Eau Thermale Avene, Ultra High Protection Cream SPF 50+, Krem koloryzujący

Eau Thermale Avene, Ultra High Protection Cream SPF 50+, Krem koloryzujący

Krem koloryzujący z filtrem SPF 50+, nadaje skórze delikatny koloryt. Zawiera witaminę E, która dodatkowo pielęgnuje skórę, wyciąg z pestek dyni regulujący wydzielanie sebum oraz wodę termalną Avene, działającą łagodząco. Fotostabilny, wodoodporny. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Dobry.

Chętnie przetestowałam tę nowość Avene, testy wypadły pomyślnie, mam już całą tubkę. Krem jest przydatny, dobrze kryje, ładnie ujednolica kolor buźki. Dobrze łączy się z produktami bezbarwnymi, używam go w kombinacji z mleczkiem 40 i 50, sam wydaje mi się na twarzy zbyt ciemny. Krem ma kolor beżowy z nutką różu, ale ładnie adaptuje się do koloru cery, dobrze się rozprowadza nie tworzy smug nie maże się, nie podrażnia oczu. Wchłanianie średnie, lepienie tudzież. Ot mniej więcej na poziomie mleczka 50. Błysk standardowy avenowski - bez problemu można go przypudrować, skrobią, jedwabnym Hauschką nawet rozjaśnić.
Myślę, że warto go mieć na wypadek gdy cera odmówi współpracy, krem może świetnie zastąpić podkład czy korektor.
Polecam.