Biosilk, Silk Therapy Thickening Conditioner - pH 4,6 (Odżywka nadająca objętości)

Specjalna formuła z zawartością witaminy B, pszenicy i białka ryżowego oraz zestawu ziół i wyciągów roślinnych.
Pomaga odżywić włosy bez obciążenia ich.
Odżywka dodaje włosom objętości, ułatwia rozczesywanie, wzmacnia i nadaje połysk. Bez spłukiwania.

Objętość+Regeneracja=Rewelacja

Mam bardzo zniszczone włosy (baa miałam) ciągłym farbowaniem prostowaniem i w ogóle kombinowaniem.. aby być coraz to piękniejszą :)
Niestety.. kiedyś przed moimi eksperymentami miałam grubbeee włosy, a teraz zostały mi jakieś piórka na tej głowie, ale skusiłam się na tą odżywkę no i rewelacja !!!
Nie dość, że kondycja jest o niebo lepsza, są jedwabiste, lśniące i jest ich baaardzo dużoo teraz :) chodź brałam do tego witaminki to myślę, że głowny wpływ miała właśnie ta odżywka w połączeniu jeszcze z szamponem tej serii.

Jestem bardzo zadowolona, chodź niewiem czy kupię kolejne opakowanie, ponieważ chcę wypróbować czegoś jeszcze bardziej regeneracyjnego.

A zapach mi się podoba :P

Ilość zużytych opakowań: 0.5

kocham te kosmetyki

Mam szampon i odżywkę. To pierwszy komplet typu volume który ani trochę nie powoduje elektryzowania i nie wysusza włosów. Sa pogrubione i zarazem wyglądają zdrowo, do tej pory tego typu produkty malo odżywiały i pielęgnowały a bardzo matowiły i wysuszały. Poprostu świetne, objętość i piękne zdrowe błyszczące włosy. CUDO!!! Bardzo wydajna, dodam że moje włosy są cieniutkie i jest ich mało, ale po tym zestawie plus układanie jak zawsze, burza włosów.
PS.No i popieram przedmówczyni- Jest to zdecydowanie odżywka, którą TRZEBA SPŁUKIWAĆ.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Świetna !!!

Prawie same plusy:)
-nie skleja wlosow
-dobrze utrwala i jednoczesnie sprawia,ze wlosy zyskuja na objetosci
-wydajna,szczegolnie kiedy uzywamy jej z atomizera
-wlosy nabieraja blasku(podobny efekt jak z nablyszczacza)
-nie obciaza i nie powoduje przetluszczania czy wysuszania
-bez splukiwania
-dobrze sie wyczesuje i jednoczesnie wlosy nie traca pogrubienia

Jedynym minusem jest dla mnie zapach,przypomina troche jakby ocet-moze to przez te proteiny ryzowe???w kazdym badz razie jestem sklonna to wybaczyc poniewaz efekt jest naprawde dobry-wlosy zyskuja na objetosci przy czym zarazem sa utrwalone i nie ma potrzeby siegac po zel czy lakier.
Uzywalam jej przy wlosach dluzyszch-takich do ramion jak i do krotkich.
Przy dlugich wlosach radze umiar w stosowaniu:)poniewaz latwo przesadzic z iloscia i wlosy beda usztywnione az za bardzo;)