Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Uniwersalny płyn do mycia ciała i włosów, z rumiankiem oraz pantenolem, pH obojętne dla skóry. Żel nie zawiera barwników, ma delikatny zapach, bez zawartości oleju mineralnego. Żel ma prosty i krótki skład.

Rewelacja!

Bardzo łagodny żel myjący, używam go do mycia ciała i czasami do twarzy. Nie powoduje podrażnień, myje skórę bardzo delikatnie, ma prosty i przyjazny skład. W dodatku jest niedrogi i dość wydajny, ma wygodne duże opakowanie z pompką. Stosunek cena/jakość - rewelacyjny. Minusów nie odnotowałam.

SUPER!!!

Nie wysusza skóry, miły zapach, dość wydajny i ta cena:) Moja cała rodzinka go używa i każdemu z nich pasuje ten produkt.
Po kąpieli nie używam już balsamu. Kosmetyk dla mnie IDEALNY

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Fajniutki i delikatny i do wszystkiego

Ładnie pachnie i dobrze się pieni. Nie wysusza zanadto skórki dziecka. Myję córci tym włoski , pięknie się później błyszczą. Polecam. Cena bardzo atrakcyjna.Używam tego produktu od:2 miesiące

Edytuję recenzję i daję 5 gwiazdek. Po zuzyciu kilku butli stwierdzam ze zel jest świetny , łagodny. Używa go cała rodzina do wszystkiego, włosy, ciało a ja go uzywam równiez do mycia twarzy i jako płyn do higieny intymnej czasami. Do mycia twarzy jest świetny, nie wysusza, nie podrażnia , swietnie oraz dokładnie zmyw makijaż ( za wyjątkiem oczu ktore traktuję specjalnym preparatem).
Zużyłam w ciągu kilku lat już z 7 butli.

same zalety:))

Ten żel jest chyba najlepszym produktem myjącym z jakim się spotkałam, jego główne zalety to:
- niska cena,
- duża wygodna butla z dozownikiem
- krótki przyjazny skład bez SLS
- miły, neutralny zapach typowy dla kosmetyków dla dzieci
- uniwersalne zastosowanie: 1).delikatnie myje twarz (mam skłonnosć do przesuszeń, ale po tym żelu skóra wyjątkowo nie jest ściągnięta);2). idealny do higieny intymnej, 3) i do mycia całego ciała - przy tym żelu mogę czas od czasu pozwolic sobie na lenistwo i nie używać po kąpieli balsamu do ciała, bo wiem że nie obudzę się w nocy z piekącą suchą skórą, co zdarzało się przy użyciu kolorowych i drozszych żeli do mycia...
Gdyby jeszcze zaastępował z powodzeniem szampon do włosów z odżywką, krem, pilling itp to mógłby jako jedyny królować na mojej półce w łazience, ale cóż nie mozna mieć wszystkiego ;)

Używam tego produktu od:3 tygodnie

b. dobry

Uzywam go jako mydla plynnego do mycia rak przy zlewie, Nie wysusza mi rak. Mam dwie lazienki i w kazdej stoi butelka, jedna nawet przy wannie, bo myje w nim synka z atopowa skora. Zeli lekko nawilza. Myje nim tez wlosy synka, swoich jeszcze nie probowalam, bo chce wykonczyc inne rzeczy

Używam tego produktu od:niedlugo bedzie rok
Ilość zużytych opakowań:sama nie wiem, chyba z 4-5 juz bedzie

Rewelacyjny

Oj jest wiele powodów dla których ten żel dostaje 5 gwiazdek. Zaczynam wymieniać, uwaga:
- nie ma w składzie SLS (ma naturalne bezpieczne składniki)
- nie podrażnia, nie szyczpie a wręcz łagodzi podrażnienia (mam wrażliwą cerę więc wiem co mówię)
- ślicznie, delikatnie pachnie
- dokładnie myje, zmywa nawet mocny makijaż (ja go używam właśnie do mycia twarzy)
- delikatnie się pieni
- mam po nim uczucie świeżej, umytej twarzy, nie zostawia "warstewki" jak inne żele
- nie zapycha porów, nie powoduje powstawania pryszczy ( a szczerze mówiąc to w połączeniu z kremem z tej serii pomogło mi je nawet znacznie ograniczyć :D)
- jest ogromny i tani (500ml za ok. 8-9 zł)
- praktyczne i wygodne opakowanie z pompką
... ehh. to chyba najważniejsze zalety tego żelu. Wad narazie brak... i oby tak pozostało. :D

polecam :)

bradzo dobry żel, zawiera łagodne detergenty, które delikatnie myją skórę. Ma bardzo ładny i delikatny zapach i wygodną butelkę. Zastepuje mi szampon, żel pod prysznic i żel do mycia twarzy. Jedyny jego minus to taki, że placze długie włosy i muszę używać odżywki by je rozplatać, ale za taką niską cenę wart jest wypróbowania.

tak delikatny, że idaelny!

Kupiłam skuszona recenzjami - jestem baardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że znalazłam w końcu produkt, który nie uczula mojej córki! Nie wysusza, pachnie "po dziecinnemu" i nie kosztuje majątku! Poręczna butla z pompką, dzięki której mała smam sobie nabiera go na rączki i się myje.

Ilość zużytych opakowań:1 na końcówce

tani i dobry

Przyjemny żel za bardzo przyjemną cenę :-). Zapach nie jest wyszukany, ale pasuje do dziecięcego kosmetyku i nawet mi sie podoba, a nawet jak komuś nie odpowiada, to nie ma problemu, bo po umyciu szybko znika. Opakowanie estetyczne i funkcjonalne (brawo za pompkę!). Żel myje dobrze, a jednocześnie nie wysusza skóry. Wolałabym, żeby trochę lepiej się pienił, wtedy byłby bardziej wydajny, choć za tę cenę to nie jest duży problem.

Używam tego produktu od:

lagodny nawet dla dzieci ;)

Zakuplilam zachecona opiniami kolezanek, ktore czujnie tropia specyfiki do mycia bez SLS (tutaj go nie ma). Cena wobec pojemnosci smieszna, dostepnosc bezproblemowa, wydajnosc bardzo dobra, zapach mi nie przeszkadza. Cala rodzina stwierdzila, ze skora po umyciu sie nim jest miekka a starsze dziecko trapione egzema, ze nic go nie swedzi, mimo, ze zapach dosc mocny (potem jednak szybko ucieka).
Jednak ani ja ani moja mama, wlosow myc nim nie mozemy. Reszcie rodziny widocznie nie przeszkadza, ze maja skoltunione siano na glowach, ja tego zniesc nie moge i glowe myje osobno. Czyli nie taki on dla mnie od stop do glow ale i tak zasluguje na mocne 4 gwiazdki.
Uwazajcie jedynie na pompke - podobno lubi sie lamac!(u mnie na razie spokoj).

Używam tego produktu od:2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:pierwsza butelka, beda nastepne

bardzo dobry

zel uniwersalny dla calej rodziny z dodatkiem wyciagu z kielkow pszenicy, po probach przez wiele lat doprowadzenia skory atopowej u mnie i mojego dziecka do stanu w miare do przyjecia ten zel spisal sie znakomicie- po raz pierwszy tak nawilzyl cialko mojego dziecka ze smarowanie kremem jest z glowy w dodatku nie uczula, ja wlosy myje szamponem z tej serii rzeczywiscie ten zel lekko wysusza wlosy ale szampon juz nie, dawno nie mialam tak znakomitego kosmetyku za tak niewielka cene, a na jego korzysc przemawia natychmiastowe polepszenie kondycji suchej skory

Używam tego produktu od:miesiaca

bardzo dobry!!!

Wyczytałam w internecie pochwały tego żelu i postanowiłam spróbować, chociaż sceptycznie traktuję wszystkie "tanie" eksperymenty kosmetyczne.
Wypróbowałam na dzieciach- oni są bardzo wybrednymi "recenzentami" kosmetyków, a moja córka ma dość suchą skórę, skłonną do podrażnień i swędzenia.
Po tym żelu- jest bardzo dobrze :) a dzieci go pokochały od pierwszego wejrzenia i zadeklarowały że mogę go kupic znowu.
Zapach podoba się i mi i dzieciom.
Opakowanie poręczne i ładne.
Poważna wada- nie jest napisane od jakiego wieku dzieci można go stosować , w związku z tym zakładam że conajmniej rocznych, dla mnie to nie jest problem, bo mam trzy- i czterolatka, ale z mniejszymi nie jestem pewna.

28.08 Po dłuższym używaniu (ok. 4 opakowań) postanowiłam edytować recenzję i dodać jedną gwiazdkę. Używam teraz tego płynu do mycia całego ciała (balsamów używam z rzadka i nic nie swędzi z przesuszenia), i do mycia twarzy (jest bardzo dobrze). Jestem nim zachwycona i te wygodne opakowanie...
Ogólnie- polecamUżywam tego produktu od:ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe