AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

Krem-żel do mycia twarzy stworzono z myślą o skórze nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień, podatnej na przesuszanie i źle tolerującej typowe kosmetyki. Preparat dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie działa łagodząco. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Łagodna formuła produktu została pozbawiona wszelkich substancji drażniących, nie zawiera alergenów, parabenów, barwników ani kompozycji zapachowej, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Bogaty w kwas glicyryzynowy ekstrakt z lukrecji oraz alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia, przywracając skórze komfort. Baza myjąca bez dodatku mydła zawiera naturalne oleje, dzięki czemu nie narusza hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka Zawarte w żelu cenne związki lipidowe zapobiegają przesuszeniu skóry, intensywnie ją regenerują i chronią.

dobrze jest! :)

Kremik jest fantastyczny. Co prawda słabo się pieni, ale:
-jest wydajny (2 osoby używały przez miesiąc dwa razy dziennie)
-nie podrażnia, a nawet łagodzi
-kupiony został za 10 złotych
-zostawia skórę miłą w dotyku
-lekko nawilża
-zmniejsza ilość "niespodzianek"

jest dobrze, zaprzyjaźniliśmy się :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

zły nie jest.....

Właściwie to mam mieszane odczucia co do tego kosmetyku. Na początku sprawił na mnie naprawdę dobre wrażenie, ale niestety im dalej, tym nieco gorzej:/ Ładnie zmywa, jest wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby zmyć całą twarz;) Na początku nie wysuszał i nie podrażniał, ostatnio się to jednak zmieniło:( Jednak w porównaniu do tego, co powodowały używane przez mnie wcześniej kosmetyki, to i tak jest bajka;) W każdym razie szukam czegoś lepszego i mam nadzieję, że wreszcie znajdę coś naprawdę odpowiedniego dla siebie (a przy tym w dość przystępnej cenie:P)
Używam tego produktu od:paru miesięcy
Muszę dodać, że obecnie zużyłam już kilka opakowań tego kosmetyku i za każdym razem do niego wracam, moje zdanie na jego temat znowu sie poprawiło:) Przyzwyczaiłam się do niego i na jakiś czas przestałam szukać czegoś lepszego:P Jak mnie znowu wkurzy, odnotuję;) A na razie dodaję gwiazdkę:)

Delikatny, nie podrażnia

Bardzo delikatny, prawie w ogóle się nie pieni. Zmywa makijaż całkiem dobrze. Nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry.
Jedyny minus - trochę mała pojemność, i nie jest, niestety, zbyt wydajny. Ale na pewno do niego wrócę - bo byłam naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

mało wydajny

Lubię go. męczy mnie tylko zmywanie go z buzi. cieżko to idzie :/ jest mało wydajny ale ma także swoje zalety za co przyznałam 4 gwaidki :] krem-żel nie podrażnia, co jest dla mnie naprawde ważne. skora jest po nim nawilzona, gładka i miła w dotyku. polecam do bardzo suchej cery

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Dziwaczek :)

Pamiętam, że tzw. pierwsze wrażenie ten specyfik zrobił na mnie kiepskie. Zapach farby emulsyjnej, konsystencja dziwna jakaś... Pierwszy raz miałam do czynienia z czymś takim. Pomyślałam: "Oj, będzie źle". Ale nie było. Było nawet całkiem dobrze jak już się przyzwyczaiłam. Przede wszystkim ten żel bardzo dokładnie zmywa buźkę, ma się wrażenie naprawdę dobrze oczyszczonej skóry, i to bez poczucia pieczenia, ściągania i podobnych atrakcji - tylko nie należy przesadzać ze stosowaną na raz ilością. Prawie się nie pieni - chwała mu za to. Cena - w kontekście dobrej wydajności - niewygórowana. Zdaję sobie jednak sprawę, że ten kosmetyk jest dość specyficzny i nie każdemu przypadnie do gustu. Ale ja prawdopodobnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: prawie 2 ;)

dobry ale niewydajny;(

kupilam go bo juz nie wiedzalam jak opanowac moja odwodnioną skórę. na każdy specyfik dziala podrażnieniem, cera mi sie po im uspokoila, ma kremową konsystencje i jest bezzapachowy , nie ścąga mi skóry ale tez jej nie nawilża. Jedyny dający po oczach minus to jego wydajność - choć w sumie jego brak. Jedna tubka starcza mi na niecale 2 miesiace

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Mało wad,dużo zalet...

Wady? Niewydajny.Chwila moment i go nie ma ;) Jest tak delikatny że czasem mam wrażenie,że wcale nie myje.Dlatego stosuję go 2-krotnie podczas jednego myju-myju.Ale tak poza tym jestem zadowolona.Bo nie podrażnia i lekko wygładza skórę i w sposób widoczny ją łagodzi (mniejsza skłonność do podrażnień).Drobne wypryski są mniej wyeksponowane,rzadziej się pojawiają.Skóra delikatnie aksamitnieje.Nie są to żadne cuda,skąd...Ale wystarczy by ocenić go wysoko.Oceanic,wprowadzając tą serię spowodował,że moje zaufanie do tej marki (ostatnio bardzo natwątlone) nieco się wzmocniło.

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacyjny:)

Kupiłam ten żel z uwagi na moją bardzo wrażliwą skórę, ale z góry muszę przyznać,że stosuję go jedynie do porannego i wieczornego mycia twarzy, a nie usuwania makijażu. Żel ma w zasadzie konsystencję rzadkiego kremu o białym kolorze. Prawie w ogóle się pieni, ale znakomicie usuwa pot i wszelkie zanieczyszczenia. Mycie nim twarzy to sama przyjemność dla mojej skóry. Wyraźnię czuję jego działanie łagodzące, on wręcz koi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Po myciu twarz nie jest ściągnięta ( jak to często zdarza się przy innych żelach) a wręcz dobrze nawilżona i miękka. Podoba mi się także surowe, oszczędne w treści opakowanie. Trzeba tylko uważać, aby za dużo nie wylało się z tubki.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Duże brawa dla producenta

Daaawno już nie używałam żeli do mycia twarzy, od kilku lat wierna mleczkom i tonikom. Jednak ten żel pojawił się w domu za sprawą mojego brata, więc postanowiłam poddać go próbie - i muszę powiedzieć, że efekty mnie bardziej niż usatysfakcjonowały!

Przede wszystkim spełnia główne obietnice producenta, czyli nie podrażnia nadwrażliwej cery (taką mam ostatnio, niestety), przy suchej skórze brata sprawdza się też doskonale. Świetnie zmywa makijaż, nawet niewodoodporny makijaż oczu - a podkreślam, że do oczu bałam się użyć żelu. Niesłusznie. Także delikatnej skóry wokół nich nie wysusza i nie drażni spojówek (na ogół - czasem mu się zdarza, wtedy baaardzo nieznacznie pieką. Takie pieczenie to nic w porównaniu do niektórych produktów).

Żel ma przyjemną konsystencję, taką właśnie kremową, delikatnie się pieni i dobrze rozprowadza na twarzy. Nie jest drogi, lecz wydaje się niewydajny.

Dostaje cztery gwiazdki ze względu na tę niewydajność właśnie oraz dlatego, że nie bardzo mam porównanie z innymi tego typu produktami. Nie wiem, czy sama go kupię, ponieważ chyba oddam się testowaniu innych żeli, teraz, gdy znów się do nich przekonałam;)

Kupie ponownie

Zaczęłam go stosować gdy moja skóra po kuracji kwasami zaczęła się intensywnie złuszczać. Żel- krem jest bardzo delikatny, nie podrażnia, a wręcz łagodzi moją łuszczącą się skórę. Po umyciu tym specyfikiem jest miękka i delikatna. Wydajność jest o.k. w porównaniu do ceny. Na pewno będą następne opakowania.