Oriflame, Pure Skin, Mattifying Cream (krem matujący)

Oriflame, Pure Skin, Mattifying Cream (krem matujący)

Krem matujący. Zapobiega błyszczeniu skóry, nadaje jej matowy wygląd. Nawilża i chroni przed wypryskami. Testowany dermatologicznie.

Dobry!!!

Z powodu bardzo wczesnego wstawania do szkoły musiałam zrezygnować z porannego makijażu, a mój roztrzaskany wręcz na pyłkowy puder nie nadawał się do transportu :D Potrzebowałam więc dobrego kremu matującego i taki wreszcie znalazłam! Dobrze nawilża (choć przy codziennym stosowaniu skóra jakby się uodporniła, kilka dni przerwy i znów dobrze nawilżał) :) Pozwala więc zaoszczędzić czas gdy się śpieszę, a do tego nie świecę jak latarnia morska :P
Po pierwszym użyciu dziwnie szczypał moją skórę, ale już następnym razem wszystko było OK. Zapach na początku mi się absolutnie nie podobał - jakiś taki męski? - ale później go wręcz polubiłam :P

Bardzo dobry kosmetyk, nawet dla mojej, ostatnio nieco bardziej tłustej, cery. No i jako konsultantka Oriflame zawsze mogę kupić go w korzystnej cenie ;)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

nawilza - nie matuje

krem jak krem- nie szkodzi nie pomaga- jesli ktos ma wysuszona skore po leczeniu dermatologicznym (tak jak w moim przypadku) to jest to super nawilzacz. Niestety na mnie nie działa matujaco-swiece sie niczym lampa :P
duzy plus za ladny zapach i opakowanie :) podoba mi sie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Jest dobry :)

Jest dobry, ale nie najlepszy. Matuje, ale nie do końca. Ładnie pachnie, jak cała seria pur skin. Stosuję rano i wieczorem. Jest dość wydajny. Oczywiście polecam dla osób które chcą by ich skóra była gładka i .. ładna :):)

Stosuje i nie narzekam :)

Mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczania. Niekiedy jakieś wypryski itp. Po zastosowaniu mogę ocenić:

Plusy:
- opakowanie wygodne do torebki (małe), zamykanie fajne nic nie wylewa się
- zapach
- konsystencja
- uczucie świeżości po zastosowaniu
- skóra nie świeci się nawet kilka godzin po posmarowaniu
- bardzo ekonomiczny w użyciu
- delikatny an wypryski itd nie podrażnia a wręcz przeciwnie, moim zdaniem pomaga w gojeniu.

Minusy:
- opakowanie nie pokazuje ile kosmetyku zużyto (mogłoby być przezroczyste, żeby widać ile zostało)
- matuje lekko, bez jakiś szczególnych efektów
- nawilżenie to samo jest ok ale bez rewelacji
- cena taka sobie
- skóra po posmarowaniu gdy dobrze krem wchłonie się jakby lekko napięta/ściągnięta... dziwne uczucie

Ogólnie nie jest zły ale bez rewelacji. Używam bo nie szkodzi i nawet nieźle powstrzymuje świecenie się skóry (ale nie ma efektu silnego zmatowienia).
Nie żałuje zakupu ale będę szukać czegoś lepszego, może kiedyś kupie jeszcze...nie wiem :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/3 może połowa

arcyestetyczne opakowanie :D

Najmocniejszą stronątego kremu jest bez watpienia jego opakowanie :D naprawdę ładnie zaprojektowane, bardzo estetyczne. A sam krem....
Primo-matujący to ona z pewnością nie jest, raczej nawilżający
Secundo-Na początku nie mogłam znieść jego zapachu brr... chyba miał być świeży,a wyszedł podobny do jakiegoś środka czystości...a teraz nawet zaczyna mi się podobać :D jak już jestem na finiszu opakowania:D
Tertio-Zdnych włąściwości antytrądzikowych nie zaobserwowałam. Chociaz przeciez czego wymagac od kremu za 10 zł?! Ważne,ze nie zapychał

Nie kupię go na pewno,bo oprócz nawilżenia nic przy nim nie zyskałam (a i nawet jak wybierałam krem matujący, to nie szukałam przecież nawilżacza:P)

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:już praktycznie kończę 1

Kolejny średniak

Krem (z nazwy) matujący, jakich wiele. Tak naprawdę w ogóle nie matuje. Z moim czołem nie poradził sobie. Trochę nawilża. Podrażniał mi skórę wokół nosa, szczypało strasznie :( Niby świeżo pachnie, ale jakoś tak dziwnie.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni temu

Może być

Jest w porządku. Początkowo matuje tylko na chwileczkę, ale po jakimś czasie skóra w ogóle traci tendencję do przetłuszczania. Moja niestety aż się przesuszyła. Teraz po jego użyciu mam wręcz uczucie ściągniętej skóry. Godny polecenia głównie nastolatkom z mocno tłustą skórą. W innym wypadku polecam na dzień pod makijaż - ma leciutką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry.

Ładnie pachnie, na prawdę nawilża, nie zatyka porów, przyjemna konsystencja.. Co prawda matuje na krótko, ale już się przyzwyczaiłam, że nie ma kremu idealnego.
Nadaje się pod makijaż, nie wałkuje się.
Polecam! :)

Używam tego produktu od:

Świetny!

Krem jest świetny. Kupując go miałam na myśli żeby przede wszystkim nawilżał. I z tym poradził sobie świetnie. Moja cera się nie błyszcvzy więc nie musi matowić. Czy mniej niespodzianek po nim się pojawia? To nie wiem. Ponieważ na to używam inne preparaty a od tego kremu tego nie wymagam. Po nim cera jest gładziutka, miła w dotyku i świetnie nawilżona. Bardzo dobrze się wchłania, ma miłą konsystencję. Nadaje się pod makijaż.Używam tego produktu od:kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Fajny nawet

Mój pierwszy krem matujący, który nie wysusza skóry i jej nie podrażnia(zaczerwienienia). Jest bardzo delikatny i bardzo szybko się wchłania. Powoduje że twarz nabiera energii. Idealny pod makijaż. Niestety(i za to 3 x *) matuje tylko na kilka godzin i ma okropny zapach.

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy

Super jak dla mnie :D

Super extra :) Moja skora sie po nim nie blyszczy, jest nawilzona i delikatna i gladziutka> Zauwazylam nawet ze mniej niespodzianek mi wychodzilo po tym kremie. Kremik bardoz dobry i naprawde polecam szczegolnie na upalne dni bo bardzo fajnie chroni i matuje. jest wydajny b. dawno go kupilam a nie widac konca :D

Używam tego produktu od:B.dawna
Ilość zużytych opakowań:1 nie widac konca

Nie pomoże, nie zaszkodzi...

Kupiłam ten kosmetyk, bo liczyłam na efekt matujący (mam skórę przetłuszczającą się). Niestety zawiodłam się:) Mimo, że krem ma neutralny zapach, dobrze się rozprowadza i w pierwszej chwili pozornie matuje, to już po pół godzinie twarz zaczyna się błyszczeć. Efekt matujący jest bardzo nietrwały...Miałam już inne kremy matujące, których efekt matujący utrzymywał się o wiele dłużej. Jednak ten krem nie wyrządza skórze szkody, tzn. nie podrażnia, jest łagodny dla skóry, lekko nawilża... taki bezpłciowy. Raczej nie polecam tym, którzy potrzebują trwałego zmatowienia.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2