Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Cudownie rozświetlające sypkie cienie w postaci perłowych drobinek nadadzą powiece niepowtarzalnego blasku.

Bardzo praktyczny pędzelek dołączony do opakowania, w łatwy sposób pomoże uzyskać zamierzony efekt.

Niesamowite!

Kolejny produkt Vollare, który mnie totalnie zaskoczył. Gama kolorów jest ogromna... Cena bardzo zachęcająca (na allegro ok. 5zł, u mnie w mieście znajduję za 3zł). Kolory długo utrzymują się na powiece. Po kilku/kilkunastu godzinach bledną, ale ja mam tak z każdym cieniem. Jednak jak zrobię sobie bazę na powiekę z podkładu i opruszę to pudrem to cień wytrzymuje praktycznie cały dzień :) Mam 2 kolorki - nr 8 i nr 10, ale będzie ich zdecydowanie więcej :) Pędzelek dołączony do cienia jest beznadziejny. Zupełnie nie umiałam się nim umalowac, dlatego maluję się swoim, sprawdzonym :) Maleńką wadą jest to, że nieznacznie się osypują, ale nie odejmuję za to gwiazdki.

EDIT: Teraz używam ichz bazą Sephory i mają rewelacyjną trwałość. No i moja kolekcja kolorów "trochę" się powiększyła;) Mam numerki:
1,4, 8, dwie 10tki (każda daje inny efekt na oku), 11, 21, 32, 35, 39, 40 i 42.

Cienie sypkie Vollare to moje KWC w tej kategorii :) Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: używam 12 kolorków

Rewelacja, goraco polecam

Sa cudowne, trwałe, mega iskrzace, piękne kolory i duzy wybor, no i cena :D. Mam ja narazie 3 - jasna zielen, grafit i jasny braz wpadajacy w łososiowy. Sa bardzo wydajne i maja fajne słoiczki chroniace przed rozsypaniem. Chyba zaczne kolekcjonowac wszystkie kolory :D

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:mam 3 kolory (jak narazie :))

Lepsze od IB, Bell i Joko

Kupiłam z ciekawości przy okazji manii na kuleczki (oparlam sie kuleczkom, ale cien kupiłam). Mam kolor nr 4 - jasny brąz.

Cień jest bardzo drobniutko zmielony, pięknie migocze na oku. Osypuja się bardzo nieznacznie.
Opakowania ala Boujoris - dla takich drobniutko zmielonych, wręcz pyłkowych jest bardzo dobre, ale napoczatku ten pedzelek mnie przeraził (okazało sie potem ze niepotrzebnie) - jednak do nałożenia cieni na dlnej powiece i w kąciku oka musze uzyć patyczka kosmetycznego bo inaczej sie nie da.
Są bardzo trwałe, kolor nie bleknie, nie gromadza sie w załamaniach powiek.

Moge je porównać do sypkich apc, bell, joko i ib (heheh doświadczenie mam ;) ) - jak dla mnie plasuja się one niemal na równi z APC (APC ma jednak bardziej nasycone i wyraziste kolory, które mienią się w inny, charakterystyczby dla siebie sposób).

mam zamiar kupic jeszcze kilka kolorków :)Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: mam jeden cien nr 4 który użyłam kilka razy

EDYCJA. obecnie mam kilka kolorów - nie pamietam dokładnie ile. Zadko ich uzywam bo "mi przeszło" ;) Ale nadal uważam ze to świetne cienie.

BŁYSK OKA

To pierwsze moje sypkie cienie i niestety nie mam porównania jak spisują sie te drozsze chciazby bell, joko czy apc..Musze przyznac ze miło mnie zaskoczył efekt po zastosowaniu. ŚLicznie się błyszczą mam kolor złoty 5 i lilaróż nr 18. Nie daję 5 gwiazdek bo po kilu godzinach tracą troche z blasku, ale jak za tą cene (3,25zł poza warszawa) są rewelacyjne.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: testuje 2 kolorki

fantastyczny efekt

będę kolekcjonować chyba wszystkie kolorki.
-bardzo duży wybór kolorów
-piekne mieniące, efekt rewelacyjny w zalezności od ilości nałożonego cienia można dozować intensywność
-pędzelek bardzo wygodny donakładania
-troszke się ścieraja w ciągu dnia ale wybaczam,bo można łatwo "dolozyc";D
BOSKIE CIEBIE ZA ŚMIESZNĄ KASĘ BARDZO POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:KILKU TYGODNI
Ilość zużytych opakowań:3 UZYWAM,BARDZO WYDAJNE WIEC NIE WIEM KIEDY SIE ZUZYJA;)

baaaaaardzo fajne

mam dwa cienie sypkie vollare i oba wychaczylam w gazetach tzn dolaczone ;) mam roz i zielen :) cienie sa tak mega parlowe i blyszczace ze nie uzywam ich na codzien sa cudne na lato, wkacje, wieczorna imprezke no ale jak pisalam dla mnie az za polyskliwe jak na dzien... przebijaja nawet sypkie gosh czy L`Oreal Holography czy inne cuda jakie dotad mialam... sa po prostu mega iskrzace :)

Używam tego produktu od: kila miesiecy juz je mam
Ilość zużytych opakowań: mam 2 i malo co ubywa ;)

najlepsze sypkie :)

Zamowilam na allegro, z niecierpliwoscia czekalam, az sie doczekalam :D cienie sa genialne :) maja taki fajny, holograficzny polysk, sa bardzo drobniutko zmielone. Na bazie utrzymaly sie bez najmniejszego szwanku przez ponad 12 godz! Kolorki bardzo zywe, soczyste. Naprawde warto :) Pedzelek dolaczony do opakowanka troszke niepraktyczny, strasznie sie "puszy", rozlaza sie wloski. Raczej je wyjme i bede stosowala we-ma, ale to nie problem :)