AA, Help, Balsam do ciała

AA, Help, Balsam do ciała

Doskonale wchłaniający się balsam o wysokiej zawartości lipidów regeneruje skórę, odbudowując jej naturalną warstwę ochronną. Cucurbityna działa łagodząco. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu γ-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry. Masło Shea zapewnia skórze skuteczne nawilżenie i ochronę. Witamina E zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

I tak i nie

Właściwie kupiłam go ze względu na bezzapachowaość,żeby mieszać z perfumami,ale że jestem też klientem docelowym ;) dla tego produktu(mam bardzo bardzo suchą,często podrażnioną i problemową skórę)jestem też w stanie ocenic jak wywiązuje się z obietnic.Faktycznie prawie nie pachnie(nawet zapach bezzapachowości jest zredukowany do minimum).Pod wzlgędam działania nie jest to jednak dokładnie to czego szukałam.Całkiem nieźle łagodzi i koi skórę po użycu depilatora itp,ale nie przyniósł specjalnej ulgi mojej przesuszonej skórze.W konstsencji i uczuciu jakie pozostawia po zastosowaniu przypomina mi trochę znielubione przezemne granatowe mleczko Nivea.Skóra jest natłuszczona ale niezbyt przyjemna w dotyku,jest lepka i "skrzypi".Pomimo (za)rzadkiej konsystencji wcale nie tak łatwo go wsmarować a aplikacja jest dodatkowo utrudniona przez to,że balsam nie zamknięty choćby przez chwilę wylewa się z tuby.Ogólnie balsam ma zalety(jak już wspomniałam naprawdę łagodzi) ale nie czerpię żadnej przyjemności ze stosowania go i prędzej wybiorę balsam masło malinowe lub kakaowe tej samej firmy niz powtórzę zakup AA Help.

Używam tego produktu od:2 tygodni

piąteczka

Balsam stopsuje regularnie, mam bardzo sucha skóre, winna jest oczywiścia nasza "zdrowa" woda w kranach. Po kilkudniowym stosowaniu zauważyłam znacząca poprawę i brak reakcji alergicznej:) Skóra p[o użyciu jest tłusta, ale przeciez inna formuła na strasznie suchą skóre nie zadziała:) balsam stosuje po każdym umyciu wieczorem, wstając rano mam idenalnie gładka skóre na nogach, nie mam uczucia ściagnięcia. Z czystym sumieniem polecam mającym problemy skórne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

kolejny badziew

Czy to, że nie mam wrażliwej skóry znaczy, że nie mogę go używać? Biedne łydeczki zostały jeszcze bardziej wysuszone :eek:, balsam jest tłustawy, jakośtam się w końcu wchłonie ale co z tego, skoro w ogóle nie nawilża? Nie wiem jak to możliwe- smaruję, masuję a skóra jak była spragniona tak po tej procedurze jest jeszcze bardziej! 5 zł nie warte a zapłaciam 3 razy tyle :/

Używam tego produktu od: przed wakacjami
Ilość zużytych opakowań: 1, na szczęście był masakrycznie niewydajny to szybko poszło

Zadowolona w 100%

Co mogę powiedzieć - balsam spełnia obietnice producenta. Przynajmniej w moim przypadku. Bardzo dobrze się wchłania, faktycznie nawilża skórę (i łagodzi podrażnienia), zostawia ją miękką i gładką w dotyku. Mam wrażenie, że zostawia na skórze delikatną warstewkę, ale na pewno nie jest to śliska, czy tłusta warstwa.
Zapach - ponieważ brak środków zapachowych - całkiem znośny, neutralny. Konsystencja też w sam raz. Jedyny minus, ale nie mający nic wspólnego z samym produktem - opakowanie. Ale to już moje prywatne zboczenie - nie lubię kosmetyków w tubach.

Używam tego produktu od: 1 mca

Taki sobie

Ten balsma jest zbyt tłusty jak dla mnie i wolno sie wchłania. Mimo że mam atopowa skórę to nie czuje po nim jakiejś szczególnej ulgi! Osoby które lubią takie specyfiki pewnie będą zachwycone, ja niestety nie. Może od czasu do czasu warto się nim posmarować, ale do codziennego użytku się nie nadaje.

godny polecenia

balsam jest cudowny :D nie uczula (a ja mam baaaardzo wrazliwa skore) dokonale i naprawde na dlugo nawilza, lekko natluszcza. uspakaja skore. staje sie ona gladka i nabiera zdrowego kolorytu. jest jedno ale: bardzo topornie sie rozsmarowuje!! :( wchlana sie rowniez niezbyt szybko ale to mnie nie zniecheca. i tak jest super :] to chyba moj ideal z ktorym sie nie rozstane ;)

może być

tłustawy balsam, trochę topornie się rozprowadza na skórze w związku z czym jest mało wydajny, pozostawia film, nie wchłania się najlepiej,
dobrze natłuszcza, nawilżać mógłby zdecydowanie lepiej
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

średni

Nie ma w nim nic specjalnego. Wchłania się nie najlepiej, rozsmarowuje z leciutkim oporem, nawilżenie średnie. Opakowanie ładne i praktyczne. Cena przystępna. Ale nie ma w nim nic, co zachęcałoby do ponownego zakupu. Skóra nie robi się cudownie miękka i ukojona, więc przy obecnym wyborze balsamów raczej nie mamy szans na kolejne spotkanie.

ciężka sprawa

Niełatwo jest ten balsam ocenić sprawiedliwie. Jeśli miałabym ocenić czysto moje doznania dostałby mniej, ale jednak myślę, że warto go polecić. Wyjaśniam. Balsam rzeczywiście bardzo dobrze pielęgnuje skórę, nawilża i natłuszcza, zauważyłam wyraźną poprawę kolorytu skóry - takie jakieś ujednolicenie, wygładzenie. Zapach żaden, więc problem nie istnieje. Dlaczego jednak raczej się ten balsam więcej u mnie nie pojawi? Moje poprzedniczki piszą, że dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Nie jest to prawda. Owszem, nie jest tak koszmarnie oporny jak słynne mleczko Nivea, którego nie trawię, ale nakładanie go to żadna przyjemność. Poza tym się nie wchłania całkowicie tylko pozostawia warstwę. Jednak w przeciwieństwie do standardowych i przyjemnych lekkich warstewek w wykonaniu innych kosmetyków, w tym przypadku jest to wielka tłustość niczym po oliwce i zawsze muszę przetrzeć się ręcznikiem. Mam dziwne wrażenie jakby pewien składnik balsamu, bardzo tłusty i ciekły zarazem, po prostu się nie wchłaniał. Jakkolwiek, jeśli jesteście wstanie te mankamenty strawić, efekty warte są męczarni. Dlatego daję 4 gwiazdki.

warto spróbować

Bardzo przyzwoity balsam. Treściwy- świetnie natłuszca i nawilża. A mimo to dobrze się wchłania. Ma przyjemną konsystencję. Nie śmierdzi jak niektóre kosmetyki bezzapachowe. Wolałabym tylko zamiast tuby pudełko- łatwiej by było go używać.
No i producent trochę za dużo naobiecywał-dla osób z atopowym zapaleniem skóry może być niewystarczający.

Wyjątkowo dobry...

Oceanic ostatnimi czasy stracil moje zaufanie, ale zaczyna powoli go odbudowywać. Bardzo udany produkt.Wydaje sie straszliwie tłusty, ale ładnie sie wchłania,przyzwoicie sie rozsmarowuje.Poprawia stan suchej skóry (efekt ten utrzymuje się nawet gdy go nie nałoże),ładnie ją wygładza,uelastycznia oraz nawilża. Nie podrażnia.Znośny zapach,niska cena,ładne opakowanie,wydajny w stopniu średnim.

Doskonały

Moja recenzja będzi krótka, ale treściwa. Jeden z najlepszych balsamów na rynku. Moja skóra oszałała po nim. Cudowny :) Lekki i przyjemny. Doskonale się wchłania. Mogłabym wypisywać ochy i achy. Krótko i na temat: Doskonały. Polecam wszystkim.