Medipharma Homburg, Doliva, Krem pielęgnacyjny do twarzy z toskańską oliwą z oliwek

Krem przeznaczony do cery suchej i wrażliwej. Ma jedwabistą konsystencję, szybko się wchłania, stanowi doskonały podkład pod makijaż. Zawiera wysoce wartościową tłoczoną na zimno oliwę z oliwek, olejek migdałowy, olejek z ziaren pszenicy oraz olejek z avocado, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Wyraźnie odżywia oraz działa osłaniająco na naskórek. Łagodzi podrażnienia, skóra jest delikatna i gładka w dotyku.

Doskonały

Jak dla mnie a mam cere wrażliwą i gdzieniegdzie przesuszoną ten krem jest świetny.Nawilża, lekko natłuszcza i zdecydowanie poprawia wygląd cery.Jetsem pewna że do niego wrócę bo to taki relaks dla mojej skóry.Zresztą to nie tylko moja opinia, koleżanka która go wypróbowała przypadkowo( przy zakupie skrzypowity byly próbki) potwierdza.Wydaje mi sie że to bardzo naturalny krem z mninmalna ilością chemii i o to właśnie chodzi!

do kuracji tak

Kupiłam go latem, kiedy moja zawyczaj normalna cera zaczęła zmierzać w kierunku suchej;) Pod makijaż nie odważyłabym się go nałożyć, ale do leczniczego nawilżania latem, gdy makijaż sprowadzam do poziomu minimum;) był w porządku. Nie do idealnego końca, bo krem (to naturalne jeśli w składzie ma oliwę z oliwek) tuż po aplikacji dosyć mocno natłuszczał buzię. Jednak ta tłusta warstewka po ponad godzinie wchłaniała się/ulatniała/wycierała - trudno mi powiedzieć. W każdym razie nie błyszczała, nie męczyła swoją obecnością na buzi. Za to znacząco uelastyczniała. Krem jest bardzo gęstym preparatem, ale ma dobry poślizg i bez trudności się rozprowadza. Zapach zupełnie mi się nie spodobał. Ogólnie - dla mnie zbyt ciężki i tłusty preparat.

Używałam tego produktu przez: ok. 2 miesiące

Super:)

Bardzo dobry krem spełnia wszystkie swoje funkcje doskonale nawilża. Jest wspaniały rozniwez jako podkład pod makijaż :)

zdecydowanie polecam :D

dla mnie bomba!!!!!

Rewelacyjny krem-super nawilża i pięknie pachnie!!Skóra po użyciu kremu nawilżona,nie ściaga się i nie piecze.Twarz tylko trochę sie błyszczy,jednak po 10 min nie ma śladu.Krem kupiłam w aptece internetowej za 20 zł, wiec moim zdaniem cena jest niska. Ostatanio zamówiłam odżywkę do włosów z tej serii, mam nadzieje ze bedzie tak samo dobra jak krem:)Używam tego produktu od:2 tygodni

Dla mnie bomba

To pierwszy krem po którym moja cera jest rzeczywiście jedwabista w dotyku i całkowicie nawilżona- moja twarz tego potrzebuje
Duże plusy za:
+śliczny zapach
+ wydajność (jeden słoiczek starcza na bardzo długo bo krem nabiera się dosłownie opuszkiem palca)
+ głębokie nawilżanie ,szczególnie teraz -używałam go po zejściu z plaży i rzeczywiście skóra jest opalona ,ale bez nadmiernego wysuszenia.
Gorąco polecam paniom o suchej skórze.
w niektórych aptekach można go dostać po 15zł za opakowanie !!!!!

Używam tego produktu od:stycznia tego roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo dobry

To pierwszy krem który zaraz po nałozeniu wchłania sie całkowicie i cera pozostaje nawilżona bardzo długo; miałam bardzo wysuszone policzki a tłuste czoło a ten krem jakby rozwiązałł ten problem

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Dwie gwiazdki i basta!

Hmmm. Ocena tego kremu sprawia mi pewne problemy. A dlaczego?
Otóż mam wrażenie, że służyłby mi on nieźle, gdyby nie fakt, że koszmarnie mnie uczulił i zapchał mi pory:/.
To drugie mogę jeszcze złożyć na karb swojej cery - mieszanej - jednak krem na czoło i nos położyłam tylko raz i tam nie wyrządził większych szkód. Co zaś zrobił z przesuszonymi policzkami (a do nich powinien być odpowiedni)? No właśnie. Wysypał je krostkami i ropnymi NIESPODZIANKAMI ;), które nigdy mi się w tamtych rejonach nie pojawiały! Jest to więc ewenement na skalę światową ;). Niestety, ale efekty swojej przygody z tym kremem leczę do dziś (a już ponad miesiąc upłynął od naszego spotkania)...

Z plusów mogę wymienić:
- świetny, świeży zapach (jednak uwaga! Intensywny)
- przyjemną konsystencję
- przystępną cenę
- dużą wydajność (wystarczy nałożyć go niewiele)
- naturalne natłuszczanie (oliwa! Oliwa! :))
- komfort nakładania i walory nawilżające.

Pomimo to, więcej go już na pewno nie użyję. Boję się ;).

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy kilka tygodni temu i na tym eksperyment zakończę...
Ilość zużytych opakowań: część jednego.

KWC

Po pierwsze kobity-czytajcie do jakich cer jest ten krem, do wrazliwych i suchych!! a nie do tłustych i mieszanych,to co sie dziwicie że wam zatyka pory albo tłusic
widzial ktos kiedys by oliwka nie byla tlusta?? :)
Zalety:
-cena spooko 27 zl(a taki sam krem Dora tyle ze wloski w aptece kosztuje 50zl)
-super gładka cera po nim jest
- ma lekki zapach cytrynki mniaam :)
-cera od razu sie wygladza,wiadomo oliwka
-nie podraznia i nie zapycha porów! a ja mam do tego tendencje
-nie jest bardzo tlusty akurat jak ktos ma cere jak ja lekko poduszona i baaardo wrażliwa:(
a dla tych co chca bogatsza wersje,jest na noc tłustszy

ogolnie dobry krem z apteki, fakt bardziej czuje sie go że odżywia niz nawilża ale wiadomo to zasluga oliwki,zaden krem nie nawilzy tylko jak ma w skladzie oliwke!
ps. dodalam mu dzis 01.06.06 piąta * bo po miesiacu ma gladsza skore, żadnych krostek i uwazam ze jest super,a i zakupilam sobie az 3 zestawy ze skrzypowita tak jak kolezanka wyzje ,po 18 zl.

Taki sobie

Najpierw zużyłam próbkę i byłam zachwycona.Postanowiłam kupić całe pudełko.
Niestety,na początku był wysyp krostek,ale uparcie nie przerwałam stosowania(ograniczyłam jedynie do aplikacji tylko na noc,a nie na noc i dzień).Póżniej krostki zniknęły,ale nic szczególnie dobrego na buzi nie zobaczyłam.No i ta tłusta powłoczka...
Oczywiście zużyję do końca,ale nie tego się spodziewałam.
Czy nie macie czasem wrażenia,że w próbkach kosmetyki są ciut lepsze?

średni

krem przeznaczony do baaardzo suchej skóry ,właściwosci nawilżających nie zauważyłam ,raczej odżywcze.konsystencja delikatna ,ale na twarzy zalega tłusta warstwa,ja mam cere mieszaną ale raczej do policzków też się nie nadaje.polecam na zimę na pewno się sprawdzi,a teraz niech leży i czeka:) cena w aptece 26,90 to zdecydowanie za dużo....