Rossmann, Rose water (Woda różana)

Rossmann, Rose water (Woda różana)

Kategoria

Pielęgnacyjny lotion różany do każdego rodzaju cery o zmiękczającym i odświeżającym efekcie działania. Nie usuwa ochronnego sebum skóry. Idealna wieczorem i rano, ale także w środku męczącego dnia.

super

o wszystkich zaletach tej wody napisały już moje
poprzedniczki, ja moge tylko dodać, że tonik ten zawiera alkohol ( pomimo tego nie wysusza ) więc osoby z cerą naczynkową muszą uważać.
Woda bardzo fajnie odświeża i delikatnie nawilża skórę.
Będe jej wierna. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Boska !!!!

Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na KWC....i jestem pod dużym wrażeniem !!!! W zasadzie ma same plusy - odświeża i zmiękcza skóre, a przede wszystkim nie wysusza jej, jak większość wypróbowanych przeze mnie toników, a także (póki co) nie zapchała mi porów... Jako preparat do odświeżenia i nawilżenia cery nadaje się IDEALNIE :-) a tego właśnie oczekuję od toniku:) Mam ją dopiero kilka dni, ale to mój KWC jeśli chodzi o toniki!!! Jeszcze dodam, że pryjemnie i bardzo delikatnie pachnie i jest taniutka:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:troszkę pierwszego i napewno będą kolejne

ZASKAKUJĄCO DOBRA

Kupiłam tę wodę właśnie pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu i nie żałuję:) Używam jej zawsze po powrocie z pracy celem odświeżenia twarzy po uprzednim zmyciu buzi mleczkiem. Jest bardzo łagodna dla wrażliwej skóry twarzy jaką posiadam i co najważniejsze nie powoduje wysypu drobnych krostek, a to czyni większosć toników i tego właśnie obawiałam się najbardziej. Twarz naprawdę jest zrelaksowana, nie lepi się ani też nie pojawia się zaczerwienienie czy ściagnięcie:)
Buteleczka jest troszkę nieporęczna, bo dosyć pękata i szklana, a przez otwór wylewa się zbyt wiele lotionu więc zmuszona byłam przelać go do innej butli po toniku. Zapach jest rzeczywiście różany, ale bardzo subtelny, a szkoda, bo podczas aplikacji prawie go nie czuć.
Jeśli chodzi o relację JAKOŚĆ - CENA to wierzcie mi, że ten lotion jest dużo więcej wart niż kosztuje. Szczerze polecam, bo naprawdę warto.

Używam tego produktu od:jakiegoś miesiąca

ach, lubię ją po prostu

Kupiłam ją niedawno po wielu latach przerwy i nie zawiodłam się :)
Kiedyś- zuzywałam ją litrami i byłam po prostu zakochana.
Zalety- jest tania i bardzo dobra tzn. ładnie wygładza, odświeża i ogólnie jakoś tak "dobrze" robi cerze.
Uzywam jej równiez zamiast mycia twarzy żelem, np. wieczorem gdy nie robiłam makijażu i nie wychodziłam z domu- skóra nie wymaga gruntownego mycia- w tej roli sprawdza się też dobrze.
Świetna w upały, jako odświeżacz spoconej skóry, można wlać do rozpylacza.
Ogólnie, moim zdaniem, lepsza niż większość toników, chociaż nie jest to do końca typowy tonik.
Acha- nie znoszę zapachu "różanego", a ten mnie nie razi i nie jest nachalny.
Minus- ogromnie nieporęczna butla szklana, taka "apteczna" z plastikową zakrętką, która pękła mi kilka razy-tzn. zakrętka pękła (na pewnie dwadziescia parę opakowań). Ostatnio mąz mi stłukł- bo jak spadnie z pólki już po niej- podłogę w łazience odświeża też dobrze ;) i się nie klei.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:kilkunastu lat... hmmmmmmmm??
Ilość zużytych opakowań:dużo

Po prostu dobra :)

Bardzo fajna woda różana. W buteleczce pachnie dość intensywnie ale na płatku kosmetycznym zapach łagodnieje. Używam jej wieczorem po demakijażu i rano do odświeżenia buzi. Woda faktycznie wygładza i leciutko nawilża. Szkoda tylko, że nie ma żadnego dozownika! Ale już się przyzywczaiłam do wielkiego otworu i szklanej butli :)

boska

Kupiłam kilka dni temu, ale nie mogę sie powstrzymać, zeby jej nie ocenić. jest po prostu super, łagodzi wszystkie przesuszenia, co prawda nie na dłuższą metę, ale nie oczekujmy od toniku jakichś cudów. Oprócz tego miło pachnie, nie podrażnia, wydajna, nie ściąga skóry, ideał... mam nadzieję, że nadal będzie spisywała sie na 5

obowiązkowa

Za śmieszne pieniądze można kupić genialny kosmetyk,taki jak ten.Odkąd pierwszy raz jej użyłam stała się obowiązkową pozycją w mojej łazience.Z niewygodnej,szklanej butli przelewam ją do plastikowej z atomizerem.Przemywam twarz,kiedy jestem zmęczona dniem,albom potrzebuje orzeźwienia,na lato będzie niezastąpiona.

za taką cenę....

Kolejny raz skusiłam się na produkt Rossmanna i nie żałuję :D Cena tego kosmetyku jest śmieszna, butla wielka, troche niewygodna w użyciu (ciężka, duża, nie ma dozownika) ale sam kosmetyk jak dla mnie jest naprawdę dobry. Miły zapach, dobrze odświeża skórę twarzy, pozostawia skórę gładką i nie przesuszoną. Czasem przecieram też tą wodą jakąś małą rankę czy zadrapanie-fajnie oczyszcza i nie szczypie. Za tą cenę i tą pojemność kosmetyk jest bardzo dobry i pewnie zawsze będe mieć przynajmniej jeden egzemplarz w łazience :)

Fajniusia :)

Bardzo fajna :D Producent nie obiecuje zbyt wiele, ale swe obietnice spełnia. Jeśli ktoś ma większe wymagania to niestety musi skusić się na droższy kosmetyk...
Skóra po tej wodzie różanej jest miękka, gładka i odświeżona, zapach bardzo delikatny, po chwili prawie niewyczuwalny. Przelałam ją do spryskiwacza ;) I bardzo miło się nią psika, na pewno będzie świetna latem, w czasie upałów :D Cena niewielka, pojemność ogromna :] Na pewno jeszcze ją kupię.