Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Chronoaktywny krem zwalczający niedoskonałości skóry.
Wnika do wnętrza porów, odblokowuje je oraz zwęża. Zmniejsza nadmierną aktywność porów. Nawilża i ujednolica powierzchnię skóry.
Polecany dla kobiet w wieku 20-30 lat, z cerą tłustą lub mieszaną.

Mój ulubiony krem na noc

Najlepszy krem jaki kiedykolwiek stosowałam.
Pięknie nawilża, rano skóra jest świeża, wypoczęta, matowa, pory zwężone, a blizny widocznie rozjaśnione.

Na wieczorne wyjścia polecam stosować pod podkład!

Ilość zużytych opakowań: 3x50ml

prawie kwc

stosuję go na noc rano pod makijaż nie roluje się nic idealnie matuje pory po nim są wyraźnie mniejsze bielsze.
Nie ma żadnych grudek zdecydowanie u mnie powoduje wybielenie wielu pozostałości po krotkach stouję go rano na zmiane z biodermą matującą i daje ten sam efekt.
Buzia jest po nim miękka nawilżona
ślicznie pachnie wręcz kocham ten zapach jets bardzo wydajny co mnie cieszy bo cena tego specyfiku nie jest mała.
Jestem ciekawa jak działa loreal genesis jak kojrze nazwę likwiduje pory;]

Ilość zużytych opakowań: półtora

dobry

W porównaniu z wersją na dzień muszę przyznać, że są rezultaty (niewielkie). Zmniejsza pory - fakt, delikatnie nawilża, ale to zasługa sporej ilości zawartego olejku. Zwalcza niedoskonałości, ale w moim przypadku te najmniejsze. Duży minus za konsystencję, trzeba wstrząsnąć tubką bo w przeciwnym razie najpierw wypływa niewielka ilość olejku, następnie krem. Cena dość wygórowana jak na efekty.

Godny polecenia

Po wielu latach walki z trądzikiem ten krem zdecydowanie polepszył stan mojej skóry o kilka szczebli. Trądzik nie zginął całkowicie, ale to co zrobił ten krem to w mojej ocenie cud.
Po kilku pierwszych miesiącach skóra zaczęła mniej się zanieczyszczać, zaskórniki w około 80% zniknęły, pory trochę się zmniejszyły. Ogóle efekt był fenomenalny(co zauważyło także otoczenie).
Do plusów zdecydowanie zaliczam wydajność, ponieważ jedno opakowanie starczało mi na około pół roku.
Niestety w trakcie drugiej tubki krem ten zaczął podrażniać skórę mojej twarzy i musiałam z niego zrezygnować. Wrócę do niego z chęcią jeśli stan mojej skóry znów się pogorszy.
Zdecydowanie polecam, ale nie jestem pewna czy byłby on odpowiedni dla osób o bardzo wrażliwej skórze.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

może być

Niby dobry ale na dłuższą metę nie za wiele dla mojej twarzy uczynił.
Jeśli chodzi o plusy to nawilża, nie podrażnia i mam wrażenie że pomaga w szybszym gojeniu się już powstałych wyprysków. No właśnie problem tylko w tym, że tak jakby nie zapobiega ich powstawaniu. Jeśli jest ich mniej to niewiele mniej.
Moim zdaniem trochę za drogi jak na swoje mizerne działanie:/

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Krem warty swojej ceny

Krem bardzo skuteczny. Dlugo szukalam kremu do tlustej cery i znalazlam.W polaczeniu z kremem na dzien jest po prostu idealny dla mnie .
Nie powoduje uczucia sciagnietej skory rano a efekt matu utrzymuje sie bardzo dlugo.
Zdecydowanie warty swojej ceny

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super

Dla mnie bez dwoch zdan -super!!! Ten kremik dziala i to juz po pierwszym uzyciu zauwazylam poprawe. Pory sa zdecydowanie mniejsze. Po dwoch tygodniach stosowania na noc Vichy NM zaopatrzylam sie dodatkowo w kremik La Roche-Posay Effaclar Duo ktory uzywam na dzien i jest to zestaw po ktorym nie poznaje swojej cery...Poprostu idealnie...

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1\\4

Krem nie na dłuższą metę

Ten krem jest lepszy od tego na dzień bez dwóch zdań. Po nocy skóra jest naprawdę miła i nie robią się żadne niespodzianki. Konsystencja kremu jest taka że mimo sporej tubki krem jest mało wydajny.Niestety po dłuższym używaniu skóra jakby się przyzwyczaja i z dobrego kremu robi się zwykłe mazidło. Polecam krem ale lepiej robić sobie przerwy w używaniu.

Używam tego produktu od: używałam 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Bardzo się zawiodłam :(

Kosmetyk ten działa chyba przez kilka pierwszych dni, albo ja kupując go miałam wrażenie, że skoro jest to z Vichy, niemało kosztuje, tak go reklamują, to że pomoże mojej skórze pozbyć się tego paskudztwa.

Niestety przeliczyłam się, nic a nic nie robił. Owszem nie podrażnił mi skory, ale po co mam używać czegoś co nie pomaga i kolejne pieniądze wyrzucone w błoto.

Lepiej kupcie próbki i przetestujcie, może wam pomoże, ale u mnie wgl się nie sprawdził :(

Używam tego produktu od: używałam go 2,5 lata temu przez ponad miesiąc

tak i nie

Nie wiem jak ocenić ten krem. Uzywałem systematycznie, co wieczór, przez 2 miesiące, i widzę tyle samo zalet, co wad. Mam cerę mieszano-tłustą, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, grudkami, lecz bez typowego trądziku.

Bardzo podoba mi się to, jak fajnie normalizuje wydzielanie sebum. Po jego zastosowaniu skóra rano nie jest tłusta, pory są mniej widoczne. Jest jaśniejsza, wygląda na dobrze oczyszczoną. Przez cały okres używania na twarzy pojawiły się może 2 większe, ropne wypryski, co jest pewnego rodzaju sukcesem.

Niestety, nie nastąpiła trwała poprawa- po nałożeniu kremu na dzień czy filtra UV skóra wydzielała normalną ilość sebum. Zaskórniki pozostaly nietknięte.
Najgorsze jednak, że skóra została doszczętnie odwodniona i nieco podrażniona- nigdy nie spotkałem się aż z takim uczuciem ściągnięcia po umyciu, a sam krem powoduje dodatkowo krótkotrwałe, ale dość mocne pieczenie.

Myslę, że dużo lepiej sprawdziłby się na skórze mocno trądzikowej, stosowany wyłącznie na miejsca szczególnie narażone na wykwity.

Edit: Po zużyciu połowy trzeciej tubki mogę z cała pewnością powiedzieć, że krem wyrządził mojej skórze tyle szkód, że na pewno nie pokuszę się o jego dalsze używanie- twarz była kompletnie odwodniona, podrażniona, zaskórniki jak były tak są, a dodatkowo zaczęły pojawiać się wypryski spowodowane przesuszeniem.

bardzo ok !

Krem dostałam z wymianki i jestem z niego mega zadowolona !
Krem skutecznie pomaga w walce z niedoskonałościami, może nie po pierwszej nocy ale na prawde czuć, ze z nocy na noc skóra wygląda lepiej. Uwielbiam konsystencje tego kremu jest to chyba najlzejszy krem jaki kiedykolwiek miałam. Do tego jest bardzo wydajny, wystarczu kropelka do rozprowadzenia na daną partie twarzy więc jego wydajność jest godna podziwu.

Jedyny chyba minus tego produktu to jest to cena- jak wiadomo Vichy nie nalezy do tanich marek.

Ze swojej strony polecam !

Używam tego produktu od: połowa opakowania starczyła mi na ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół jednego z wymianki

Najlepszy :)

Mam skórę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości. Stosowałam krem Vichy Normaderm na noc z przerwami na kosmetyki innych firm. Przekonałam się, że w okresach jego używania skórę miałam zawsze w najlepszej formie. Dlatego właśnie do niego wróciłam i już przy nim pozostanę ;) Teraz stosuję go od dłuższego czasu i szczerze powiem, że nie miałam tak pięknej cery od dawna. Oby tak dalej :)
Co ciekawe - krem na dzień z tej samej linii w ogóle mi nie służy. Nie odpowiada mi jego konsystencja, roluje się na policzkach i nie wpływa dobrze na stan skóry.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania