Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy o jedwabiście kremowej konsystencji, dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę.
Podstawa skuteczności:
ekstrakt z noni - zwany "cudownym owocem" - działa nawilżająco, tonizujaco i odżywczo; bogaty zestaw składników aktywnych reguluje poziom wydzielanego przez skórę sebum,
gliceryna - skutecznie utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24 godziny,
wosk z marakui - działa łagodząco i kojąco,
łagodny kompleks substancji zmywających - pozostawia skórę czystą i swieżą.
Idelana formuła dla cery normalnej, wrażliwej i suchej w codziennej pielęgnacji oczyszczającej twarzy.
Widoczny efekt:
skóra oczyszczona, delikatna i jedwabiście gładka.

Moj ideal!

Dostalam go w prezencie, jest rewelacyjny!

Pachnie jakby woskiem i ma woskowa konzystencje. Wystarczy nalozyc go na chwile a skora jest gladziutka i miekka. Stosuje to tez na dekolt i ramiona. Idealnie nawilza, nawet moja dosc gruba skore mieszana.
Jest bardzo wydajny, w duzym opakowaniu.

Jedyny minus to ciezkie do otwierania opakowanie(a moze tylko moj egzemplarz)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

Okropność!Śmierdzi!

Zdecydowanie NIE!
Kosmetyk beznadziejnie pachnie,jak dla mnie to zapach stęchlizny!Okropność!
Kosmetyk przeznaczony do cery wrażliwej i suchej,choć nie powinien.-wywołuje alergie
-skóra staję bardzo mocno wysuszona,jakby kosmetyk wysysał wodę
-słabo oczyszcza
-konsystencja wodnista,źle się rozprowadza
-bardzo nie wygodne opakowanie
U mnie kosmetyk wywołał wysypkę,zaczerwienienie oraz łuszczenie skóry na czole!Okropność!

Używam tego produktu od:Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:Trochę 1

Jedwabisty relaks dla buzi

Kremowy żel bardzo dobrze sprawdza się do codziennej higieny twarzy. Nie byłam do niego przekonana, a jednak pozytywnie mnie zaskoczył. Dobrze oczyszcza twarz, która po umyciu jest dosłownie mięciutka i taka gładka. Dużą zaletą tego żelu jest to że nie wysusza i nie ściąga skóry. Używam go mimo tego że mam cerę mieszaną.
Nie będę oceniać jego działania co do makijażu, bo do tego są specjalne mleczka i inne produkty.
Niestety mam lekko przesuszoną skórę, w niektórych miejscach widać suche skórki, żel z tym sobie nie do końca radzi. Używam tego produktu od:2 miesiące

Absolutnie jestem na TAK.

Jak dla mnie same plusy:
+ dobrze oczyszcza skórę, także z makijażu
+ nie wysusza ani nie podrażnia
+ skóra jest naprawdę miękka i przyjemna w dotyku po użyciu
+ jak dla mnie świetna konsystencja
+ ładny, delikatny zapach
+ bardzo wydajny
+ tani

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Jak dotąd najlepszy

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Świetnie sprawdza się przy mojej wrażliwej, mieszanej cerze ze skłonnością do okresowego przesuszania się(szczególnie zimą). Idealnie oczyszcza twarz, świetnie usuwa makijaż (o ile nie stosuje się jakichś mega wodoodpornych kosmetyków to nie trzeba już niczego więcej do demakijażu), no i co bardzo ważne: nie podrażnia. Buzia jest po nim czyściutka, świeża, miękka w dotyku... Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

polecam

Zapach to rzecz względna i zależy od gustu. Mnie się bardzo podoba, jest delikatny, przyjemny. Ale nie uwzględniam go w ostatecznej ocenie bo wielu osobom może się nie spodobać- każda z nas ma inne preferencje po prostu.
#Oceniam baaardzo pozytywnie skuteczność- świetnie oczyszcza, zmywa makijaż.
#Jest delikatny co dla mnie jest niezwykle ważne bo mam cerę bardzo wrażliwą. Nie podrażnia, nie wysusza, ma kremową, dość gęstą konsystencję która mi bardzo odpowiada (można dodać wody co poprawi "posuwistość";) i zwiększy wydajność- jeśli komuś nie pasi).
#niska cena
Na marginesie dodam, że Eris to firma która mnie jeszcze nigdy nie zawiodła. I mojej mamy też;)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Polecam!

Kupiłam ten żel, w zimie gdy moja cera była w bardzo złym stanie. Strasznie się przesuszała - na twarzy pozostawały białe skórki. Jednym słowem koszmar. I muszę powiedzieć, że ten żel bardzo pomógł mojej skórze. Dobrze nawilżał, pozostawiał twarz bardzo gładką, jedwabistą w dotyku - znacznie poprawił jej kondycję. Zaznaczyłam jednak, że nie wiem czy kupię jeszcze ten kosmetyk. To bynajmniej nie dlatego, że mam jakieś wątpliwości co do niego, ale dlatego, że mam nadzieję, iż nie będzie mi już potrzebny. Normalnie mam cerę mieszaną, a taki żel mógłby ją przetłuszczać. Jednak dla cer suchych i wrażliwych polecam :). Używam tego produktu od:używałam jakieś 3 miesiące

Miły w uzyciu

Z żelem do mycia twarzy zawsze miałam problem ponieważ mam wrażliwą cerę..jak już jakiś znalazł się dobry do zmywania makijażu to z kolei wysuszał cerę i wciąż zmieniałam specyfiki szukając czegoś co nie będzie wysuszało skóry dobrze zmywało i znalazłam:)

Jest także bardzo wydajny i wcale nie śmierdzi "brutalem" nie wiem skąd dziewczyny mają takie skojarzenia :P Po nim buźka naprawdę jest miła w dotyku i co też bardzo ważne dla mnie nie podrażnia mi oczu:)

Jak na tą chwile nie zdradzę go:)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Genialny!

Do tej pory moim KWC w tej dziedzinie był żel Neutrogeny, ale ten muszę usadowić obok, ponieważ jest naprawdę genialny :)
Używam go rano, razem z żelem peelingującym z tej serii i jestem z niego bardzo zadowolona.

Skóra po jego użyciu jest świeża, oczyszczona, gładka i miła w dotyku. Odkąd go używam nie wyskoczyła mi na buzi żadna niespodzianka :) Konsystencja jest na tyle treściwa, że kosmetyk jest bardzo wydajny i wygodnie się go aplikuje. Szczerze polecam :)Używam tego produktu od kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań:1.

ok

Jestem na prawdę zadowolona z tego żelu. Po umyciu moja skóra zachowuje się zupełnie inaczej niż w przypadku kosmetyków podobnego typu z innych firm. Nie jest sucha ani nie ma efektu ściągania po umyciu a do tego rewelacyjnie usuwa makijaż.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Mega śmierdziel

Wszystko byłoby ok ale zapach nie jest dla mnie do zaakceptowania: to jest jak jakis tani męski kosmetyk - zapach jakiegoś brutala czy kremu do golenia wars, niestety czuć go na twarzy, szczególnie wieczorem bo rano to nakładam krem i podkład więc trochę mogę go zniwelowac. Ze zmywaniem makijażu z oczu też słabo sobie radzi (mydło w płynie online jest duzo lepsze). Przeniosłam go pod prysznic - jest gęsty wiec posłuży jako poślizg przy goleniu nóg.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę

Kojący jest lepszy

Fajny produkt, ale żel kojący z tej samej gamy jest o niebo lepszy.

Mam wrażenie, że żel jedwabisty gorzej się spłukuje (dziwna śliska konsystencja) - trzyma się twarzy jak klej.

Zmywa dobrze - nie mam zastrzeżeń do efektów oczyszczających.

Denerwuje mnie natomiast zapach, który początkowo wydał mi się piękny. Teraz już mi się znudził i nie mogę się doczekać końca opakowania...

Jest baaardzo wydajny - juz nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, ale chyba ponad pół roku temu. Tak więc relacja cena - wydajność znakomita.

Ogółem: 3 gwiazdki, bo ma lepszego brata i jeszcze lepszych konkurentów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam