AA, Ciało Wrażliwe, Balsam do ciała z masłem mango i ekstraktem z papai

AA, Ciało Wrażliwe, Balsam do ciała z masłem mango i ekstraktem z papai

Balsam do każdego rodzaju skóry, także alergicznej. Zawiera ekstrakt z papai, nawilżający i wygładzający skórę, masło mango i shea - ujędrniające, regenerujące i odżywiające skórę, witaminę E - chroniacą przed szkodliwym wpływem środowiska oraz alantoinę i d-panthenol, które łagodzą podrażnienia.

apetyczna pielęgnacja

Używałam tego balsamu w wakacje i byłam bardzo zadowolona. Zapach balsamu tak mnie kusił, że smarowałam się nim bardzo regularnie. Pielęgnował skórę bardzo dobrze - nawilżał, wygładzał bardzo dobrze. Balsam ma trochę gęstą konsystencję, ale szybko się wchłania i nie tworzy na skórze tłustej warstwy. Pozostawia za to delikatny, apetyczny zapach na skórze :)
Jest też bardzo wydajny, używałam go naprawdę długo i w pewnym momencie zaczełam wątpić, czy kiedykolwiek się skończy :D
Na pewno warto go wypróbować. Polecam!

Używam tego produktu od: używałam parę mies. temu

Mój ulubiony :) mniam...

Byłam na zakupach w rosmanie, spieszyło mi się i wzięłam na chybił trafił :)
oj pierwszej aplikacji - uwielbiam go :)
Super zapaszek :)
Szybko wchłania się - super :)
i skóra jest taka milusia :)
Szczerze powiedziawszyod kiedy go mam, balsamuję się regularnie :) a wcześniej jakoś mniej :)
Lubie jego przezroczyste opakowanie - widzę kiedy będzie koniec by biec dokupić :)

Używam tego produktu od:1,5miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Super!

Dla mnie bomba! Ciałko gładkie, nawilżone, pięknie pachnie... Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Pierwszy mój balsamik z oceanic i nie zawiodłam się. Będę testować następne. Mogę polecić ten balsamik, bo jest naprawde bardzo dobry.

bardzo dobry

mam skore sucha. latem bardzo sucha. i balsam ten sprawdza sie calkowicie.
w dodatku zapach...mniam.
nacieram siebie, nacieram swojego mezczyzne (a ze wysusza sie chlopak niesamowicie-nacierania czestego potrzebuje) i nawet nie ucieka, co mu sie czasem zdarza przy innych smarowidlach. jemu tez mango i papaja odpowiadaja. bardzo dobry balsam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4 i beda kolejne.

eeeee nie...

Lubię balsamy AA z serii Ciało Wrażliwe, ale nie ten... Słabo się wchłania, choc ciężki nie jest, maże sie, co od razu zniechęca mnie do stosowania. Trochę nawilża i na tym kończy się jego działanie. Trochę - znaczy się absolutnie niewystarczająco, a skórę mam raczej niewymagającą. Nie umywa się do masła kakaowego z tej serii. Zapach ładny, ale to za mało. Jednorazowy zakup.

świetny balsamik

Oczywiście jak tylko zauważyłam, że Oceanic poszerzył swoją serię AA Ciało wrażliwe, musiałam któryś z produktów przetestować. Wybór padł na balsam z ekstaktami mango i papaji.Jestem bardzo z niego zadowolona, gdyż po pierwsze świetnie nawilża, wygładza, świetnie pachnie i jest niedrogi. To, że trochę dłużej się wchłania uważam za plus i wydaję mi się, że jest nieco bardziej wydajny niż masło kakaowe z tej serii.Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

tak 3,5 *

Przetestowałam poprzednie mazidełka Oceanica - malinowe i kakaowe, więc po prostu musiałam przyjrzeć sie nowościom ;)
Aloes ominęłam - roslinka przydatna, ale pachnieć nią nie chcę. Żurawina - rozczarowałą mnie bolesnie. Wiem, że owoce sa kwaśne, ale zapach nie musi! A ten jest właśbie kwasny, ostry, jakby coś sie sfermentowało! Na szczęście mango/papaja zdobyło moje uznanie. Za papają nie przepadam, mango lubie. Zapach jest owocowy, ezgotyczny, przyjemny. szkoda, że raczej delikatny i bardzo ulotny. Ze skóry znika błyskawicznie.
Opakowanie takie sobie, jak cała seria. Balsam gesty, wydajny, pewnie będzie znowu problem z wydobyciem reszty. Dobrze sie rozsmarowuje, łądnie wchłania, nawilża. Dostałby gwiazdke wyżej, gdybym go czuła na skórze jeszcze rano - niestety...
W sumie - całkiem przyjemne mazidełko, można przetestować.