wtedy oliwka zamiast sie dobrze wchłaniać - to rozmazuje się (ale po kilku razach wiadomo ile produktu potrzeba ;)
Kosmetyk wart wypróbowania tym bardziej,że cena jest naprawdę ok, a kosmetyk z pewnością krzywdy nie zrobi.

Używam tego produktu od: półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedna butla

Pięknie pachnie

Oliwka jest bardzo wodnista oczywiście nie ma porównania z tymi od np Kneippa o Dr Hauschce nawet nie wspominając, bardziej przypomina oliwki dla dzieci. Pompka jest bardzo fajna choć oczywiście nie chroni całkowicie przed rozlewaniem oliwki jednak bardzo ułatwia aplikację. Na pewno nie nawilża bardzo mocno i może nie poradzić sobie z suchą skórą. Ale do masażu jest świetna, wchłania się bardzo dobrze i dość szybko. Natłuszczenie jak na porę jesienną i jak na moją skórę wystarczające. Bardzo ładnie subtelnie pachnie. Szkoda tylko, że zapach nie utrzymuje się zbyt długo.I właśnie za ten zapach i przyjemność używania dostaje ode mnie aż 4 gwiazdki, poza tym to tylko oliwka do masażu a nie olejek nawilżający i w tej kwestii się sprawdza dobrze.

Używam tego produktu od:nieregularnie od 5 m-cy, ostatnio codziennie
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

cudowna:)

Zachęcona pozytywną rekomendacją mojej siostry postanowiłam zakupić to cudo:) i nie zawiodłam się :) zawsze używam tej oliwki po wyjściu z kapieli.
Pierwszy wielki plus to fakt, że tak koszmarnie się nie lepi jak np. ta Johnsons baby. Świetnie się rozprowadza i dosyć szybko wnika w skórę więc można zapomnieć o wysmarowanym oliwką prześcieradle czy piżamie;) Po wchłonięciu skóra pozostaje przyjemnie gładka,elastyczna oraz nawilżona.
Kolejny plus to opakowanie z pompką co oszczędza nam zatłuszczenia buteleczki lub jej gonienia po łazience gdy wyślizgnie nam się z ręki;)
Następny wielki plus na korzyść tej oliwki to cena- za tą pojemność i efekty to bardzo ekonomiczny i rozsądny zakup :)Ponadto, nie wiem czy to kwestia intensywnego wsmarowywania oliwki w ciało ale odnoszę wrażenie, że ma właściwości rozgrzewające
Zaznaczyłam NIE WIEM ponieważ lubię testować wszystkie nowości :D

Używam tego produktu od: z przerwami od pół roku

O! I o to szło!

Jestem maniakiem wszelkich oliwek. Mam meeega suchą skórę i kupuję ich mnóstwo, żeby się nie rozpaść po wyjściu z kąpieli. Ja tam nie wiem o co chodzi z tym masażem, bo akurat do tego celu nadaje się każda oliwka jaką miałam więc i ta też się nadaje;). Oceniam jej właściowości jako nawilżacza po kąpieli i tu...rewelacja! Oliwka jest jakby gęsta więc ładnie przylega do skóry i nie spływa z rąk. Używam jej, jak każdej, na wilgotną skórę i posmarowanie całego ciała zajmuje mi sekundę. Potem potrzebuję już dużo mniej balsamów niż po innych oliwkach.Skóra nawilżona, błyszcząca, tak jak lubię.Aż czuć jak spija te witaminki;) Dalikatnie pachnie co może nie jest jak dla mnie zaletą ale wadą też nie. Opakowanie wygodne z pompką. I największy plus. CENA! Wręcz rozbrajająco niska. A przy tej jakości i pojemności to wręcz umowna. Kupiłam już setki oliwek od kilku do kilkudziesięciu złotych, a nawet kilka razy szarpnęłam się na zakup oliwki za ponad stówkę. I tak wszystkie w kupie, jak każda z osobna, były gorsze od tej. No może zapachy miały ciekawsze ale to kwestia gustu.
Reasumując przy moim zużyciu i zaletach ziai to ten produkt własnie dostaje ode mnie KWC w kategorii oliwki..a wierzcie mi..wiem o czym mówię;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Moja ulubiona :)

To zdecydowanie najlepsza oliwka spośród tych, które używałam.
Nawilża i natłuszcza, dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą na kolanach czy łokciach. Rzeczywiście łagodzi podrażnienia. Ma ładny, delikatny zapach.
Dzięki butelce z dozownikiem nie ma mowy o lepiącym się, tłustym opakowaniu. Nie brudzi ubrań, jest tania i wydajna.
Warta wypróbowania, polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Wspaniała

To moja pierwsza oliwka do masazu, ale musze przyznac, ze jest naprawde godna polecenia. Jest bardzo wydajna, dobrze sie rozsmarowuje, rozgrzewa cialo. No i cena jest zadowalajaca.
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

bardzo dobra

Nie mam jej nic do zarzucenia. Dzięki niej skóra jest dobrze nawilżona, gładziutka i miła w dotyku. Nie pozostawia uczucia lepkości ani też tłustej warstwy..Tak jak zapewnia producent - nie plami ubrań. Ma bardzo ładny, subtelny, przyjemny, nie drażniący zapach. Jak dla mnie jest wręcz idealny. Zauważyłam też, że oliwka ma właściwości rozgrzewające. Podczas masażu tego nie czuć, ale gdy sama się nią smaruję czuję jak podczas wcierania w skórę oliwka się nagrzewa. Poza tym jest bardzo wydajna i starcza na długo.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Sprawdzona gładkość

Stosuję tą oliwkę w czasie ciąży - rewelacja! Skóra jest jedwabista, dobrze nawilżona, nie napięta, elastyczna. Mam nadzieję, że dzięki regularnemu stosowaniu szybko dojdę do formy po porodzie. Dobrze działa też na szorstkie miejsca typu kolana, łokcie. Szybko się wchłania. Bardzo wydajna. Jedyny minus to brak kontroli nad dozownikiem - oliwka się rozchlapuje i trzeba uważać! Może producent coś ulepszy w tej pompce, bo jest to wkurzające...

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego