Kolastyna, Satin Make-up

Kolastyna, Satin Make-up

Idealnie gładka i matowa skóra. Podkład matujący nadaje skórze aksamitną gładkość i delikatność w dotyku. Unikalna formuła z silikonem dzięki swojemu elastycznym właściwościom dopasowuje się do mimiki twarzy, pozostawia skórę napiętą i idealnie gładką. Satin make-up zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę przez cały dzień. Skóra nie świeci się, naturalnie oddycha a odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Dzięki delikatnej konsystencji podkład równomiernie się rozprowadza, pozostawia na twarzy aksamtne wykończenie. Dostępny w 4 kolorach - jasny beż, beż, naturalny, opalony.

Świetny:)

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym podkładzie, a zrobił mi miłą niespodziankę;) To jeden z lepszych fluidów jakich używałam.
Plusy:
- pięknie ujednolica koloryt
- optycznie wygładza cerę
- delikatnie kryje (ale z większymi niespodziankami sobie nie poradzi!)
- nie wysusza, a wręcz nawilża skórę
- trzyma się cały dzień
- nie zauważyłam brudzenia ubrań
- nadaje się na każdy filtr:jupi:
- odcień "Jasny beż" nadaje się dla bladolicych (choć nie tych kredowobiałych, a tych o ton ciemniejszych;) )
- nie zatyka porów
- ma przytjemną, gęstą, kremowa konsystencję
- kosztuje grosze (ja zapłaciłam ok. 11 zł)

Co do matowania- mnie nie matuje, ale ja kładę go na tonę filtra, więc matu się nie spodziewałam:)

Używam tego produktu od: ok. 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Serdecznie polecam ten podkład

Miałam już naprawdę wiele podkładów,ale Satin firmy Kolastyna jest wyjątkowy,idealnie stapia sie z moją skórą,ma bardzo dobra,trochę gęstą konsystencję przez co wspaniale pokrywa i łączy się ze skórą.
Używam koloru naturalnego,ale muszę przyznać,że gdy tylko dowiedziałam się,że jest również odcień opalony,chętnie go przetestuję ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacja!

Zawsze sięgałam po podkłady ze "średniej półki" i te lepsze, byłam, przekonana że tańsze kosmetyki nie spełnią moich oczekiwań. Aktualnie mam w kosmetyczce 7 podkładów, każdy po kolei nie nadawał się do mojej cery. Kilka tygodni temu w mojej drogerii natknęłam się podkład Satin, wypróbowałam z ciekawości jak w wygląda podkład za 11 zł.
Kupiłam bo kolor wydawał się idealny, poza tym przy tak niskiej cenie można zaryzykować.Okazuje się,że Clinique, Revlon, Loreal, Max Factor odstawię na rzecz Kolastyny!
Mam tłustą skóre z niedoskonałościami i ten podkład się sprawdza, łatwy w rozprowadzeniu, świetna konsystencja, idealnie wtapia się w skóre i matuje ją na kilka godzin - w zależności jaki krem użyje się pod makiijaż. Szczerze polecam! Używam tego produktu od:4 tygodni

CUDO!

Rewelacyjny podklad-mam sucha skore,jednak przed nalozeniem podkladu musze uzyc kremu.Podklad idealnie dopasowuje sie do ocienia skory,dobrze sie rozprowadza,twarz jest aksamitna,mila w dotyku,a co najwazniejsze-tuszuje niedoskonalosci(lekkie przebarwienia,male pryszcze).Posiadam odcien bez:-)

Używam tego produktu od:miesiąc

ok, ale trochę za ciężki...

O ile dla suchej buzi mojej mamy jest idealny, tyle dla mojej nastoletniej delikatnej, ale mieszanej/tłustej buzi - za cięzki :(
zapewnia dość mocny efekt kryjący, na chłodne dni idealny; ale w czasie upałów buzia (mieszana/tłusta/) szybko zaczyna się świecić - nawet przypudrowana;
nie wysusza jednak skóry,wręcz można powiedzieć - nawilża ;) wykończenie makijażu faktycznie satynowe - kiedy moja skóra była (bardziej) sucha (niż teraz) prezentowałam się z tym podkładem jak modelka z pierwszych stron gazet:D
jednak kiedy używałam go w czasie upałów zaczęły robić mi się małe wypryski - jednak nie obwiniam o to wyłącznie podkładu (może to krem, może puder...)
podkład wydajny, cena bardzo przystępna, posiadaczkom suchych cer - jak najbardziej polecam :) uważam, że jest bardzo dobry, ale niekoniecznie dla nastolatki

Używam tego kosmetyku od:
2 miesięcy