Avon, Solutions, Ageless Results, Renewing Day Cream (Krem na dzień przeciwko pierwszym oznakom starzenia)

Dzięki zawartej mieszance substancji odżywczych, w skład których wchodzą m.in: wyciąg z soi, peptydy i przeciwutleniacze, krem zapewnia skórze codzienny zestaw składników i innych suplementów. Wygładza drobne i głębsze zmarszczki. Poprawia koloryt i stan skóry. Wyraźnie zmniejsza pory oraz chroni skórę przed starzeniem się.

Cena: 34,90zł / 50ml

Jak dla mnie :)

Rewelacja! Najlepszy krem na dzień, jaki do tej pory miałam. Świetnie się wchłania, nadaje się pod makijaż. Moja cera po raz pierwszy nie przetłuszcza się, ale też nie jest ściągnięta. Jeżeli chodzi o oznaki starzenia, to nie wiem, ale mimo to, jestem zadowolona ;)

zapychacz

Faktycznie bardzo dobry krem-jak się go przestanie uzywac, lol. Krem z moją cerą nie zrobił nic poza zablokowaniem porów, dzięki czemu moja skóra przypomina kaszę, teraz oczywiście o wiele mniej bo skończył mi się ok 2 tygodnie temu, używając go nie wiedziałam że to przez niego...ale teraz jestem tego pewna. Zresztą Avon wkłada do swoich kosmetyków bardzo dużo chemii co nie jest zdrowe dla skóry.

Używam tego produktu od:starczył na ok 4 miesiące używania 1 dziennie

Dobry krem, dobre nawilżenie.

Niezły krem. W dzień skóra jest nawilżona, nie błyszczy się i nie klei, krem nie pozostawia tłustej powłoki. Zapach jest ładny, konsystencja super - krem jest bardzo wydajny. Jeden psik ze słoiczka starcza na całą twarz.

A jeśli chodzi o podrażnienia... Moje Panie - od tego są próbki. W Avonie ogólnie dostępne. Krem ma prawo podrażniać ze względu na różnorodny skład i różną wrażliwość skóry. Pretensje możecie mieć tylko do siebie, a hasła w stylu: "ostatni krem z Avonu jaki kupiłam" są dziecinne i śmieszne. :/

Edit:
Przeczytałam na forum, że kogoś po nim wysypało, tzn. dostał pryszczy. I zastanowiło mnie to, bo miałam pryszcze przez całą wiosnę, gdy go używałam. Miałam jeszcze trochę w słoiczku (w międzyczasie używałam innego), więc wróciłam do niego na tydzień - faktycznie, po 3 dniach mnie wysypało. o_o Cała buzia w małych, białych syfkach, taka większa kasza manna. o_o
Jakoś nie pokojarzyłam tego wcześniej z kremem. A jednak... :/
Szkoda, bo nawilżanie naprawdę dobre. :(

Używałam tego produktu od: 3 miesiące

Bardzo dobry :)

Konsultantka poleciła mi ten krem po wycofaniu mojego ulubionego " Multiboosta", zapewniając,że ten jest jeszcze lepszy:) I faktycznie kremik bardzo przyzwoity. Ma lekką konsystencję, pachnie jakby " mydlano", ale przyjemnie. Szybko się wchłania, faktycznie delikatnie matuje i zwęża pory. Dobrze nawilża, jakoś tak ładnie wygładza twarz- naprawdę dobry kosmetyk. Jedyne zastrzeżenia mam do niezbyt estetycznego opakowania, ale to już dotyczy całej serii " Age Results". Cena również przyzwoita- w promocji kosztuje 22,90

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

IDEALNY!!!!

śWIETNIE SIĘ WCHŁANIA to ważne, pięknie pachnie i DZIAŁA ato NAJWAZNIEJSZE miałam wczesniej krem loreal ale był ciężki tłusty ten krem jest leciutki IDEALNY!!!!!!!

Używam tego produktu od:MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań:PÓŁ