Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Serum zawiera nowatorski, niezwykle skuteczny składnik - BodySculpt komplex(r). Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę", która natychmiast napina skórę brzucha i pośladków. Aby wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć skuteczność preparatu, serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym. Zawarte w preparacie wyciąg z bluszczu i kofeina odgrywają ważną rolę w spalaniu i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Redukują nadwyżkę tłuszczu i poprawiają krążenie krwi. Skrzyp poprawia jędrność i elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt oraz wspomaga przemianę materii. Centella asiatica zapobiega powstawaniu rozstępów. Wyciąg z alg laminaria - głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę. Wszystkie te elementy zapewniają natychmiastowe napięcie skóry brzucha i pośladków. Sprawiają, że ciało ma pięknie wyrzeźbione kontury, jest jędrne, kształtne i nawilżone.

taki sobie

Wysmarowałam jedno opakowanie - smarowalam brzuch,uda,posladki..nawet ramiona. Wolno sie wchłania, lepi sie. Specyfik ten zniszczył mi "boczki". A wygładzanie? Potrzebowalam 2 miesiace z Lirene by osiagnac taki efekt jak po tygodniu z Eveline.
Jedyny minus to zapach..czasami i przerazajacy chłod. Nie wyszczupla, nie modeluje. Zapach jest tak intensywny, ze wdziera mi się w oczy, chwilami utrudnia oddychanie. Po odstawieniu skora poraca do stanu sprzed kuracji.
Tylko na lato, nie nadaje sie na zime.

Używam tego produktu od:miesiąc

kolejny KWC

Świetny, świetny i jeszcze raz świetny!
Mój faworyt!
Swietnie napina skóre, zauważyłam, ze cellulit uległ zminiejszeniu, efekt chłodzenia jest niesamowity, pupa stała się jędrniejsza. Bardzo wydajny i niedrogi - zapłaciłam za niego ok. 12 zł
Zaznaczam, że codziennie się ćwiczę, więc serum okazało się świetnym dodatkiem:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

pieknie wygładza skórę

Jeszcze po zadnym kremie nie mialam tak gladkiej skory, jak wlasnie po tym serum:) Za to duzy plus!
Serum przyjemnie sie stosuje. Jest w miare wydajne, szybko sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu na skorze, daje mily efekt chlodzenia.
Posladki troche sie podniosly (widze to po spodniach), na brzuch niestety nie zadzialal, za to sprawil, ze cellulit ulegl widocznemu zmniejszeniu:)
Za to plus efekt super gladkiej skory daje 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zimnooo

Wypróbowałam wszystkie kosmetyki Eveline z tej serii i mam wrażenie, że niczym szczególnym w działaniu nie róznią sie od siebie:D Podobne wrażenie było i z tym specyfikiem. Dobrze nawilżał, przyjemnie wygładzał skórę, miał miły zapach i bardzo dobrze sie rozprowadzał. Efektu wyszczuplenia/ujędrnienia/zmiejszenia cellulitu oczywiście BRAK - ale to nie niespodzianka:D
Mnie osobiście bardzo denerwuje chłod jaki odczuwa sie natychmiast po zaaplikowaniu kosmetyku. Jest niesamowicie zimnooo (może to dobrze kiedy na dworze są upały, jednak wole nie mysleć o stosowaniu w "normalnej" temperaturze).
Jak dla mnie kosmetyk dobry - ale bez rewelacji
Stosunek cena-jakość w tym wypadku akurat sie potwierdza

Wspaniały kosmetyk!!!!!!

Jestem zaskoczona efektami po stosowaniu tego serum. ładnie napięta skóra, wyraźnie wygładzona, no i cellulit zmniejszył się (jest już prawie niewidoczny). Konsytencja jest żelowa, ładnie się rozprowadza, może trochę gorzej z wchłanianiem, ale bywało gorzej:) Najlepszy jest efekt chłodu. Jestem bardzo zaskoczona i zadowolona, myslę, że kupię sobie też inne kosmetyki z tej serii. gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Mi odpowiada :)

Uważam, że to bardzo dobry kosmetyk. Świetnie ujędrnia skórę, bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze nie lepi się, ładnie pachnie. W efekty podnoszące i inne już dawno przestałam wierzyć, jeżeli chodzi o wszystkie kosmetyki, borę pod uwagę tylko przyjemną pielęgnację :)