Avon, Foot Works, Pedi - Brasion Scrub (Diamentowy scrub do stóp)

Avon, Foot Works, Pedi - Brasion Scrub (Diamentowy scrub do stóp)

Ekskluzywny peeling do stóp z diamentowym pyłem. Wspaniale złuszcza naskórek i wygładza skórę. Efekt: stopy gładkie jak oszlifowany diament.

Super!

Bardzo dobry peeling, dobrze złuszcza i wygładza stopy, są dobrze przygotowane do dalszych zabiegów. Drobinki są duże. Plus za gęstą konsystencję.
Szkoda że tak ciężko jest go dostać, chyba już go wycofali..

skuteczny

Dobry peeling chociaż spodziewałam się po nim nieco więcej zwłaszcza czytając recenzje i zachwyty na forum.
Peeling jest rzeczywiście skuteczny, wygładza stopy, zmiękcza, jest dość ostry. Stopy po zastosowaniu wyglądają znacznie lepiej. Peeling jest niedrogi i wydajny. Zapach ok.
Spodziewałam się jednak, ze będę miała do czynienia z dużo mocniejszym kosmetykiem, do efekty oszlifowanego diamentu jeszcze trochę brakuje ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

wystarczający

W sumie nie mam się do czego przyczepić, w moim przypadku spełnia swoje zadanie, dobrze ściera martwy naskórek, w miarę wydajny, nie będę na niego narzekać.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Za słaby

Drobinki są na tyle ostre, że zdarza się kaleczyć mi dłonie!, a jednak ogólny efekt, jaki daje scrub, jest mierny. Ok, fajnie działa na wierzchu stopy - ale tam raczej nie ma poważniejszych problemów, przynajmniej u mnie. Natomiast na podeszwie prawie nie ma różnicy przed i po. Do tego, jak na mój gust, jest mało wydajny. Zastanawiałam się, czy kupię ponownie, ale raczej nie. Być może jak uda mi się zrobić porządek ze stopami po zimie za pomocą innych kosmetyków skuszę się na ten peeling jeszcze raz i zobaczę jak radzi sobie w okresie, kiedy mam mniejsze wymaganie. Póki co, 3.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

spełnione obietnice

Polecam!
Stosuję ten piling na mokre stopy po prysznicu. Skóra jest super wygładzona, miękka. Przy regularnym stosowaniu wypielęgnowane i bardziej zrelaksowane stopy gwarantowane.

Używam tego produktu od:bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego (wydajny!)

Bardzo skutecznie peelinguje skórę, jest miękka i wygładzona, nie podrażnia (a miałam pewne wątpliwości przy pierwszym użyciu, czując, jak twarde są drobinki ścierające). Zapach świeży, trochę cytrynowy?, wydajność i cena (12,90) -ok.
Jeden z niewielu naprawdę dobrych produktów Avonu.

średni

Pomimo dobrych recenzji- rozczarował mnie. Ściera naskórek, ale bardzo powierzchownie. Względne wydajny (wystarczył mi na ok. 10 peelingów). Większy wpływ miał na wygładzenie wewnętrznych powierzchni dłoni niż stóp ;) Niewygodna nakrętka, ale to już poza konkursem ocen.

mocny

super produkt:D. mam problem z suchą i twardą skórą na stopach i piętach, a ten scrub doskonale usuwa zrogowaciały naskórek. efekty są widoczne już po 1. użyciu-miękkie i gładkie stopy ale najlepsze jest to, ze używany regularnie zapobiega narastaniu twardej skóry. jest bardzo wydajny, zapach troszkę chemiczny- najważniejsze, że jest skuteczny, żaden peeling do tej pory nie poradził sobie z moimi stopami;)
uzywam 3-4 razy w tyg i widzę efekty.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:3/4

fajny

jestem z moich lepszy peelingów, jest odpowiedniej gradiacji nie za lekki nie za mocny w sam raz jak dla mnie, fajnie złuszcza naskórek, skora pozostaje idealnie gładka i nie podrażniona.
polecam

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Po co przepłacać?

Peeling jest bardzo dobry - dobrze ściera, jest wydajny. Ma dosyć grube i ostre "drobinki" ścierajace.

Nie dają mu tytułu KWC ponieważ wg. mnie jest to ten sam produkt co krem zluszczający z podstawowej serii Foot Works. Byż może i ma jakieś dodatkowe składniki, jednka używa się ich tak samo (nakłada na stopy, trzyma ok minutę, wciera i spłukuje) a i efekty są takie same. Po co więc przepłacać?

Diamentowego nie kupię, ale kupię krem złuszczający

Używam tego produktu od: już nie używam - skońzcyłam opakowanie

taki jak lubię

Nareszcie peeling, który stosuje się tak jak lubię. Na suche stopy porządna porcja i pocieranie do momentu, aż kosmetyk zniknie wraz ze startym naskórkiem :)
Uzywam jakieś 2 razy w tygodniu, jak nie zapomnę, i rezultaty są. Stópki gładkie, miękkie, chłoną krem jak szalone.
Szkoda tylko, że tarcie nie jest mocniejsze, myślałam, że właśnie będzie to porządny zdzierak z bardzo grubymi drobinkami, ale jest przeciętny w tym względzie.
Wydajność nie zachwyca, ale ja naprawdę sporo kremu stosuję na jeden raz.
Pewnie jeszcze nie raz kupię, bo spisuje się bardzo przyzwoicie.

Używam tego produktu od:1,5 mies
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Najlepszy ze wszystkich!

Tego scrubu uzywam gdzies juz z poltora roku i caly czas jestem mu wierna, poki co nie znalazlam niczego lepszego, dlatego jak dla mnie KWC! Nie wiem czy jest malo wydajny czy tez nie, gdyz ja zawsze bogato sobie go nakladam na stopy. Uzywam srednio co 4 dni a kupuje co ok 2 katalogi i tak akurat mi go wystarcza. Zapach moze byc, nie przeszkadza mi, drobinki w sam raz, swietnie scieraja! Stopki sa gladziutkie, pachnace i milutkie! Cena nie jest zbyt wygorowana, bardzo czesto jest w promocji za 12,90 zl.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:nie liczylam