Babydream, Olejek przeciw rozstępom (stara wersja)

Babydream, Olejek przeciw rozstępom (stara wersja)

Olejek przeciw rozstępom to naturalny, wysokowartościowy środek do pielęgnacji skóry kobiety podczas ciąży oraz w okresie laktacji. Przy regularnych masażach zapobiega tworzeniu się rozstępów na brzuchu, piersiach, udach oraz pośladkach. Wyjątkowe połączenie olejku rumiankowego i migdałowego oraz olejku z jojoby pielęgnuje, a także działa ujędrniająco na skórę ze skłonnościami do przesuszania oraz wspomaga naturalne procesy odnowy skóry.
- zawiera olejek migdałowy i olejek z jojoby oraz witaminę E;
- nie zawiera barwników i konserwantów;
- nie zawiera oleju mineralnego.

Dobry

Juz na poczatku zaznaczam - nie jestem w ciąży i nie mam rozstępów. Olejek kupiłam jako zastepstwo Oliwki Johnsona. Ma świetny skład - naturalny a nie parafina. Używałam na mokrą skórę po prysznicu i jako dodatek do peelingu kawowego. Miło pachnie, dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka, delikatna. Duża wydajna butla. Nie używałam regularnie, więc nie wiem czy wpływa na poprawę jędrności skóry... Ale ogólnie polecam, cieszę się że Rossmann ma coraz więcej takich dobrych produktów.