AA, Help, Krem półtłusty

AA, Help, Krem półtłusty

Krem o bogatej konsystencji, odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową, zapewniając skórze długotrwałe uczucie komfortu. Zastosowana w kremie Cucurbityna działa łagodząco. Dzięki obecności skwalenu z oliwek i czynnika nawilżającego krem długotrwale natłuszcza skórę i zapobiega jej odwodnieniu, dając efekt wyraźnego wygładzenia. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu gamma-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry.

Całkiem, całkiem...

Krem kupiłam do stosowania na noc lub na dzień w sytuacji konieczności ratowania wysuszonej skóry.
No i muszę przyznać, że zaraz po nasmarowaniu twarzy, odczuwalne jest dobre naiwlżenie, łagodzenie i jakby lekkie ochłodzenie/orzeźwienie.
Nie powoduje uczulenia.
Szkoda, że seria Help nie ma w swoim asortymencie peelingu oraz kremów dla cer neico starszych :)

pomoc? chyba tak...

Podoba mi się. Kupiłam go w kolejnym przypływie paniki, w jaki wpędziła mnie moja przesuszona ostatnio z różnych powodów cera. Do niedawna miałam jeszcze tendencję do przetłuszczania (zwłaszcza latem), więc jestem nieco bezradna wobec tego obecnego ściągnięcia i łuszczenia. Pomyślałam więc, że nic nie ryzykuję, kupując za grosze (dałam nieco ponad 15 zet) kremik lubianej firmy. Ostatecznie mogę zużyć do rąk...
Ale chyba tak się nie stanie. Przyznam, że pierwsze aplikacje były dość obfite, ale obserwuję już pozytywne efekty (choć to dopiero kilka dni). Skóra jest gładsza, ukojona i można powiedzieć- nasycona. Krem oczywiście nie ma zapachu i jak na półtłusty- konsystencja jest lekka. Nieźle się wchłania. Kupię jeszcze nawilżający i może rzeczy do ciała. Szkoda, że nie robią nic pod oczy.