Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

super

mam kilka opakowań małych kulek, czyli róży w kulkach, ale mnie służą one przede wszystkim jako cienie do powiek, mam ciemnobrązowe, jasnobrazowe, beżowe, różowe, na oczach na bazie Lumene trzymają się cąły dzień, nie osypuja sie zbytnio, jedynie przy malowaniu, potem nie mam z nimi żadnych problemów, wybór kolorów jest ogromny, cena zachęcająca jak najbardziej, mimo przenoszenia ich w torebce nie pokruszyły się, sa miękkie, łatwo je się nakłada pędzelkiem, nie ma problemu w aplikacji, nasycenie koloru można łatwo modyfikować rozcierając lub nakładając więcej, dla mnie super, mam już tyle kolorów ale ciągle poluje na kolejne, bo niestety jedyną ich wada jest to ze producent nie opisuje ich numerami i łatwo można kupić dubla :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

milutkie, ale do niczego...

Kupilam dla siebie wreszcie bardzo jasny bez, ktory chcialam uzywac w roli rozswietlacza..ale jako taki absolutnie sie nie sprawdził. Beż ma w sobie wieksze drobinki, ktore za mocno sie blyszcza jak na rozswietlacz.. rozswietlenie jest, ale zbyt transparentne i wszystko błyskawicznie znika z twarzy. Zal mi bylo ogladac mieniaca sie drobinkami twarz chlopaka.. z innymi rozswietlaczami nie mialam takiego problemu.

Używam tego produktu od: kilka uzyc

polecam

Mam kilka odcieni, można je mieszać i tworzyć własne kompozycje, co jest bardzo przydatne. A na dodatek cena przystępna i nie stracimy na tym majątku . Mogłyby mniej błyszczeć, drobiny są jak dla mnie za duże. Ale zawsze można je zmieszać z matowymi kulkami (Cantare chyba takie ma)

bez rewelacji

mam chyba najjaśniejsze, taki bardzo jasny beżyk. pochwalić mogę za ładną perłową poświatę, za kolor - w żadnej firmie nie znalazłam podobnego, a bardzo mi odpowiada, za malutkie opakowanie - można nosić je ze sobą. natomiast moja skóra źle znosi ten kosmetyk, w miejscach użycia mocniej się przetłuszcza - nie mówię o efekcie wizualnym w trakcie 'noszenia' makijażu, tylko o tym, co obserwuję po zmyciu. po pudrze APC nie miałam takich "sensacji". poza tym: nieprzyjemny zapaszek, bardzo mizerna wydajność - chyba kuleczki są trochę za miękkie - no i paskudne pudełeczko. mogliby się trochę bardziej wysilić uważam jednak, że za 5zł nie zrobiłam złego zakupu. jakby były białe, seledynowe albo lila, pewnie jeszcze bym kupiła, ale te są najjaśniejsze, więc nie kupię już tego produktu.

Używam tego produktu od:dwa miesiące

Za tę cenę rewelacja :)

Nigdy nie wierzyłam "kosmetykom bazarkowym". Mam najmniejsze opakowanie kuleczek w kolorze lekko brzoskwiniowym. Kuleczki są bardzo dobre, lekko nabłyszczają (nie mam wrażenia jakbym wysypała sobie pudełeczko brokatu na twarz). Wydajne, łątwe do nałożenia, wielofunkcyjne (ja używam ich jako rozświetlacza do policzków i na górną powiekę). Cena bardzo przystępna (4,50 zł )Używam tego produktu od

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:-

Świetne!!

Nigdy nie używałam kuleczek żadnego rodzaju. Gdy natrafiłam (dzięki Dziewczynom) na te kuleczki to nie mogłam wyjść ze zdumienia! Za taką małą ceną naprawdę świetna jakość. Plusem jest też to że mają szeroką gamę kolorów, więc każdy dobierze je do swojego typu cery. Długo utrzymauja się na twarzy, u mnie cały dzień mają piękny połysk. Buzia wygląda zdrowo, ślicznie i promienieje;) Jestem bardzo zadowolona że udało mi się je znaleść:)
Kuleczki są naprawdę godne polecenia:)

Używam tego produktu od:2 tyg

dobra jakość za śmieszną cenę

Uzależniłam się od tych kuleczek :)
Mam jeden duży zestaw złocisto-beżowych oraz kilka małych opakowań jednokolorowych. Kuleczki są raczej miękkie, aplikują się łatwo (az za bardzo, trzeba uważać by nie przesadzić) . Dają bardzo duży połysk.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania 5 opakowań

za 6 zł.? tak!

Nie do wiary jak świetne mogą być kulki za 6 zł. z pobliskiego targowiska :D
Pięknie wyglądaja na buzi, rozświetlają bez drobin brokatu, to jakby masa perłowa. Można stopniować efekt, od delikatnego poprzez mocny wieczorowy błysk.
Są miękkie i łatwo się nakładają; kilka kulek już mi pękło od upadku ale nie szkodzi (nie zbankrutuję jak kupię nastęne :D ) nie zauważyłam aby zatykały pory i powodowały jakieś niespodzianki.
Mam kolor delikatny róż i napewno kupię jesze kilka odcieni, ponieważ super są także jako cieni do powiek. Położone same ślicznie rozświetlają oczy, położone na inny cień tworzą fajne świetliste refleksy.
Za relację ceny do jakości daję max gwiazdek :D

Używam tego produktu od:

świetne:)

od kilku dni jestem posiedaczką kuleczek brązowych. zapłaciłam za nie 5 zł:D zakupu oczywiscie nie załuję.super wygladaja na buzi, nie tworzą smug, są miękkie więc łatwo można stopniować intensywnośc makijazu.nie scierają się zbyt szybko i nie zapychają porów. napewno kupię jeszcze jakieś, moze rózowe:)

Używam tego produktu od:od kilku dni

Malutkie cudeńka :)

Bardzo dobry produkt za przysłowiowy "psi grosz". Nie spodziewałam się, że perełki będą aż tak świetne. W zależności od tego jaki chcemy uzyskac efekt dozujemy odpowiednią ilośc mgiełki. Puder cudownie podkreśla i modeluje twarz. Jest przy tym bardzo naturalny - nie ma w nim nachalnego i tandetnego brokatu. W moim zbiorze jak na dzień dzisiejszy mam 3 kolory - złoty, piaskowy i srebrzysty, ale napewno kupię jeszcze kilka opakowań. Zwłaszcza, że u mnie za małe opakowanie płacę 3zł :)

Polecam!:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam wszystkie 3

super kuleczki za małą cenę :)

Jestem od niedawna szczęśliwą posiadaczką różowych kuleczek i zamierzam kupić także inne kolory :-)
Zaskakujące jest to, że kosztują kilka złotych a potrafią zdziałać cuda :D
Są mięciutkie, więc nie trzeba się męczyć z nabieraniem ich na pędzel. Na twarzy dają delikatny efekt rozświetlenia, a gdy nałoży się grubszą warstwę - także różowy kolor.
Jest ich w pudełeczku niewiele i są małe, ale mimo to z wydajnością jest bardzo dobrze ;)

Podsumowując - świetne kuleczki, naprawdę polecam każdemu! I ta cena...miodzio :D

Używam tego produktu od:

genialne

mam 4 opaowania malych kuleczek tj. braz zloto roz i bez i sa po prostu super najbardziej rozswietla bez naladam go na brazery roze wszystko czym modeluje buzie po prostu rewelacja trwale i wydajne dosc miekkie ale nie krysza sie! rozowe rownie swietlisty efekt ale juz z nutka rozowego kolorku wiec nie do kazdego makijazu, zlote daja odrobine slabszy efekt blysku niz bezowe taki cieplejszy i nadaje sie wlasnie do cieplego makijazu w sam raz no i brazowe te sa matowe i dosc ciemne na szczescie sa odrobinke twardsze niz polyskliwe kuleczki dzieki czemu nie przesadzam z ich iloscia na polikach a sa serio ciemne choc niepozornie wygladaja :> szczerze polecam sa genialne moze sie przy nich schowac revlon skinlight ;)

Używam tego produktu od: hmmm z 2tyg.
Ilość zużytych opakowań: mam 4 i nie wiem czy to koniec