Sephora, Pędzel do modelowania rysów twarzy (kabuki), Professionnel (stara wersja)

Gruby pędzel Sephory do modelowania rysów twarzy. Pędzel jest bardzo poręczny i nieduży, stoi na krótkiej, grubej i stabilnej nóżce, na tyle jednak długiej, by móc go wygodnie uchwycić. Włosie w pędzlu jest bardzo gęste i mocno ściśnięte, wycięte półkoliście w "grzybek", kształtem przypomina pieczarkę. Dzięki swojemu kształtowi, a także gęstości pędzel może mieć dość uniwersalne zastosowanie w makijażu, najlepiej jednak sprawdza się w użyciu z: pudrami brązującymi, różami, pudrami "w kulkach", rozświetlaczami. Makijaż wykonany tym pędzlem wygląda naturalnie, efekt nie jest przesadzony, nie tworzą się smugi. Przed zakupem należy sprawdzić, czy z pędzla nie wychodzi włosie i wybrać ten najlepszej jakości.

Cena: 35zł

Bardzo go lubię. :)

Długo zastanawiałam się, czy kupić kabuki, czy nr 2 do modelowania twarzy i nakładania brązera. Wybrałam kabuki i to była naprawdę dobra decyzja.
Pędzel jest bardzo łatwy w użyciu, doskonale i równiutko rozprowadza brązer, czy rozświetlacz. Można nim pięknie wymodelować twarz i wyeksponować to, co powinno być eksponowane. ;) Jest bardzo gęsty, starannie zrobiony. Na początku miałam wrażenie, że przyłożony prostopadle do skóry kłuje, ale na szczęście okazało się, że od prania mięknie. Z mojego egzemplarza włosie nie wypada.
Czy kupię ponownie? Nie wiem, mam nadzieję, że nie będę musiała. ;)

04.03.2008: Oj, ciacham dużo gwiazdek. Im dłużej mam mój pędzel kabuki, tym z nim gorzej. Włosie staje się drapiące i szorstkie, kłujące. Powoli przestaje się nadawać do twarzy. Jestem rozczarowana, a tak na początku dobrze mi służył.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Rozczarowanie.

Niestety nie moge polecić tego pędzla z jednego prostego powodu- niemiłosiernie linieje, pół biedy gdy przy odświeżaniu go, jednak często zdarza się, że w trakcie aplikacji zostają na twarzy czarne kłaczki. Być może trafiłam na taki egzemplarz, ale... nie powtórzę zakupu, by się przekonać, czy to taki egzemplarz, czy rzeczywiście jakość jest kiepska.
Co do samego użycia-ładnie modeluje, używam go do kulek Guerlaina i do Fairy Dust HR i spełnia swe zadanie znakomicie. Gdyby nie wyłażące włoski-byłby świetny. Ale tak-rozczarowuje.

Ilość zużytych opakowań: jak tak dalej pójdzie z tym wychodzeniem włosków, to niedługo się zużyje:P

brązeruj-modeluj;)

Naprawdę dobry pędzel do modelowania twarzy, producent do tego go oznacza i z tego wywiązuje się perfekcyjnie - jedno muśnięcie na policzki brązerem i mam kości policzkowe jak J.Lo, poprawiam cieniem Bourjois 08 którego używam jako rozświetlacza na dzień i jest pięknie;
jest poręczny, różu jak dla mnie „za szeroko” rozkłada na twarzy; do pudru sypkiego, jak już ktoś napisał nie nadaje się, ja używałam go do nakładania pudru w kamieniu na setkę SVR i było w porządku;
Zaznaczyłam nie wiem, czy kupię, bo mam nadzieję, że nie; wygląda, że posłuży mi długo, chociaż czasami pojedyncze włoski wypadają

Używam tego produktu od:pol roku

REWELACJA !!!

Pędzel jest rewelacyjny. Polecam z czystym sumieniem. Nigdy wczesniej nie udało mi się wymodelować tak twarzy pudrem brązującym i kulkami jak tym pędzlem. Juz nie trzeba skonczyc kursu nakladania różu czy rozswietlacza zeby wygladać jakby to zrobil profesjonalista, wyatarczy ten pędzel. Od momentu jak go kupilam nie wypadł ani jeden wlosek i jest bardzo mily wuzyciu nie za miękki ani za twardy. A cena 39 zl jest niezbyt wygórowana jak za taką jakoś i mozliwości użycia.

dobry

Bardzo dobry pedzel, rzeczywiscie nadaje sie do modelowania rysow twarzy. Wyglada estetycznie choc sadze ze nie bedzie tak trwaly jak pedzelki do cieni - juz widze ze troche linieje (moze nie tyle linieje co sie tak kosmaci). Ale i tak wszystko wybaczam sephorze za te fantastyczne pedzle do wszystkiego w rewelacyjnych cenach - ostatnio weszlam do douglasa i malo nie dostalam zawalu widzac ceny pedzelkow - glupi pedzel do cieni kosztuje z 80 zl!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:??

Niestety linieje

Mam mieszane uczucia co do tego pędzla. Ma wiele zalet:
- świetnie wymodelowany, idealnie okrągły kształt, rzeczywiście doskonale nadający się do nakłądania kosmetyków "modelujących" - róży, brązerów, rozświetlaczy, kulek itp.
- poręczny, nieduży, na krótkiej nóżce, bardzo estetyczny
- naturalne włosie, delikatne w dotyku.
Ma jednak też wady:
- przede wszystkim tragicznie się leni, po każdym użyciu wyciągam z umywalki, nad którą się maluję, spore ilości jego kłaczków - markowemu pędzlowi nie powinno się to przydarzyć :-( - za to dostaje tylko trzy gwiazdki
- po drugie jak dla mnie jest trochę twardy, zbyt sztywny - to efekt tego, że włosie jest bardzo gęste, lecz jednocześnie krótkie. Ja co prawda używam go jako ogólnego pędzla do pudru, także skrobii, oraz brązera, więc może nie powinnam narzekać na sztywność, bo to nie jest pędzel do pudru sypkiego. Ale nie chcę mieć całej armii pędzli na toaletce, wiec zdecydowałam się na ten jeden.
Ogólnie lubię go, pomimo wad. Jeżeli będę kupować jakiś nowy pędzel, to jednak będzie to inny - w sumie i tak pędzle kupuję raz na kilka lat :-). Ten zdecydowanie zostaje do brązerów.

Ilość zużytych opakowań:

Świetny do pudrów pryzmowych

Niezastąpiony przy modelowaniu twarzy pudrami pryzmowymi. Używam go do pryzm Givenchy i sprawuje się znakomicie. Dzięki temu, że ma krótkie i twarde włosie można nim idealnie wymodelować poszczególne części twarzy - podbródek, kości policzkowe itd.
Jak dla mnie nr jeden, jeśli chodzi o pędzle Sephory w tej chwili.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

świetny

Doskonały pędzel, właściwie mój niezbędnik, kiedy chcę użyć różu, pudru brązującego lub Meteorytów. Doskonale sprawdza się zarówno w użyciu z pudrami w kamieniu, jak i sypkimi lub w kulkach. Łatwo go przechowywać - stoi w pionie, jest stabilny. Podoba mi się, że jest nieduży, nie zajmuje dużo miejsca w szafce, a jego krótka rączka jest wystarczająca, by wygodnie zrobić makijaż. Przy zakupie należy zwrócić uwagę, aby nie kupić pędzla, z którego wychodzi włosie. Mam dwa takie pędzle i niestety jeden z nich jest wyraźnie gorszej jakości, często wychodzi z niego włosie, prawdopodobnie z czasem będzie coraz gorzej, bo się całość obluzuje. Najlepiej zachować paragon, by ewentualnie próbować reklamować taki pędzel. Ogólnie pędzel oceniam na bardzo dobry, makijaż nim wykonany jest naturalny, nie tworzą się smugi, łatwo go wykonać. Polecam!

bardzo dobry

Bardzo dobry pędzel, łatwo sie nim rozprowadza puder, jest elegancki, miekki dzieki czemu nie podraznia skóry :) bardzo fajny i podręczny. A co najwaznijesze- włoski nie wypadają! :)) Polecam bo nie jest drogi :)