Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Aktywny krem z olejem z oliwek i masłem Shea do intensywnej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywia oraz wyraźnie przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze prawidłowy poziom nawilżenia. Doskonale uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i długotrwałe ukojenie. Może być stosowany w każdym wieku. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Substancje aktywne: gliceryna, masło shea, olej z oliwek. Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej.

Bardzo dobry.

Zaczniemy od plusów ;)

+ ładny zapach
+ przystępna cena
+ u mnie wyrównuje trochę koloryt, cera po nim ładnie wygląda
+ w miarę nawilża

Minusy:
- jak dla mnie przy nakładaniu i tak jest tłusty, ale za taką cenę można mu to wybaczyć
- dosyć długo się wchłania

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

super

Super nawilża i wygładza skórę. Nie jest tłusty, nie powoduje klejenia się do wszystkiego. Ma delikatny zapach, nie wywołuje uczulenia na skórze. U mnie się sprawdził i jest regularnie kupowany.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

wspaniały

Krem "wynalazłam" na forum o łuszczycy, bo na nią choruję. Spróbowałam i jestem zachwycona. Natłuszcza wspaniale, bardzo szybko się wchłania, delikatny zapach (nie toleruję mocnych), niska cena. Jest po prostu wspaniały.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania, teraz w trakcie dużego

uniwersalny

Kremik ma 100 zastosowań.
Używam go na wszystkie problemy skórne.
Od przesuszonej skóry na czole, do optarc na stopach.
Swietnie koi i uspokaja podrażniona skóre.

Dobry po opalaniu, nie powoduje podrażnień.
Zawsze warto do miec pod reką.

Wsześniej uzywalam wersji tkustej, lacz ta jest o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Dobry.

PLUSY:
+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia tłustego filtru
+ ładnie pachnie

Idealny do użycia na codzień (również pod makijaż) :) Polecam !! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ma wiele zastosowań

Kremu używam od kilku lat. Niezastąpiony zimą pod makijaż. Dobry na podrażnienia. Używam go w domu jako balsamu do ust. Xzasem jako kremu do rąk.

Ma dość przyjemny zapach (choć nie powalający), konsystncja jest odpowiednia dla tego rodzaju kremu.

Mój mąż też go używa.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Bezpieczny

Używamy go razem z mamą i każda pomimo róZnicy wieku jest zadowolona.
Poczatkowo byłam mało przekonana do niego, bałam się, ze na mojej tłustej skórze wywoła lawinę wyprysków i łojotok, poniewaz krem przeznaczony jest do cery suchej/normlanej.
Oczywiscie dzis przyznaje, że sprawdza się 10Ox lepiej niż wszystko co do tej pory używałam do cer tłustych i na trądzik.
Po kilku miesiacach moja twarz nabrała blasku, jest teraz nawilzona, w ogóle się nie przetłuszcza (!), po wypryskach zostały już w wiekszości wspomnienia.
Nie zatyka porów, moja cera jest na to uczulona, wiec wiem.
Nie uczula !!!
Wchłania się szybko, pozostawiajac twarz przemile nawilzona i przyjemną w dotyku !
Uzywałam już róznych specyfików do twarzy w cenach duzo wyższych, ale ten pobija wszystkie.
Dodatkowo wiem, ze nie zrobi krzywdy mojej skórze, gdyż jest przeznaczony dla dzieci pwż. 3 miesiąca życia.
Nakładam go nawet pod makijaż i nie powoduje warzenia się podkładu jak inne.
Skóra może i jest trochę błyszczaca po nim po kilku godzinach, ale dlatego, że dalismy za duża ilośc kremu na twarz.
Na pewno szybko go nie zmienię :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania rodzinne :)

Całkiem fajny

Moja cera jest raczej normalna, bez dużych wymagań, więc szukałam kremu, który będzie ją delikatnie nawilżał... I nawilżał. bez dodatkowych udziwnień.
Stosuję go zarówno na noc jak i na dzień. Nie ma problemu z zaaplikowaniem go pod makijaż - bardzo szybko się wchłania.

+opakowanie - małe, poręczne, można wrzucić do torebki
+dobrze nawilża
+dobrze się wchłania
+przyjemny zapach
+nie podrażnia, nie obciąża, nie zatyka porów
+cena

-podczas upału cera trochę się świeci. Ale na to już chyba nie ma siły. ;)

Nie do twarzy, ale do ciała - czemu nie?

W domu mam krem Ziaja krem oliwkowy lekka formuła rodzinne opakowanie. Jako że rodzinne, to jest go 200 ml :) Do mojej buźki się nie nadaje, bowiem moja cera jest tłusta, z wykwitami skórnymi i zaskórnikami, więc nie chcę ryzykować z tym kremem. Ewentualnie, gdy zrobią się skórki - wtedy posmaruję nim te miejsca gdzie skóra jest przesuszona. Nawilża je i natłuszcza, pomagając przy pozbyciu się ich.

Za to jest jak najbardziej ok jako balsam do ciała po goleniu lub peelingu nóg. :)

Ładny zapach, przystępna cena, konsystencja trochę zbyt zwarta, gęsta, dobrze nawilża i natłuszcza, wchłania się tak sobie.

Zaznaczyłam NIE ponieważ mam zamiar kupić osobny kremik przeznaczony do twarzy i jakieś mleczko lub masło do ciała :P

Używam tego produktu od: Grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (używam tak co kilka dni)

ok

Na zime jest ok, teraz wiosną już gorzej sie u mnie sprawadza. Makijaż zbyt się świeci. Dlatego preferuje go głównie na noc.
Fajny zapach, konsystencja.
Przede wszystkim fantastyczna cena.

Używam tego produktu od: 6 mcy

ok

Na zimę niezastąpiony. Na lekko zwilżonej buzi super się rozprowadza, ma piękny zapach te opakowania od 50ml kremików są urocze cena ok 3zł to też zachęta do kupna brak jakichkolwiek minusów naprawdę świetny kremik i to jeszcze łatwo dostępny. Naprawdę warto kupić

Używam tego produktu od: kilka lat

przydatny latem

Kremik jest bardzo fajny, zwłaszcza latem. Kupiłam go na wyjazd nad morze i bardzo fajnie nawilżał zmęczoną po słońcu skórę. Na wyjeździe smarowałam nim i buzię i ciało, jednak na codzień odradzałabym smarowanie nim buzi, ponieważ wygląda wtedy na tłustą i świecącą. Jednak na jakiekolwiek wyjazdy jest świetny.

+ bardzo dobrze nawilża
+ cena
+ zapach
+ konsystencja

- nałożony na buzię, sprawia wrażenie tłustej cery

Używam tego produktu od: używałam pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno - 200 ml