Davidoff, Cool Water Game Woman EDT

Davidoff, Cool Water Game Woman EDT

Davidoff 'Cool Water Game' został stworzony z myślą o młodym pokoleniu ludzi szalonych i niezależnych. Zapach w wersji męskiej i damskiej stanowi eksplozję radości i świeżości. Nowy duet jest tak ekscytujący jak zabawa w gronie przyjaciół. We flakonie zamknięto pasję wolności, przypływ energii wyrażony bogactwem kolorów i aromatów.
Kompozycja Davidoff 'Cool Water Game Woman' to połączenie wodnych i owocowych nut zapachowych. Żywioł morza wyrażony w nucie głowy oddaje wrażenie sensacyjnej świeżości. W sercu zapachu wyczuwamy chłodną nutę egzotycznych owoców. Całość otacza zmysłowa, uwodzicielska nuta drzewna.
Wprowadzony na rynek w 2006 roku.

Kategoria: wodno-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłko, morska bryza, cytryna
nuta serca: biała lilia, frezja, egzotyczne drzewa
nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo.

50 - 100ml, <50ml
owocowe, morskie
wody toaletowe

bardzo go lubię

Tak jak poprzedniczka - nie lubię klasycznego Cool Water ponieważ jest nijaki - natomiast ta wersja jest miłą niespodzianką.
Kupiłam małą buteleczkę niejako przypadkiem i w biegu, po pierwszym &quot;niuchu&quot;. Wydały mi sie słodkie, ale jednocześnie z jakąś niepokojącą nutką, więc postanowiłam dać im szansę.
Do tej pory nie jestem w stanie okeślić co mnie w tym zapachu, oprócz bardzo intensywnej owocowo-kwiatowej kompozycji, tak bardzo urzeka - być może jakiś taki mydlano-pudrowy posmak, gdy się rozwija na skórze. Być może ta intensywność która - szczególnie latem - przyciąga męskie nosy. Być może przypomina mi się mój TŻ i nasza pierwsza randka ;) Być może to, że jest to zapach mało popularny (a naprawdę dziwię ię dlaczego - skoro tyle kobiet uwielbia Mademoiselle, Hypnotic Pison, Angel, Baby Doll - ten zapach jest dokładnie z tej samej cukierkowo-pudrowej półki) i nie spotkałam jeszcze kobiety, która znałaby go.
Zapach nadaje się i na dzień i na wieczór, nie męczy, nie narzuca się, ale zwraca uwagę.
Na pewno jest to zapach elegancki, dla młodych kobiet, które wiedzą czego chcą :)
Absolutnie nie nadaje się do glanów i bojówek, do balerinek i pudrowych sukieneczek też nie. To nie jest zapach dla nastolatki.

Za butelkę daję 2 gwiazdki - mimo że jest szklana (a bardzo lubię) to jest zwyczajnie paskudna (ten kolor ... fe) i totalnie nie pasuje do zapachu (aż wstyd postawić w łazience) - nie ma w sobie za grosz elegancji.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: 2 X 50 ml

Melonowy

Mimo,że nie bardzo nie lubię klasycznego Cool Water będąc jakiś czas temu w Sephorze postanowiłam jednak wyprółbować wersję Game.Okazało się,że to zupełnie inny zapach niż klasyk.Przyjemny,wodno-melonowo-owocowy.Szczególnie czuję świeżego melona,choć ni ma go w nutach.Buteleczka poprwana.Całość na ***czasem miło byłoby tak pachnieć.,nie obraziłabym się gdybym dostała w prezencie ;)Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:-

Wspaniały!

Cudowny zapach,bardzo świeży, nie nachalny, ale przy tym bardzo bardzo trwały.Uzywam go teraz jesienią i przypomina mi o chwilach beztroskiej radosci, jakie kojarzą sie z latem.Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego 50 ml
Ilość zużytych opakowań:

Cudowny zapach!

Zapach ten odkryla moja siostra,ale tak mi sie spodobal ze musialam go miec:) Orzezwiajaca i lekka nutka zapachowa,idealny na wakacje.Co najwazniejsze dla mnie nie jest za slodki,i nie &quot;duszacy&quot;.W zimie bedzie mi sie kojarzyl z latem:)

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

najlepszy na lato:)

świeży, lekki i piękny zapach na lato, w stylu poprzednich zapachów Davidoff, ale jak zwykle niezawodny. Długotrwały, szczególnie jesli spryska się nim czyste, dopiero co umyte włosy..... Zapach typowo na dzien, nie męczy otoczenia, jest to świetna woda toaletowa:)

Używam tego produktu od:maja

Jeden z moich ulubionych!

To naprawdę piękny zapach. Świeży, lekki, trwały. ma w sobie niesamowitą moc a zarazem jest delikatny... Nie nudzi się tak szybko i pasuje na wiele okazji... Cudo!!!