Shiseido, The Makeup, Silky Eyeshadow Duo

Shiseido, The Makeup, Silky Eyeshadow Duo

Podwójne, ultra miękkie cienie do powiek, które po rozprowadzeniu utrzymują transparentny odcień.

Trwałe, łatwo rozprowadzają się i pozostają świeże na powiekach. Odcienie łączą się naturalnie z karnacją cery i dają efekt `głębi` makijażowi oczu.

Cienie wykonane metodą pudrowej kompresji, dzięki której mogą zawierać dużą ilość cząsteczek błyszczących, rozprowadzają się łatwo, dają jedwabisty, miękki efekt, a każdy odcień daje inny efekt na powiekach.

Formuła cieni jest wyjątkowo bezpieczna, łagodna dla okolic oczu. Testowana dermatologicznie i oftalmologicznie. Zawiera stabilny olejek oraz mikropigment 2, puder naturalnie cieniujący, faktor multi-odżywczy; likwiduje efekt przesuszonego naskórka powiek.

Paleta barwna obejmuje 9 zestawów.

Swietne !

To znakomite cienie, chyba jedna z najlepszych obecnie na rynku. Maja cudowna aksamitna konsystencje, pieknie rozprowadzaja sie na powiece, ladnie sie ze soba mieszaja. Interesujace kolory - tymi cieniami mozna zrobic przepiekny makijaz.Trwale, nie osypuja sie, nie gromadza w zalamaniu powieki.Polecam !

satysfakcja gwarantowana

Oceniam cienie Taffeta Taupe (S1): oko w tych cieniach zyskuje tajemniczego wymiaru, doskonałe na codzień, doskonałe na wieczór, trwałe - bez bazy i podkładu, w niezmienionym stanie przetrwały nawet moje szaleństwo rowerowe.Bardzo polecam.

doskonałe :)

Cienie wytrzymują calutki dzień (bez bazy). Nadają efekt jakby "mokrych" powiek. Rozświetlają oczy i dodają im blasku ;)<BR>Dodatkowym atutem jest śliczne opakowanie z dużym lustereczkiem i wygodny aplikator.<BR>Naprawdę warte swojej ceny.

bardzo dobre

Cienie są rewelacyjne - ja ma także zestaw S1... Kusi mnie jeszcze połączenie barwy miedzi z brązem - S2. Są wyjatkowo trwałe, pięknie się mienią (długo szukałam cieni z tak ładnym połyskiem). Jest jednak jedno "ale" - osypują się przy nakładaniu, za to jedna gwiazdka mniej.

Śliczne

Bardzo długo chodziłam dookoła tych cieni, zastanawiając sie nad ich zakupem. Zdecydowałam sie na S1 (oczywiście :-)) i teraz nie moge się nimi na cieszyć. Do tej pory nigdy nie używałam takich kolorków, raczej szarości i róże (mam niebieskie oczy), ale te są tak naturalne, że rzeczywiście pasują każdemu. Przepięknie rozświetlają i podkreślają oczy. Bardzo podoba mi się też pudełeczko z lusterkiem i niesamowicie poręczna "pacynka" do nakładania cieni - o dużo dłuższej niż standardowe rączce. Mały minusik za osypywanie się cieni przy nakładaniu.

!!!!!!!!!!

Genialne:)Kupiłam dzięki radzie Agnieszki i jestem jej niesamowcie wdzięczna. Jakościowo sa porównywalne z Chanel-a to moim zdaniem najlepsze cienie, a kolorek jest po prostu dla mnie stworzony(także S1). Są delikatne, takie jedwabiste, mają delikatny, ale nie perłowy połysk i trzymają się rewelacyjnie.<BR><BR>Dla mnie olśnienie:):)<BR>14.11.2002-po dłuższym okresie używania muszę odjąć im jedną gwiazdkę, bo zauważyłam, że przy nakładaniu dość mocno osypują się na policzki. Mam jaśniutkie kolory, więc to nie przeszkadza, tylko policzki są bardziej "rozświetlone";), ale przy ciemniejszym zestawie może to stanowić problem. Po nałożeniu trzymają się idealnie cały dzień, ale jednak przy nakładaniu lądują nie tylko na powiekach.

świetne

Bardzo dobre cienie zarówno na dzienny makijaż jak i na wielkie wyjścia. Jeżeli zależy nam na delikatnym makijażu - wystarczy nimi lekko musnać powieki. Ten śliczny, subtelny połysk wspaniale ożywia oko. Ja rowniez mam cienie S1 "Taffeta Taupe" (nie są to te ze zdjęcia)i kupiłam je na początku dla samego koloru, który mnie zauroczył - takich cieni szukałam od dawna. <BR>Dodatkowy atut - bardzo trwale; Jedną gwiazdkę odejmuję jedynie za zbyt ubogą gamę kolorystyczną w jednym zestawie. Osobiście lubię jak mam co najmniej trzy cienie w zestawie.

SUPER!!!

Są to chyba najlepsze cienie jakie miałam! Bardzo dobra jakość i do tego dość przystępna cena - 129 zł. To pierwsze cienie SHISEIDO w mojej kosmetyczce i na pewno nie ostatnie. Oczy wyglądają wspaniale! Kolor S1 doskonale nadaje się do subtelnego makijażu ślubnego i pasuje w zasadzie do każdego typu urody. Rewelacja!!!