Nivea, Bath Care, Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic

Nivea, Bath Care, Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic

Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic NIVEA to unikalny produkt, będący połączeniem żelu i urządzenia do masażu. Dzięki innowacyjnej nasadce masującej z możliwością regulacji twardości wypustek zapewnia indywidualną intensywność masażu. Pielęgnacyjna formuła z ekstraktem z miłorzębu ujędrnia skórę, poprawia krążenie krwi i pozostawia przyjemny cytrusowy zapach.

Skład: Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Trisodium EDTA, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Ginkgo Biloba, Parfum, CI 47005, CI 42051

Cena: 20 zł / 200 ml

ok, ale......

Kupiłam go ze względu na ciekawą reklamę i końcówkę masującą. Niestety dosyć mocno się rozczarowałam. Żel poza ładnym zapachem nie mial nic ciekawego do zaoferowania. Uparcie masowałam się nim dwa razy dziennie i skóra pozostała taka jaka była, zero jakiego kolwiek ujędrnienia.
Jeżeli kubię go jeszcze raz to tylko i wyłącznie ze względu na ładny zapach i nieprzeciene opakowanie.

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesięca (tyle ile trwa wykozystanie jednego opakowania)

KOCHAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to dobrze, że jest coś takiego jak KWC i nie trzeba kupować w ciemno kosmetyków ;)
Kupiłam ten produkt głównie ze względu na nasadkę masującą, a nie zawartość. Gdybym miała ocenić sam żel, to dostałby ode mnie 2* przy dobrych wiatrach, ponieważ jest wodnisty, zużywa się w mgnieniu oka, pachnie moim zdaniem nieciekawie, zawiera SLS bodajże na 2-gim miejscu i ogólnie nie mogłam się doczekać, aż się skończy i będę mogła przelać do niego swój ulubiony żelik. Po niecałych dwóch tygodniach wykończyłam go :), uzupełniłam moim żelem o zapachu pomarańczy (mniam) i po kolejnym tygodniu kuracji czas na recenzję.
*uwielbiam masaż przy jego życiu!!! Masuję się oczywiście w opcji Hard, raz nawet zrobiłam sobie siniaka na ramieniu, ale dzięki masażowi szybko zniknął.
*wygładza skórę, znikają fałdki i tym podobne ;)
*skóra po użyciu jest zaczerwnieniona, jędrniejsza, gładsza, lepiej wchłania się balsam.

Minusy:
*etykietki są śliskie i w połączeniu z wodą i żelem powodują wyślizgiwanie się opakowania z ręki. Dlatego raz mi wypadł i pęknął; na szczęście skleiłam go Kropelką ;) i zerwałam etykietki. Nic się teraz nie wyślizguje, bo sama butelka jest lekko chropowata.
*j/w podatność na urazy :P

Mam nadzieję, że więcej nie kupię, chyba że mi się doszczętnie rozleci. Tylko cenę mogliby trochę obniżyć i żel udoskonalić, bo póki co to bida z nędzą.
Ostatnio się zastanawiałam, czy możnaby wlać do niego np. oliwki Ziaji do masażu. Chyba kupię i spróbuję :)

taki sobie....

Mam mieszane uczucia związane z tym żelem. Kupiłam go głównie ze względu na nasadkę masującą i sentyment do pianki Nivea pod prysznic.
Niestety ten żel ani fajnie nie pachnie, ani się dobrze nie pieni. Znika za to w tempie błyskawicznym. Nic szczególnego. Jedynym plusem jest jednak opakowanie. Nie wiem czy jest warte 20 zł ale jak się naucze je otwierać i przelewać w nie inne żele pod prysznic to będzie fajnie.

udane polowanie

dlugo sie na niego czailam az w koncu dorwalam i jestem bardzo zadowolona. zapach jest bardzo przyjemny i orzezwiajacy, badzo przyjemnie sie nim masuje nie tylko nogi ale tez brzuszek i nie tylko dzieki regulowanym wypustkom :) uzywam go od ponad tygodnia i skore na nogach mam gladciejsza i delikatniejsza :)

Używam tego produktu od:ponad tygodnia

fajny gadżet :)

Super pomysl z polaczeniem zelu pod prysznic z urzadzeniem do masazu:)
Sam zel ma fajny cytrusowy zapach i chyba najbardziej mi odpowiada ze wszystkich zeli tej firmy.
Opakowanie bardzo poreczne, nie wyslizguje sie z dloni. Nasadki masujace sa wystarczajaco twarde i masaz jest wyraznie odczuwalny:)
Tylko cena - mogla by byc nizsza o pare zlotych.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bossski

Żel ma śliczny zapach, dodatkowym plusem jest, że są regulowane wypustki masujące. Bardzo przyjemnie się nim masuje, nie pieni się tak bardzo. Poza tym przyznam się bez bicia, że masując się nim codziennie przez 3 tyg (co wieczór) nie mam "pomarańczowej skórki" mam gładkie nogi. Oczom nie wierzyłam, ale to jest fakt. Na mnie naprawdę podziałał. WAŻNE przede wszystkim trzeba być systematycznym!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 drugie już czeka...

Praktyczny przyjemny gadzet:)

Zanim na dobre pojawila sie kampania reklamowa udalo mi sie kupic go w Realu:D spodobala mi sie nasadka i mozliwosc wykonania masazu.Przyjemna regulacja w stopniowaniu wypustek co uwazam,za plus.W miare ergonomiczne opakowanie,ktore pozwala na swobodne trzymanie w dloni-jednak pod prysznicem trzeba osuszyc rece aby sie nie wyslizgiwal.W calkiem praktyczny sposob pozwala na wykonanie masazu plecow:D co jest dla mnie plusem kiedy nie mam drugiej osoby pod reka;)
Obledny zapach zelu i taka mila aksamitna konsystencja.O dziwo nie podraznia i nie wysusza skory i tworzy zwarta piane,ktora na cale szczescie nie rozlewa sie po rekach.
Niebawem skoncze 1-sze opakowanie i ciekawa jestem czy uda sie napelnic opakowanie innym specyfikiem poniewaz nasadka masujaca jest extra:D
Efekty ujedrnienia....hmmmm trudno to zauwazyc,na pewno w obszarach cellulitowych po takim masazu skora lepiej przyjmuje wszelkie balsamy i staje sie bardziej wygladzona i napieta.
Uwazam,ze jest to trafiony produkt i kupie go ponownie:)

Używam tego produktu od:1-sze

niezły masażyk :)

Kupiłam, bo lubię takie "ciekawostki", dodam że nie było łatwo go dostać, mimo intensywnej kampanii reklamowej jest na razie trudno dostępny.
Przepięknie pachnie, tym mnie zdobył, bo ja kocham zapach cytryny :)
Po naciśnieciu opakowania zabawnie wysuwa się "dziobek" i dozuje żel pod prysznic, to nieodmiennie wzbudza na mojej twarzy uśmiech :D
Za pomocą urządzenia można łatwo i porządnie wymasować partie ciała które tego potrzebują, a przy okazji umyć i mieć poczucie że się "coś" zrobiło dla swojego ciała ;).
Co do własności ujędraniających- cudów zapodanych w reklamie nie zauważyłam, spodni na razie nie obcinam ;).
Minus- dość wysoka cena (ponad 18 zł), producent mógłby pomyśleć o opakowaniu uzupełniającym, ale i tak opakowania na pewno nikt nie wyrzuci, bo nasadka masująca jest bardzo fajna i poręczna.
Generalnie- polecam.

super

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Jak dla mnie bomba. Piękny zapach, świetny pomysł na masaż, za pierwszym razem masowałam się na wersji soft a później swój celul potraktowałam ostrzej (chyba za ostro bo na drugi dzien jakis siniak pojawił sie na udzie :P))
polecam najlepsze jest to, że jeśli komuś jest żal wydawać kasy na kolejne opakowanie może zdjąć nakładke wlać swój ulubiony żel i dalej się masować.:)