Sephora, Pędzel do pudru XL nr 16

Sephora, Pędzel do pudru XL nr 16

Świetny duży pędzel do pudru z koziego włosia.
Włos w dotyku aksamitny, o średniej twardości ułatwia aplikację pudru, pozwala delikatnie usunąć jego nadmiar.
Jakość i przyjemność używania w pełni wynagradzają jego dość wysoką cenę.

ostrzegam

Miałam nie pisać tej recenzji, ale musiałam.

Mam ten pędzel już dwa lata, więc długo. Dostałam go w prezencie, używam do pudru rozświetlającego. Pędzel jest ok, dobrze się go używa, jest ładny, miły w dotyku, taki jak pędzel być powinien.

ALE

Wypadła mi cała szczotka.Nie kilka włosków, ale wszystkie razem z obsadki. Widzę, ze nie mi jednej, więc to nie przypadek. Pędzel leży w etui z innymi pędzlami, jest prany i suszony delikatnie. Dla mnie to niedopuszczalne, żeby pędzel za ta cenę się sypał jak bazarowe g. Nie po to wydaje się stówkę, żeby potem się babrać w kleju.

Nie polecam

Używam tego produktu od: dwóch lat

dla mnie KWC

Bardzo przyzwoity pedzel. Cena wysoka,ale warto. Dobrze rozprowadza puder sypki jak i w kamieniu. Mam go juz chyba 2 lata i wogole nie widac, aby byl jakos zbytnio wymeczony. Myje w letniej wodzie z mydlem. Nie lnieje. Ma taka fajne, mieciutkie wloski. Polecam

Używam tego produktu od:2 lata

Pędzel jest zbity, bardzo duży, ma dobrej jakości włosie, wygodny, ładny i same och i ach.
Za trwałość dostał ode mnie 5 gwiazdek bo odkąd go mam (jakiś ponad rok) nie wyszedł ani jeden włosek.
Przeszedł już wiele prań, upadków, wyjazdów w walizkach i jest jak nowy.
Ocena jego przydatności i jakości to jednak u mnie trzy ponieważ są lepsze pędzle i dużo tańsze. Stówa za ten pędzel to jakiś dramatyczny żart. Ja go kupiłam dzięki uprzejmości jednej z wizażanek, w połowie ceny w promocji 2 za 1. Ale to i tak 50.
Poza tym trochę przeszkadza mi jego wielkość. Mam wiele kosmetyków, które mają opakowania poprostu za małe do niego. Wg mnie do pudru brązującego jest za twardy i robi plamy. Używam go do pudrów sypkich i prasowanych matujących.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno oczywiście...

zawiodłam się..

witam,
w grudniu zeszłego roku kupiłam kilkanascie pędzli sephory m. in. do różu, cieni itd. po pierwsze strasznie wypada włosie a po drugie jakby tego było mało po trzech miesiącach wypadła mi cała "szczotka" sie odczepiła a w sephorze sie dowiedziałam że niemogę jej juz reklamować.... więc pozostaje kupować co 3 miesiące kupować nowy pędzel tylko pytanie czy warto??

Używam tego produktu od:grudzień 2007

ideał :)

Bardzo dobrej jakości pędzel do pudru. Dość zbity, duży, elastyczny, średnio miękki ale absolutnie nie kłuje i nie drapie. Dobrze wyprofilowane włosie nakłada puder równa i delikatną warstwą bez smug.
Bardzo ładnie i solidnie wykonany, wygodny i poręczny.
Cena dość wysoka (99zł), ale nie wygórowana biorąc pod uwagę jego wysoką jakość i to że ma służyć przez dłuższy czas.

Polecam!

Edit: własnie dopatrzyłam sie , że mam ten pędzel przawdopodobnie z nowej kolekcji lub wersji b nazywa się XL ale nosi nr 49. Cena ta sama 99 zł

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:1sz

wieeeeelki

kupilam na promocji w sepjorze, gdy perfumeria pozbywala sie starych zapasow przed wprowadzeniem nowej serii. dalam za niego 49 zlotych.

na poczatku pedzel okropnie gubil wlosie. podczas pierwszego prania sypalo sie z niego bardzo, myslalam ze polowa wlosia wyleciala. po praniu niestety nie bylo lepiej, przy kazdym uzyciu glubil po kilka wloskow co bylo bardzo denerwujace.

teraz jest lepiej, wloski gubi okazjonalnie.

sam pedzel jest ogromny! najlepszy, imo, do nakladania meteorytow. do pudru sypkiego sie nie nadaje - bo puder mam wszedzie tylko nie na twarzy :D

lubie go uzywac bo jest niezwykle miekki i delikatny, do kulek jak znalazl :) szkoda tylko, ze taki sypliwy jest ;)

Używam tego produktu od: stycznia 2008
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel w uzyciu

bombowy

Pędzel naprawdę jest wart swojej ceny (kupiłam w promocji za ok 70 zł). Używam go tylko do pudru (w kamieniu i sypkiego) - bombowy jest! Włosie jest bardzo delikatne, absolutnie nie drapie, po pierwszym praniu (na dodatek szybko schnie - uwierzycie?) pędzel jeszcze zwiększył swoją objętość co najmniej dwukrotnie. Póki co, żadne włoski z niego nie wypadają. Przez swoją puchatość prowokuje do dotykania (choć generalnie nie przepadam za tak miękkimi pędzlami) - po prostu fantastyczny!

Używam tego produktu od: końca września 2007
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszy pędzel

Lubię

To mój największy pędzel;).Używam go do pudru sypkiego oraz czasami do bronzera.Jest mięciutki i delikatny.Dosyć szybko schnie po myciu.Jednak ma dużą wadę-z mojego pędzla wychodzi włosie.Mam i używam pędzli również z TBS i takie rzeczy nie mają miejsca,jeszcze najmniejszego włoska nie zgubiły.Gdyby nie to,dałabym maxymalną ilość gwiazdek:)

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Mój kochany :)

świetny pedzel :) Jest ogromny i zarazem bardzo mieciutki bo z naturalnego wosia :D Twarz po nałozenu nim pudru wyglada bardzo delikatnie :) Pedzel przeznaczony jest do pudru sypkiego ale ja używam go do pudru brazujacego i różu.. nie tworzy plam jak pedzelki dolaczone do pudrow :) Lubie go używać, jest bardzo wygodny itp.. aha narazie niewyszedl mi z niego ani jeden włosek :D

ps dopiesze cos wiecej po dłuzszym jego używaniu buziaki

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

fajny

Plusy : ładniy wizualne, milutkie włosie, chociaz mogloby byc jeszcze nieco delikatniejsze :P pędzel jest poreczny, lubie go uzywac

jednak, troszke mnie drapie, dosłownie minimalnie, ale np ten z sephory do rózu wgl mnie nie drapie ale w moim przypadku to zrozumiale, mam bardzo wrazliwa skore na twarzy (na ból i inne takie nieprzyjemnosci, wyrywanie brwi i oczyszczanie twarzy to dla mnie TORTURAAA). Wiem marudze, ale włoski mogłyby byc mieksze, ale moze wtedy by nie spełnial swojej funkcji tak dobrze, jak spelnia?? ładnie rozrowadza puder, no co ja sie bede rozpisywac, jest po prostu dobry :) uzywam go do pudru prasowanego z powodu chwilowego braku pudru sypkiego w arsenale :) pewnie przy pudrze sypkim byłby jeszcze lepszy , no ale niedlugo sie przekonamy :D

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

Jest wieeeelki :)

Jest naprawdę ogromny! Do tego puchaty, milusi ale nie robi wrażenia "rozlazłego" jak np. Inglot, dobrze lezy w ręce, ma świetnie scięte włosie.... No cudny :)

Dzięki niemu odkryłam jak prosty i szybki może być makijaż!

Niestety włosie troszke wyłazi, bardziej niż z pędzla do rózu tej samej marki. Przy każdym malowaniu traci 1 - 2 włoski, co mnie troszke martwi. Ale sądze że to też się unormuje, jak to z pędzlami bywa.

Edycja: Już zupełnie nie linieje a ponadto tak się do niego przyzwyczaiłam, ze używam go do wszytkiego: pudry, brązery, kulki rozświetlające, róż - jak zacznę nakładać nim cienie to mnie gdzieś oddajcie :D Dodaję gwiazdkę.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo:
jeśli wylinieje to nie kupię
jeśli nie wylinieje to po co?

Niezły

Wrażenie robi wielkość i swoista przytulność tego pędzla ;) ma jednak straszną wadę - przy nakładaniu pudrów sypkich na filtry strasznie gubi włosie, właściwie przy każdej aplikacji po jednym-dwóch (a mam dwa takie pędzle - w obydwu to samo). Łamią się również końcówki włosia, zostawiając coś o długości mniej-więcej rzęsy. Przy zwykłym makijażu jest za to cudowny i nie mam mu nic do zarzucenia, stąd 3* za trwałość, bo trudno mi powiedzieć o doskonałości, jeśli filtruję się codziennie ;)

Używam tego produktu od:pół roku