Perfecta, No Problem, Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca gruszka + krzem + glinka termalna

Antybakteryjna maseczka oczyszczająca z gruszką, krzemem i glinką termalną.

Idealnie oczyszcza skórę, wysusza wypryski, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, matuje skórę na wiele godzin, intensywnie nawilża.

Jest również w wersji w saszetce pod nazwą "Antybakteryjna maseczka na twarz głęboko oczyszczająca"

Zapach mnie odrzuca

:( Ten chemiczny gruszkowy zapach kojarzy mi się z jakimś syropem.Odrzuca mnie to.
\\n
\\nSama maseczka jest w porządku,ale są lepsze.
\\n
\\n:(Jak dla mnie trochę za długo zasycha na twarzy.
\\n:( Bardzo ciężko jest ją zmyć,bo robi się jakaś taka śliska.
\\n
\\n:)Jedna saszetka wystarcza na 2 zastosowania.
\\n
\\n:) wygładza i nawilża cerę
\\n
\\n:) zmniejsza wydzielanie się sebum (pewnie przez to głębokie nawilżenie)
\\n
\\n:) cera po jej użyciu wygląda na promienna i wypoczętą
\\n
\\n:) nie podrażnia mi cery
\\n :) nie przesusza
\\n:) zmniejsza zaczerwienienia
\\n
\\n:( na zaskórniki nie ma wpływu
\\n
\\n+/- minimalnie zmniejsza rozszerzone pory
\\n
\\n:( nie ma wpływu na wypryski,mimo iż mam już pozostałości po trądziku

Bardzo dobra

Używam tego produktu głównie punktowo na wypryski, ale jako maseczka również.
*wydajność*
maseczka jest mega wydajna, jeśli stosujemy ja na cała twarz z pewnością starczy nam na kilka użyć, tak naprawdę ciężko było mi ją zużyć. nie zasycha kiedy saszetka jest otwarta.
*zapach i kolor*
co do zapachu zawiera ona gruszkę więc to ją wyczuwamy. kolor jest taki szarawy jakby zmieszany z beżem ( niestety nie mogłam zrobić dla was zdjęć), ale po rozsmarowaniu na twarzy staje się nie widoczna.
*oczyszczanie*
faktycznie w tej kwestii sprawdza się fantastycznie. Nakładana na całą twarz usuwa nadmiar tłuszczu, oczyszcza pory. Nie wiem czy je odblokowuje bo ja borykam się z problemem rozszerzonych porów.
*matowienie*
faktycznie cera jest matowa kilka godzin po zastosowaniu.
*wysuszanie*
stosuje ją głównie do tego i to jest jej największy plus. doskonale się w tym sprawdza. Po całej nocy wypryski są prawie wcale nie widoczne.
*pozostałe efekty*
Nie nawilża tak jak obiecuje producent, ale fantastycznie wygładza skórę, po jej zastosowaniu cera jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku.
*podsumowując*
jest to świetny produkty. Osobom o cerze mieszanej polecałabym ja stosować raz w tygodniu bo może lekko wysuszań, natomiast osoby o cerze tłustej spokojnie mogą ja stosować według zaleceń producenta.

Ilość zużytych opakowań: kończę 3

Bez fajerwerków

Maseczka ładnie pachnie, ma idealną konsystencję, nie podrażnia skóry. Ale jest taka nijaka. Efektów oczyszczenia, wygładzenia, czy jakiegokolwiek "upiększenia" skóry nie widzę. Gruszkowy zapach to trochę za mało. Już lepiej kupić sobie gruszkę :D

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście albo jeszcze więcej

Bardzo dobra

Ładnie pachnie, niska cena, dobrze oczyszcza skórę- jest później miękka i delikatna, znikają drobne wypryski. Ogólnie jestem na tak :)
Minusów jakiś rażących nie posiada ta maseczka, jestem z niej bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 30-40 saszetek

cudów nie widzę...

Zużyłam kilka tych maseczek.Po pierwszym opakowaniu pomyślałam,że pewnie muszę kilkanaście razy użyć żeby zobaczyć efekty.Uzywałam przy okazji wysuszając sobie twarz.Liczyłam na jakikilwiek efekt,ale się zawiodłam.
Maseczka nie daje nic,poza tym,że wususza.

+plus należy jej się za to,że stracza na trzy raz i pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: pewnie z 6

pierwszy i ostatni raz

kiedyś kupiłam sobie tę maseczkę, gdyż jest jedną z tańszych, a akurat miałam spory problem z trądzikiem. Maseczka zamiast mi pomóc, bardzo wysuszyła mi skórę, zapchała pory i bardzo podrażniła. Dobra chyba tylko dla osób ze skórą odporną na podrażnieni, ja się niestety zawiodłam :(

plusy: ładny zapach i cena

Używam tego produktu od: użyty 3 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

W porządku

Moja skóra uwielbia sprawiać mi niespodzianki, niestety taka już jej natura, chociaż staram się z tym dzielnie walczyć. Stosunkowo często używam specyfików mających poprawić wygląd buzi, więc ta maseczka okazała się kolejnym eksperymentem.

+ Pięknie pachnie.
+ Świetna konsystencja
+ Cena
+ Dostępność
+ Nie podrażnia
+ Szybko zasycha
+ Ładnie wygładza skórę, po zmyciu jest miękka i gładka.
+ Starcza na dwa-trzy razy [saszetka]

- Nie zauważyłam działania antybakteryjnego, ale może to po prostu specyfika mojej skóry na którą mało produktów działa.
- Świeciłam się po niej, a chyba miała matować, może to wina kremu nawilżającego? Nie wiem.

Może kiedyś jeszcze spróbuję, na razie czeka mnie tysiące prób i błędów. Na pewno każdemu polecam by chociaż raz spróbował, cena nie jest wysoka, nic złego nie robi, a może akurat dla kogoś okaże się zbawienna?

w porządku

bardzo dobra maseczka
+ zwęża pory
+ pomaga się pozbyć zaskórników
+ eliminuje zaczerwienienia
- zmniejsza wypryski
+ buzia jest miła w dotyku
+ saszetka wystarcza na 2-3 zużycia
- troszkę zbyt wodnista konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Jedna z najlepszych.

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki, świetnie oczyszcza i odświeża cerę, która w moim przypadku jest tłusta w strefie T. Skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, nie wysusza jej tak jak niektóre maseczki antybakteryjne, jednakże tak jak zapewnia producent nawilża. Miły zapach sprawia, że jest przyjemna w stosowaniu. Nie wiem w jaki sposób działa na wypryski, gdyż raczej nie mam z tym problemu, nie mam aktualnie bardzo znacznych problemów z cerą.

+ wydajność - jedna saszetka starcza mi na dwa razy;
+ cena - jest bardzo niska szczególnie w stosunku do wydajności;
+ zmatowienie - skóra jest matowa przez kilka godzin o wiele dłużej, aniżeli bez zastosowania;
+ nawilżenie i wygładzenie - skóra jest miękka, gładka, bardzo przyjemna w dotyku, moim zdaniem efekt wygładzenia jest dostrzegalny również wizualnie;
+ oczyszczenie i odprężenie - skóra jest dobrze oczyszczona, świeża oraz "wypoczęta";
+ zapach - w moim odczuciu jest bardzo przyjemny;

+/- zmniejszenie widoczności porów jest moim zdaniem małe, choć można zauważyć małą poprawę, muszę jednak zaznaczyć, iż używam produktu rzadziej niż jest to zalecane. Jest to spowodowane tym, iż kupuję go w saszetkach, zaś na półce stoi mi parę maseczek oczyszczajcych w tubkach, dlatego sięgam po nie częściej;

- ciężka zmywalność - niestety ciężko się ją zmywa, jest to dość uporczywy minus, bo wolałabym ją nieraz użyć rano i cieszyć się jej efektem, tymczasem prawie zawsze robie to wieczorem, gdy mam więcej czasu, użycie gąbeczki zdecydowanie ułatwia mi sprawę.

Uważam ten produkt za udany, skóra jest oczyszczona, a zarazem nawilżona, a czasami ciężko znaleść takie połączenie, które jest szczególnie ważne dla cery mieszanej. Niektóre maseczki oczyszczające dawały efekt podkreślenia moich zmarszczek mimicznych uwidaczniajacych się na czole, tu jednak obserwuję efekt odwrotny.

Myślę, że za tę cenę napewno warto spróbować.

Dobra dla kogoś z 1 - 2 zaskórnikami

Plusy:

Maseczka napewno ładnie pachnie, jest tania, delikatna, nie podrażnia, nawilża, skóra jest po niej miękka i gładka.
Dodatkowo matuje na 1 do dwóch dni po użyciu.

Minusy:

Nie oczyszcza zbytnio, nie redukuje blizn, nie zwęża porów,

Podsumowanie:

Dobra dla osób o bardzo nieznacznych problemach z cerą.
Rada dla osób o większych problemach - niestety nie opłaca kupować jej dla samego ładnego zapachu ;)

Po prostu ok.

Już kilka razy miałem możliwość stosować tą maseczkę i musze przyznać że jest całkiem przyzwojta. Na pewno dobrze matuje skórę, lekko ją nawiliżając. Dość dobrze oczyszcza, pory wydają się lekko obkurczone. Wysuszającego działania na wypryski nie zauważyłem ale nie spodziewałem się tego więc nie uznaje tego za minusa. Produkt nie podrażnił mojej skóry, nie uczulił ani nie zrobił nic złego. Saszetka kosztuje około 1,50 zł i mi wystarcza na 2 użycia także to dobra inwestycja. Do tego maseczka ma świetny zapach i to jest chyba jeden z większych jej plusów. Generalnie polecam. ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Około 5 saszetek.

ładnie pachnie

Oprócz tego, że ładnie pachnie i jest w miarę tania to nie widzę innych plusów. Nie matuje na długo, oczyszczenia nie zauważyłam, pory jak były spore tak są, no i z tym nawilżeniem to też przesada. Ale zapach jest fajny :)

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.