Lip Smacker, Lip Frosting

Lip Smacker, Lip Frosting

Pojemność 11,4 ml

Błyszczyki do ust w tubce o apetycznych smakach i zapachach, dające efekt zmrożonych ust. Wzbogacone o witaminę E i aloes wspaniale pielęgnują usta. Dzięki małej dziurce na zgrzewie tubki można je z łatwością przypiąć do kółka na klucze.

Cena: 3,15 $ / 11,4 ml

mój niezbędnik

Odkąd go mam praktycznie się nie rozstajemy :D I to z dwóch powodów: po pierwsze, przyczepiłam go do swoich kluczy, więc gdziekolwiek idę zawsze mam go ze sobą, a po drugie jest tak pyszny, że ma się ochotę w kółko smarować nim usta. Mam wersję Pink Lemon, która pachnie i smakuje jak cytrynowy krem do ciast. I naprawdę smakuje, o czym świadczyć może fakt, że mój TŻ lubi sobie czasem wziąć tubeczkę i zjadać (!!!) z niej błyszczyk. Z moich ust też go lubi zjadać ;) ale ja już mniej to lubię, bo akurat podoba mi się efekt, jaki daje - połyskujących, faktycznie jakby lekko zmrożonych ust. Poza tym ma dobrą, jakby ciut kremową konsystencję i wygodną, miękką tubkę z okrągła końcówką z dziurką (jak się dowiedziałam zwie się to fingertip ;) ). Dobrze nawilża i chroni usta przed wysuszaniem. No i do tego jeszcze duża pojemność. Jak dla mnie błyszczyk bez wad!