Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami `Arbuz + wapń + alantoina`

Żel głęboko oczyszcza skórę usuwając nadmiar łoju i zanieczyszczenia. Odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, koi podrażnienia i hamuje stany zapalne,

zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących.

Wygładza skórę nadając jej miękkość i delikatność.

***

Kupiłam skuszona dwoma baaardzo pozytywnymi recenzjami oraz miłym dla nosa zapachem. Nie powiem, że się rozczarowałam, naprawdę nie jest zły, ale oczekiwałam więcej. Do rzeczy- aromat wydobywający się z opakowania, jak już mówiłam, baardzo przyjemny, samo opakowanie trochę kiczowate, no i różowe. Mikrogranulki spełniają rolę delikatnego, codzinnego peelingu, co bardzo mi odpowiada- efektem kilkuminutowego masażu jest gładsza i bardziej miękka skóra. Niestety, ten żel nie oczyszcza za dobrze, zupełnie nie nadaje się do demakijażu, bo robi to niedokładnie i niestarannie, zawsze trzeba poprawiać mleczkiem lub tonikiem. Stanu mojej cery raczej nie poprawił, w ogóle nigdy w takie działanie nie wierzę- od tego są kremy różnego rodzaju. No, używa się przyjemne, ale to nie to, wydajność kiepska, co staje się w tym wypadku plusem- szybciej się skończy

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardzo fajny zel. Poczatkowo podchodzilam do niego sceptycznie, bo ten niebieski z serii Perfecta moja skora zle znosila, ale szybko okazalo sie, ze moje obawy sa bezpodstawne.
Zel jest bardzo wydajny, mikrogranulki sa w sam raz - nie za ostre, nie za slabe :)
Dobrze oczyszcza skore, nie podraznia. Jedyne, co mi w nim nie odpowiada, to zapach. Jakos nie moge sie do niego przekonac.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

bezkonkurencyjny

Bardzo udany. Przetestowałam większość tego typu produktów dostępnych w sklepach i ten jak na razie jest najlepszy. Bardzo go polubiłam. Żel dobrze się rozprowadza, doskonale oczyszcza twarz, również z makijażu. Buzia jest wygładzona i miła w dotyku. Oczyszcza i wygładza pory. Hamuje przetłuszczanie i powstawanie nowych pryszczy. Z drugiej strony nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Odpowiada mi również zapach i opakowanie. Choć musze przyznać, że trochę głupio jest mi używać czegoś co ma napis "bakteria killer" mając 23 lata:) Producent mógł juz sobie to podarować:)
Ogólnie razem z tonikiem z tej serii oraz kremem matującym z energią Q10 stanowi dla mnie zestaw idealny. Polecam. Warto wypróbować zwłaszcza, że cena bardzo przystępna.