BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

Dwufazowy spray do prostowania włosów. Sprawia, iż włosy stają się śliskie, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Ponadto chroni, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nablyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI.

fajny

no więc... spray ładnie nabłyszcza, prostownica latwo przesuwa sie po wlosach jednak efekt wygladzenia wlosow widoczny jest dopiero po chwili :] wiec pierwsze wrazenie troszke zawodzi:P po paru minutach wloski sa super
minus za slaby dozownik trzeba sie niezle namachac zeby spryskac wlosy:/ alo ogolnie polecam fajnie pachnie

Używam tego produktu od:2 tyg

magiczny

Mam suche włosy,puszące się,prostuję je średnio 3 razy w tygodniu,uzywałam już różnych specyfików,profesjonalnych i nieprofesjonalnych ale żaden nie dał pożądanego efektu.
Dopiero to cudo,jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki zamieniło moją szopę w śliczne,sypkie,gładkie włoski :)
Włosy pod wpływem tego sprayu dosłownie zmieniają swoją konsystencję,stają się ''posłuszne'' i ''śliskie",fantastyczne.
Przed prostowaniem spryskuję całe włosy,czekam aż podeschną i prostuję :) A prostownica sunie jak po maśle :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

mmmm... pięknie pachnie :)

Jest to mój pierwszy spray do prostowania, mam go od pieciu miesiecy i przy codziennym obfitym spryskiwaniu całej głowy zużyłam dopiero pół opakowania. Produkt przepieknie pachnie, zapach długo utrzymuje sie na włosach (i w pomieszczeniu w którym był użyty), o reszcie jego efektów nie wiem.. ponieważ nie mam porównania z żadnym innym produktem. Mam długie włosy w dobrym stanie, profesjonalna prostownica ich nie zniszczyła, więc jestem z niego zadowolona, ale czy to dzięki niemu, pozostaje zagadką. Dlatego daję tylko 3 trzy gwiazdki, ale z czasem, jeśli będę używać jakichś innych produktów i okaże się że jest od nich lepszy, ocenę podciągnę. Wiem też że cena jeśli chodzi o profesjonalne produkty jest ok, jedna z tańszych. Po skończonym opakowaniu napewno kupię coś innego dla wypróbowania, ale może jeszcze wróce:)

Edycja: Po wypróbowaniu sprayu ochronnego z serii CHI Farouka temu podwyższam ocene o jedna gwiazdke bo jest lepszy

Używam tego produktu od: