Vipera, Satin Look, Lasting Foundation (Fluid o przedłużonym działaniu kryjącym)

Puder w kremie o świetnym kryciu, z prowitaminą B5 i proteinami jedwabiu. Koloryzuje cerę i ujednolica jej koloryt.
Dostarcza luksusu poczucia świeżości wyglądu.
Puder został opracowany specjalnie dla osób, które chcą ukryć różnego rodzaju niedoskonałości oraz niejednolite zabarwienie skóry. Stanowi on doskonale połączenie właściwości upiększających i pielęgnacyjnych. Zmikronizowane pigmenty nadają ładny kolor i zdecydowanie naturalny wygląd, ich cenną cechą jest non-transfer czyli brak przenoszenia się na ubranie, a także odporność na wilgoć i pot.
Posiada aktywne składniki dzięki czemu daje cenne rezultaty: nawilżania, natleniania, ochrony cery.
Zawarty we fluidzie Cosmacol - suchy eter rekomendowany dla najbardziej innowacyjnych i wytwornych kosmetyków rozprasza światło i zapewnia spłycenie zmarszczek. Delikatnie rozjaśnia cienie, wyrównuje załamania skóry.
Lekki emolient Lexfeel, prowitamina B5, witamina E i proteiny jedwabiu czynią fluid Satin Look kosmetykiem nawilżającym, pielęgnującym, neutralizującym wolne rodniki i poprawiającym stan oraz gładkość skóry.
Fluid gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV.

na 4, a może i 4+

Za tą cenę jest to naprawdę dobry produkt. Kryje całkiem ładnie, nie robią sie smugi, trzeba tylko umiejętnie go dozować bo jeśli da sie go za dużo na buzie zaczyna wyglądać nienaturalnie, ale tak jest z chyba z każdym fluidem. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wysuszenia - ten jej ani nie wysusza i to przy całkiem porządnym matowanieniu.
Jestem nim bardzo miło zaskoczona :)

Używam tego produktu od: tydzień

nic ciekawego

Kupiłam ten podkład namówiona przez panią w sklepie, miał być tani i dobry. Tani to fakt, ale na pewno nie dobry.Jest gęsty i strasznie źle sie rozprowadza, ma intensywny zapach tanich perfum który utrzymuje sie przez cały czas na twarzy(to doprowadzało mnie do szału), kiedy robi się ciepło spływa, brudzi ubrania, nie matuje, nie kryje, twarz sprawia wrażenie cieżkiej i lepkiej. Jedyne zalety to wydajny i tani.

dla wprawnych w makijażu

Gęsty, mocno kryjący, dla mnie za mocno. Wolę jednak lżejsze, a ten oddam mamie. Nie dla początkujących, ponieważ początkowo lekki bardzo szybko zastyga, gęstnieje, tworząc maskę na twarzy i osadza się w porach skóry uwidaczniając je niestety. Trzeba rozprowadzać go bardzo szybko i wprawną ręką. Mimo tego jednak twarz jest po nim bardzo miękka, przyjemna, delikatna, w ogóle nie wysusza, w dotyku zupełnie jakby bez podkładu i za to daje duży pozytyw. Dosyć trwały. Generalnie jak za tą cenę dość dobry podkład.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Miłe zaskoczenie

Podkład kupiłam z braku pieniędzy i ciemniejszego podkładu w swoich zasobach (a już się opaliłam).
---------------
Pierwsze podejście- bardzo nieudane-zrobiłam sobie maskę na twarzy nakładając go palcami. Potem zatrudniłam do tego mokrą gąbkę silikonową- i już było ok. Nakładam na buzię przetartą tonikiem, utrwalam go skrobią. Są upały- a nic się nie ściera, nie zbiera i nie spływa mi z twarzy.Ciuszków też jakoś nie brudzi.Ogólne wrażenie- miłe zaskoczenie :).
Zamierzam wypróbować jeszcze najjaśniejszą wersję- ale to w zimie.Ładne, naturalne niepomarańczowe odcienie, czego się nie spodziewałam.
Dobre pigmenty- podkład ładnie kryje,ale trzeba uważać z nakładaniem-palcami jest ciężko,zdecydowanie polecam gąbkę.
A już ta trwałość w takie upały- to największe zaskoczenie. Bardzo pozytywne.
-------------------
Ważne- najlepiej nakładać go mokrą silikonową gąbką-wtedy nie przesadzi się z ilością i buzia wyglada naturalnie i gładko, nie wnika w pory i zmarszczki-mam go w swoich makijażach na MM, efekt sprawdźcie same.
---------------------------------
Jedyne co mi przeszkadza to to że jest strasznie niewydajny przy nakładaniu gąbką.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:2 :D