Inglot, Soft Precision Eyeliner

Inglot, Soft Precision Eyeliner

Trwały tusz do kresek z aplikatorem w formie twardej gąbeczki. Dostępny w 3 odcieniach.

ok

eyeliner jest naprawdę bardzo dobry

+ można robić cienkie kreski jak i grube
+ dobry pędzelek pozwala nawet początkującej osobie nie zrobić sobie pandy
+ trwały, kreska zrobiona rano trzyma się spokojnie do wieczora
+ nie osypuje się, nie ściera
+ tani
+ wydajny
+ ładna czerń

jestem bardzo zadowolona, mam już go chyba ponad rok, używam na każdą imprezę i ok 3 dni w tygodniu a on dopiero się kończy :-)
o kolejny plus! nie wysycha. nawet w końcówce robi ładne kreski :-)
niedługo idę zakupić kolejny

Używam tego produktu od:ponad rok

Na początku zachwyt, a potem..

Nie wiem co sie z nim stało... Używam już trzeciego "pędzelka" w mojej karierze malowania kresek na powiekach :) Na początku byłam nim zachwycona! Miło i miękko się nim maluje zarówno cienkie jak i grube kreski (grube łatwiej, gdy ręce się trzęsą ;)), ma kolor który mi odpowiada - grafit i w ogóle jest niby ok ale...
zauważyłam że od jakiegoś czasu przestał być trwały :( Po kilku godzinach na powiece jest tylko cień tej grubej kreski, którą namaluje się rano....
Czyli ostatecznie rozczarowanie :(
Mam nadzieję, ze Inglot nie poszedł krzywą drogą polskich producentów w oszustwo konsumentów i nie zachęcił wspaniałym produktem na początku a potem, gdy zobaczyl, że tusz sie świetnie sprzedaje, obniżył jakość :(
Chyba już go nie kupię więcej....Używam tego produktu od roku

przy sephorze wymięka!!!!

średni, do bólu przeciętny.
Mam zielony tusz z Spehory i ten wypada bardzo blado.
Duży wybór kolorków Inglota przekonał mnie do zakupu.
Po maźnięciuna dłoń wybrałam kolor śliwkowo-granatowy.Lekko mieniący, dość przyzwoicie się prezentował,jest intensywny, tak więc jedna warstwa wystarczy, aby kreska wyglądała efektownie.

Niestety już po wyjściu ze sklepu i próby zmazania kreski z dłoni, została mi niespdzianka.niebieskie odbarwienie na akórze:(

Sam w sobie tusz jest średnio trawały, po kilku godzinach kruszy się i lekko odbija na górnej powiece.Wygląda jeszcze jako tako, ale do doskonałości mu dalego.

Opakowanie tandetne, przy każdym zakręceniu słyszę odgłos pękającego plastiku.Ciekawe kiedy się rozpadnie;/

Daję mu 3-Używam tego produktu od:kilka m-cy

swietny

idealny miekki pedzelek taki wlasnie jak powinien byc!
Nie za twardy i sztywny jak z sefory. Ma ladne kolory ja uzywam grafitowego, super bez problemu mozna nim namalowac kreske .
Ja jestem bardzo zadowolona .Bardzo trwaly nie blaknie nie sciera sie i nie rozmazuje, wytrzymuje smialo caly dzien. Polecam

Używam tego produktu od:pol roku

superowy

Od razu się przyznam, że nie potrafię namalować kreski eyelinerem w formie pędzelka. I dlatego ten jest dla mnie extra, bo ma aplikator- zwężającą się, malutką gąbeczkę.Nie maluję kreski jednym pociągnięciem,ale i tak wychodzi ładna i cienka.Oczywiście na początku musiałam trochę popróbować, ale teraz jest coraz lepiej.Maluję się nim też na dolnej powiece.
Aha,ja kupiłam już ze zmienionym opakowaniem na okrągłe i inną nazwą, ale w środku jest to samo. Mam tradycyjny czarny kolor, który super wygląda z czarnymi mocno wytuszowanymi rzęsami. Zmywa się b. łatwo, nie trzeba specjanych płynów, wystarczy normalny żel do mycia twarzy. Nie widzę żadnych wad,POLECAM.

Używam tego produktu od:pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

b. dobry

polecam
nie mam porównania z innymi- to mój pierwszy
ale jestem b. zadowolona
łatwo sie nakłada, trzyma sie długo, nie kruszy sie, ciemny brąz z powodzeniam słuzy jako czarny
tani, wygodny, i w ogole dzieki temu oko zyskuje:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny

Naprawdę bardzo dobry! Rysuje ładną, mocną kreskę, kolor(brąz) jest głęboki, nie blaknie. Linia jest trwała, nie pęka, nie rozmazuje się przez wiele godzin.
Wydajny.
No i ta zachęcająca cena!Używam tego produktu od:2 miesięcy

W zgłoszeniu napisałam, że kosztuje 11 zł. Prawdziwa cena to 19 zł, a mój błąd wyniknął z faktu, ze liner mam już tyle czasu, ze zapomniałam ile na niego wydałam ;)