Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy tonik matujący o wzmocnionym działaniu arbuz + cynk + kwasy AHA

Tonik idealnie oczyszcza i odświeża skórę, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, matuje skórę na wiele godzin, zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących. Wyrównuje naskórek zapewniając skórze wyjątkową gładkość.

dla mnie ok

Jestem zadwolona z efektów - wygładza skórę, odświeża, nie jest lepki, ładnie matuje, nie wysusza skóry, dla mnie ma bardzo ładny zapach. Używałam wielu toników znacznie droższych ale żaden nie spełnił moich oczekiwań, a ten owszem. Przypuszczam, że jego działanie zależy od rodzaju i stanu skóry. Polecam :)

Porażka...

w akcie desperacji kupiłam pierwszy lepszy tonik... a że ten był w promocji i mi się rzucił w oczy to się skusiłam...
nie lubie toników bezalkoholowych bo mam wrażenie, że wogóle nic nie działają a po tym toniku jeszcze bardziej się utwierdziłam w tym przekonaniu! Nie widze żadnych efektów! a wrecz po tym toniku wydaje mi sie że twarz jest lepka :/ beznadziejne landrynkowe opakowanie, słodki zapach... nie zauważyłam jakichś plusów szczególnych (a nawet w tej chwili nie moge sobie przypomnieć żadnego!)
Daje ** bo znam gorsze... ale i tak zostane wierna Pure zone... ;]

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i już nigdy więcej!

lubie

lubie ten tonik:)

*nie przesusza skory
*delikatnie wygladza
*dobrze oczyszcza i tonizuje

co do koloru i zapachu, no coz...chyba producent myslal,ze cos takiego jest w modzie.opakowanie troche kiczowate,ale jesli chodzi o tonik to w ogole mi to nie przeszkadza.

zapach mdly ale mozna sie przyzwyczaic (nic to z arbuzem nie ma wspolnego, zeby bylo jasne...raczej z landrynkami)

Używam tego produktu od: miesiaca

działa:D

tydzień temu miałam ogromny wysyp i szukałam czegoś co by mi pomogło, wybrałam serię no problem (żel, tonik i krem) i mogę się cieszyć czystą gładką buzią, a nawet mam wrażenie że blizny po "masakrach" jakie przeprowadzałam jakoś mniej widać. mam cerę mieszaną ale seria no problem nie przesuszyła mi buzi z czego się bardzo cieszę:)

skóra po przemyciu tonikiem trochę się klei ale dla mnie to nie problem bo staram się nie dotykać buzi po umyciu.

nie daję pięciu gwazdek bo nie wiem czy zniknięcie pryszczy to zasługa kremu, toniku czy żelu, pewnie wszystkich razem, nie wiem jak zadziałałby sam tonik.

Używam tego produktu od:tygodnia

nie jestem pryszczata

chcialam zaznaczyc ze nie mam problemu tradziku ani wagrów ani pryszczy juz przed tym jak zaczelam go uzywac. A uzywam dlatego ze ma kwasy AHA- zalezy mi po prostu na odnowieniu naskórka po to aby lepiej wchlanialy sie kremy i aby nic sie nie zapychało :D. Mysle ze w tej kwestii dziala :) sa to Kwasy za małą kase :) gdyz wiele tonikow z kwasami jest drogich :/ Brzydko pachnie, mdło i słodko wcale nie arbuzem i ten róż ojeju... Wydaje sie byc podejrzanie delikatny- az czasem mozna zwatpic w jego antybakteryjna moc. Nie ma alkoholiku. Byc moze dla nastolatkow za słaby ale dla mnie wystarczajacy dzieki niemu nie robie peelingu buzi :P

Używam tego produktu od:kilka tyg

Dobry z tendencją spadkową

Nie kupię a szkoda...bo na początku wydawał się fajny. Tani, skuteczny, fajny zapach. W dodatku hamował nieco wyskakiwanie przykrych "niespodzianek" na twarzy i matował ładnie skórę. Niestety przy drugim moja skóra po użyciu toniku błyszczała się 2 razy mocniej. A myslałam, że już znalazłam idealny tonik...:(

słabo działa

Tonik ma za zadanie dokładnie oczyszczać, matować i zapobiegać powstawaniu wyprysków. Po przetarciu nim skóry odczuwam delikatne sczypanie, to chyba te kwasy AHA, ale to akurat mi nei przeszkadza, niestety o ile jakoś radzi sobie z oczyszczaniem to z matowaniem i działaniem antytrądzikowym już o wiele gorzej. Zapach ma jakiś taki landrynkowy, zbyt słodki jak na tonik moim zdaniem.

Używam tego produktu od:1 m-c

Może być.

Fajny kolor, wygodne opakowanie, dość niska cena - to niewątpliwe plusy tego toniku. Nieźle odświeża twarz. Zapach w ogole nie przypomina arbuzow, jest landrynkowy i niezbyt przyjemny. Na trądzik nie dziala,ale ktos by sie tego spodziewał? Mam nieprzyjemne wrazenie,ze skora po uzyciu tego toniku jest nieco lepka - moze to autosugestia spowodowana takim cukierkowym zapachem? Nie wiem, w kazdym razie po zuzyciu tego opakowania wiecej do niego nie wroce.
19.10.06 r. - Odejmuję gwiazdkę, ponieważ zapach zaczął mnie strasznie drażnić.
Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań:

średniaczek

Tonik ma ładne,rzucające się w oczy opakowanie-stanowi ozdobę w łazience jako,że na półkach przeważają u mnie głównie kosmetyki w opakowaniach zielonych(może jestem podatna na tą barwę :) ) Zapach bardzo przyjemny-taki landrynkowy-arbuza napewno w nim nie doświadczycie.Działanie średnie-odświeża skórę zwłaszcza w upalne dni,wygładza pory i chyba rzeczywiście je zwęża,ale nie matuje i pozostawia lekką świetlista powłoczkę na skórze,która nie wygląda estetycznie :( Nie powstrzymuje u mnie powstawania pryszczy i zaskórników dlatego nie mogę go zbyt wysoko ocenić-dostaje gwiazdki za wygładzenie,odświeżenie i wyrównanie kolorytu skóry. Jest bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od:3tyg

Jak to nie wysusza?!

Pierwsze spostrzeżenie po odkręceniu zakrętki- jeśli to jest zapach arbuza, to ja jestem księżniczką perską :P Prędzej zgniły arbuz. Wyczuwam w nim delikatną nutę alkoholową. Jednak mimo kilkakrotnego, dokładnego studiowania składu, nie dopatrzyłam się tego składnika. Pod drugie- działanie. Tonik odświeża, oczyszcza, ale nie zamyka dokładnie porów, moją cerę jednak wysusza (!) i to bardzo, mimo braku alkoholu w składzie. Tonik ma miły, różowy kolorek (chyba sporo chemii musieli wpakować, żeby go uzyskać :P ). Jest tani (10,50 zł) i wydajny, ale używam go sporadycznie, w czasie pogorszenie stanu cery, bo nie chcę mieć na wakacje twarzy niczym papier ścierny :/ Mam nadzieję, że jakoś go zużyję, bo jeśli nie, to oddam bratu albo wyląduje w koszu...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego
Używam tego toniku od: ponad miesiąca

fajny

Stanowi świetny zestaw razem z żelem z mikrogranulkami z tej samej serii. Oczyszcza, odświeża, matuje i wysusza wszelkie niespodzianki na twarzy (choć dla skóry jest bardzo łagodny). Polecam!

Używam tego produktu od:3m-cy

Niezły

Całkiem fajny kosmetyk:) Fajnie oczyszcza i odświeża arbuzowym aromatem:D Matuje nawet choć na to za bardzo nie liczyłam;-) działa jak narazie pozytywnie na moja cere:)