Max Factor, Silk Gloss Tube

Max Factor, Silk Gloss Tube

Rewelacyjny błyszczyk w poręcznej i praktycznej, zgrabnej tubce. Niesamowity, apetyczny połysk połączony z wyjątkową pielęgnacją. Zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i masło shea.

W sam raz dla mnie

Błyszczyk jest na prawde super, takiego przez długi czas szukałam, ma delikatny koloa, błyszczy sie ładnie w słońcu, ale nie tak nachalnie. No i to co dla mnie najważniejsze, bardzo dobrze odżywia usta. Kupiłam jeden dla siebie a inny kolor dla mamy i chociaż nie lubi tego typu aplikatorów to z błyszczyku jest bardzo azdowolona:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jeden ja i mama drugi:)

bardzo lubię:)

gdy zobaczyłam go w rossmanie nie mogłam powstrzymać się i kupiłam oczywiście:D mam kolorek jasnoróżowy-sliczny:D.jest gęsty i dzięki temu długo utrzymuje się na ustach.nie wysusza, a nawet powiem że nawilża i wygładza usta.do tego ładnie,słodko;) pachnie i cena też ujdzie w tłoku. lubię tak samo jak klasyczny silk gloss:)

Używam tego produktu od:kilku dni

niemalże idealny :)

Jest leciutki, nie klei się, nie warzy, nie maże, nie pozostawia grudek, smug, nie wylewa się poza kontur ani tez z tubki :)
A te cechy to dla mnie priorytety !
Poza tym jest naprawdę trwały, lsni i lsni (naprawdę intensywnie!) i tylko kawa z pączkiem lub pełnowymiarowy obiad położą temu kres :)
Działa jak odzywczy balsam, nawilzenie czuc wyraznie, az miło :)
Wolę błyszczydła z aplikatorem, ale ta tubka jest bardzo poręczna.
Polecam z czystym sumieniem!
Ach, mam odcień Barely Berry, na ustach to raczej poswiata koloru. Ma baaaardzo drobniutkie drobinki (masło maślane ;) ), widac je w ostrym swietle.