Iwostin, Solecrin, Wodoodporna emulsja ochronna SPF 40 - wysoka ochrona

Iwostin, Solecrin, Wodoodporna emulsja ochronna SPF 40 - wysoka ochrona

Emulsja ochronna Iwostin Solecrin SPF 40 jest przeznaczona do przeciwsłonecznej ochrony skóry wrażliwej, delikatnej i alergicznej. Zawiera kompleks filtrów chemicznych i mineralnych, które zapewniają ultrawysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zatrzymuje promieniowanie UV w 95%.
Znajdujący się w kremie filtr mineralny (dwutlenek tytanu) jest pokryty specjalną otoczką hydrofobową, dzięki czemu preparat zapewnia wodoodpornośćna pot. Jego działanie wspomaga zestaw starannie dobranych fotostabilnych filtrów chemicznych (Tinosorb S, Parsol 1789). W prepapacie zastosowano także Tinosorb M - filtr nowej generacji, który łączy w sobie cechy filtrów chemicznych i mineralnych.
Skóra jest skutecznie chroniona przed powstawaniem stanów zapalnych, oparzeń skóry(rumieniem), działaniem wolnych rodników oraz nadmierną pigmentacją.
Emulsja ochronna SPF40 została wzbogacona o innowacyjny, opatentowany imminologiczny filtr Antileukine 6, który chroni skórę od wewnątrz, wzmacniając naturalny system obrony przeciwsłonecznej. Ogranicza liczbę uszkodzonych komórek skóry i chroni DNA. Dodatkowo zabezpieczaprzed fotouczuleniami i wraz z witaminą E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry tzn. fotostarzenie.
Preparat nie pozostawia białego osadu na skórze. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry

Kapitalna

Cóż tu dużo mówić - jest to najlepszy filtr, jaki do tej pory miałam. Gdyby nie fakt, że na dworzu panują tropiki, prawdopodobnie w ogóle nie musiałbym go matować.
Emulsja szybko się wchłania, nawilża i pielęgnuje, trzyma się na twarzy cały dzień, nie zapycha, nie kłaczy się ani nie wałkuje, nie lepi się do niczego, ani inne rzeczy (np. pudry) nie lepią się do niej (co mnie mile zaskoczyło po doświadczeniach z Aveną), równomiernie się rozprowadza, wygładza, świetnie się sprawdza pod makijaż (wreszcie żadnych plam barwnych i kombinowania przy nakładaniu mejkapu). No i ta pojemność oraz cena (ostatnio udało mi się zakupić ją za - uwaga - 17 zł i żałuję tylko tego, że nie zrobiłam odpowiedniego zapasu)! Nie zauważyłam też większego niż zazwyczaj bielenia, ale zaznaczam, że mam bardzo jasną karnację.
Nic dodać, nic ująć. No może jedynie chciałoby się zamienić 40 na 50, zwłaszcza latem. Ale jako że nie ma kosmetyków idealnych, jestem skora przymknąć na to oko.
Polecam z czystym sumieniem.Używam tego produktu od: miesiąca

idealny!

Wreszcie dorwalam ten filtr :) Polowałam na niego właściwie już od marca i nareszcie go mam. Bałam się bielenia i efektu Białej maski (w końcu ma dość wysoko w składzie titanum dioxide), ale opracowałam już technikę dzięki czemu nie ma po tym ani śladu. Za to ogromy plus. Świetnie chroni skórę (oczywiście, jeżeli się wsmaruje przepisowe 2,5ml w twarz i szyję), nie ma mowy o jakimkolwiek poparzeniu. Podoba mi się, że skóra jest nawilżona i odżywiona.

A teraz najważniejsze - nie zapycha mnie, a mam problematyczną cerę :)

Znalazłam mój filtr idealny, napewno zrobię sobie spory zapas na jesień i zimę, bo szczerze pokochałam filtry. Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

KWC!

Ta emulsja to mój absolutny faworyt! Dlatego że:
+ skutecznie chroni przed słońcem
+ jest lekka (przeszłam na nią z kremu Solecrin +50, bo był za ciężki)
+ bieli minimalnie
+ nie powoduje świecenia, a daje na twarzy przyjemny glow
+ jest tania jak na filtr
+ opakowanie ma 100ml dzięki czemu można się smarować i smrować ;)
+ nie zapycha

Minusów nie widzę żadnych.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i na pewno będą kolejne

Mocno bieli

Niestety, ten filtr nie jest dla mnie. Mam cerę mieszaną. Nie zatyka porów, nawilża, ale jest bardzo ciężki, klei się i bardzo bieli. Nie sposób nałożyć na twarz 1,6ml. Twarz jest po prostu trupio biała. Dlatego dla mnie się nie nadaje, a chodzić w nim po domu nie zamierzam. W zasadzie nie mam co z nim zrobić - zużyję na ciało, ale tam także się lepi.
Cena niska - około 36zł, z rabatem zapłaciłam 33.

Ilość zużytych opakowań:użycie sporadyczne pierwszego opakowania

dla mnie idealny

Najlepszy filtr na buzię jaki miałam!
Najważniejsze - nie zapycha porów jak każdy inny filtr z Avene na czele. Dobrze się wchłania czy nakładam go dużo czy mało zawsze wygląda przyzwoicie. Super współgra z makijażem, trzyma się wszystko pięknie cały dzień. Skrobia matuje go na cały dzień. Cena w stosunku do objętości też rewelacyjna :)

Jest to mieszanka filtrów mineralnych i chemicznych i właśnie za te mineralne odejmuję gwiazdkę bo trochę bieli i nie da się tak wyjść do ludzi.

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2?

podoba mi sie:)

Zaznaczam ze jest to pierwszy krem z filtrem jakiego uzywam do twarzy (z uwagi na leczenie izotretinoina). Dobrze sie rozprowadza, odrobinke bieli twarz ale nieduzo, no jest tlusty jak by nie patrzec, ale puder sypki to maskuje jako tako;) Rzeczywiscie chroni przed sloncem, nie podraznia (a mam teraz wyjatkowa wrazliwa skore). Jak na taka pojemnosc (100ml) jest szokujaco tani (30 zl). Wystarcza mi jedna aplikacja w ciagu dnia (nie dotykam rekami ani niczym innym twarzy). Ma zapach, ale jest on bardzo delikatny (zupelnie obojetny). Na razie nie powoduje powstawania pryszczy.

świetny!

Powiem jedno - świetny, w dodatku tani i wydajny filtr. Wiadomo, jak to filtr trochę powoduje tłustość, ale łatwo to zmatować.
Doskonale PIELĘGNUJE skórę! Rano nie mam potrzeby użycia innego kremu, bo on doskonale nawilża i wygładza :O
Nie zapchał mi porów.
Jest idealny do ciała, bo jest go dużo i jest tani ;)
Polecam!!!

Używam tego produktu od: miesiąca, dwóch

o tak! :)

Nie wiem co mi w pewnym momencie odwaliło, że chciałam go zamienić na Avene :eek: ale po wypróbowaniu Avene i po szoku związanym z beznadziejnością tego produku wróciłam grzecznie na kolanach do Iwostinu ;) Nie dość że tańszy, to lepszy i polski :D
Doskonały pod makijarz, nie pobiela twarzy bo szybko się wchłania i ma świetną konsystencję :) Nie podkresla skórek po retinoidach :D Krótko mówiąc- doskonały! :) Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pod koniec pierwszego

SUUPPEER

Bałam sie filtów po przeczytaniu opowiesci o bieleniu świeceniu itp., ale pomyślałam trudno.
ZASKOCZENIE
Po nałozeniu 4 cm (i jeszcze trochę), który szybko dał sie wmasować i wchłonał sie po 10 minutach na mojej mieszanej skórze, nałożyłam "niegryzący" się podkład.
Po 8 godzinach nie widzę wiekszego błysku, raczej taki delikatny glam - blask. Kosmetyk absolutnie nie pobiela mojej samoopalaczowej skóry. Ma lekką kremowa konsytencję. Ogólnie to nie widzę róznicy pomiędzy nim a krem nawilzającym Iwostinu 20, poza ochroną.
Skoro moja przygoda tak dobrze sie zaczęła, będę próbowac tez innych, ale wiem, ze w razie awarii zawsze mam kosmetyk do którego mogę wrócić.
Dodam:TANI kosmetyk
Tinosorb w składzie umożliwia nakładnie na niego pudrów z talkiem i mika tak jak po Avene
37 zł za 100ml, ( 16,50 za 50 naprawdę ię opłaca)Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trtrakcie 1

polska rewelacja :))

Bardzo fajna fotostabilna emulsja :ehem:
+ łagodny dla moich wrażliwych okolic oczu i ich samych
+ nawilża
+ ładnie się wchłania (matuję go skrobią tylko czasami)
+ wydajny
+ nie zapycha
+ cena
+ polski kosmetyk ;)

- bielenia na twarzy nie widzię(bo sama jestem biała:) ), ale zauważylam białe otarcia na ciemnej kurtce, które łatwo da się usunąć
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

TERAZ POLSKA !

Miałam sporo różnych filtrów, trochę próbek i pełnowartościowych opakowań. Szukałam czegoś odpowiedniego dla mojej wrażliwej, naczynkowej, ale tłustej cery. Emulsja IWOSTIN to jedyna, której całe 100 ml zużyłam i teraz mogę napisać recenzje. To świetny filtr ! Aż serce się raduje, że to polskie dzieło, brawo ! Ładnie nawilża, nie zatyka porów, bardzo miła w użyciu. Odrobinę pobiela, ale dla mnie to zaleta, bo ładnie wygląda moja lekko zaczerwieniona cera. Po posmarowaniu lekko się błyszczę, ale wystarczy trochę skrobii i buźka na długi czas jest matowa. Poleciłam mojej mamie i też jest bardzo zadowolona :-) Używałyśmy razem przez dwa miesiące, praktycznie codziennie, więc emulsja jest wydajna i w porównaniu z innymi filtrami tania.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

tak

bardzo dobry, kupiłam bo nei było 5 0, jest lzejszy , mniej bieli , nie tłusci jak 50 , ale jak lubie tresciwsze kremy choc mam tłusta cere, ale w sumie nawet 50 do tych resciwszych sie nie zalicza. 40 bardzo miła , polecam !

Używam tego produktu od:miesiaca