Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Lakier do paznokci (bez toluenu i formaldehydu), do wykonania francuskiego manicure. Nadaje paznokciom piękny kolor, a nowoczesna formuła zapewnia im trwałość i połysk. Występuje w kilku ładnych odcieniach beży i różu.

Cena: ok. 4 zł / 10 ml

idealny

świetny lakier, posiadam odcien 130 taki jasny mleczny matowy odcien i matowy beż, dlugo sie utrzymuje, dobrze kryje nie pozostawia smug, rzadko kiedy odpryskuje
swietny za niewielkie pieniadze kupilam za 3.99 (to chyba regularna cena w naturze)
naprawde jestem w szoku ze wreszcie trafilam na lakier ktorym malowanie french sprawia mi radosc :)

jestem im wierna od poczatku i jak do tej pory mnie nie zawiodly, kupuje regularnie bo lubie od czasu do czasu pomalowac paznokcie jasnymi kolorkami
Używam tego produktu od: od dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań:juz kilka

nie zachwycił mnie

Kolory bardzo mi odpowiadają. Natomiast już mniej odpowiada mi trwałosć i wygoda aplikacji tego produktu. Pędzelek trzyma się wygodnie, ale przy malowaniu bardzo łatwo tworzą się nieestetyczne smugi i nietrudno też przesadzić z ilością lakieru, który potem całymi "płatami" schodzi z paznokcia. Na moich paznokciach to "cudo" trzyma się ok 2 dni.
Moim skromnym zdaniem produkt będzie odpowiedni jedynie dla osób bardzo wprawionych w malowaniu paznokci oraz często zmieniających kolor. Dla kogoś, kto chce mieć taki sam kolor np przez tydzień, ten lakier się zdecydowanie nie sprawdzi.

o fee

Drałowałam po te lakiery 6 km w jedną stronę, licząc nie wiem na co, więc teraz muszę się wyżyć.
Jedna warstwa schnie bardzo szybko, dwie w akceptowalnym tempie, o trzech można zapomnieć, bo nawet po kilku h powierzchnia jest miękka. Faktycznie jest dość trwały, nie odpryskuje, nie ściera się po 3-4 dniach, ale co z tego? Szału dostałabym, gdybym musiała regularnie tyle czekać aż lakier stwardnieje. Nie mam też ochoty stosować preparatów podkładowych, utwardzaczy, wysuszaczy i innych cudów na kiju; już wolę więcej wydać na jeden szybko schnący, kryjący i trwały lakier (póki co u mnie górą YSL).

Kupiłam odcień 132 i 135. 132 poszedł do kosza od razu jak obejrzałam go sobie w dziennym świetle (jasny róż z trupiofioletową poświatą, w sam raz na dicho), a 135 podzielił jego los kilka dni później. Miałam nadzieję na cielisty elegancki beż, a odcień tak naprawdę jest u mnie lekko łososiowy. Efekt jest jakiś taki nooo toporny i tandetny, jakbym wsadziła łapy w wiadro z farbą olejną. Zero subtelności, wot tapeta.

Używam tego produktu od: tygodnia +/-
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte i na tym koniec

wspaniały!

Nie spodziewałam się, że lakier za 5zł moze byc tak dobry!
Plusy:
ładne kolory
bardzo dobrze się rozprowadza
bardzo trwały, nie odpryskuje
idealny do francuskiego

Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od:pół roku

świetny!

Mam dwa kolory: 134 (w lekkim odcieniu różowym) i 135 (lekki beż). Najpierw kupiłam 134 ot tak, zobaczyłam, cena nieduża, sprawdzę. Lakier jest naprawdę przyzwoity! Następnego dnia pobiegłam i kupiłam jeszcze 135.

1 warstwa jest mocno transparentna, daje leciutką, mleczną poświatę wybranego koloru, bardzo fajny, naturalny efekt. 2 warstwy - mocniejszy efekt, ale bez przesadnego krycia. Super.

Lakier ma rewelacyjną konsystencję - dość rzadką, przez co super się rozprowadza. Wygodny pędzelek, żadnych smug, schnie błyskawicznie - w kilka minut mam zrobione pazurki (2 warstwy - przy jednej wystarczy pomalować paznokcie, odczekać jakieś 30 sec i już). Trwały - pierwszy delikatny odprysk (przy dwóch warstwach) pojawił się po 4 dniach (prałam ręcznie, zmywałam, codziennie myłam włosy - słowem dużo kontaktu z wodą i różnymi specyfikami).

Jak na tą cenę to lakier jest genialny, na pewno kupię ponownie - takiego efektu właśnie chciałam, nic więcej od niego nie wymagam. Dla mnie to KWC, szczególnie biorąc pod uwagę śmieszną cenę ;)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Rzeczywiscie dobry!

Ku mojemu zaskoczeniu produkt okazal sie, moze nie zaraz doskonaly, ale bardzo dobry, i to biorac jeszcze pod uwage jego cene (niebywale niska!).
Mam odcien 134. Lakier ma ladny, choc w zasadzie transparentny, naturalny kolor. Nie zostawia smug (co jest zmora wielu lakierow o jasnych, naturalnych odcieniach). Pedzelek jest porzadny, rowny, dosc sztywny, latwo nim operowac.
Lakier schnie blyskawicznie. W ogole nie odpryskuje - jest bardzo trwaly. W moim przypadku trzyma sie blisko tydzien, bez najmniejszych odpryskow czy przetarc. Ladnie tez pogrubia i nadaje polysk paznokciom. Mam wrazenie, ze sa odporniejsze na zlamania czy inne uszkodzenia.
Objetosc w sam raz (10ml), aby lakier nie zdazyl zgestniec przed calkowitym zuzyciem.
Polecam - dobra jakosc!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

wart wypróbowania

Lakier o dobrej trwałości, który nie wymaga wprawy w malowaniu i nie zostawia smug. Niestety dosyć długo schnie, zwłaszcza 2 warstwy. Z kolei nałożony tylko jedną warstwą jest bardzo transparentny, niemal niewidoczny. Mam jedną buteleczkę zakupioną ok. 2 lat temu i lakier minimalnie tylko zgęstniał. Za tę cenę jest to bardzo dobry lakier i myślę, że wrócę jeszcze do niego.

Używam tego produktu od: 2lat

Często po nie wracam!

Mam kilka lakierów z tej serii, bardzo je lubię. :ehem:
Łatwo się rozprowadzają, ładnie kryją płytkę, są tanie, mają bardzo duży wybór kolorów, dostępne w dużych buteleczkach (czasem nie zdążę ich wymalować, a już gęstnieją i są do wyrzucenia; jednak są na tyle tanie, że kupienie nowej butelki to nie jest żaden problem), długo utrzymują się na pazurkach w nienaruszonym stanie :ehem:

Bardzo często po nie wracam i dokupuję nowe kolory :love: :D

Używam tego produktu od: dawna :D
Ilość zużytych opakowań: dużo :D

Miłe zaskoczenie.

bardzo ładne kolory,lakier bardzo szybko schnie a do tego sa bardzo tanie,utrzymuje sie na paznokciach do 3 dni mimo kontaktu z woda nie odpryskuje,w miare ładne opakowanie,pedzelek ulatwia szybkie i precyzyjne malowanie.

Używam tego produktu od:poł roku

ok

kupilam komplet do french manicure zachęcona cena i rekomendacją innych;) zdecydowanie najlepszy jaki mialam( a mialam rozne inne z droższych firm) bardzo dlugo sie trzyma na paznokciach, super sie maluje, nie odpryskuje zbyt szybko. teraz wady: moim zdaniem kolor biały jest trochę za rzadki ale po jakimś czasie gęstnieje;) co do koloru nawierzchniowego to jest zbytnio brokatowy.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

Najlepszy z najlepszych

Ten lakier to mój ulubiony produkt w tej dzidzinie. Próbowałam wielu, z różnych półek cenowych, jednak za każdym razem wracałam do Sensique. Kupuję po kilka kolorów naraz, najbardziej lubię 144 czerwony i odcienie jasnoróżowe np. 131. Lakier szybko schnie, daje BOSKI niesamowity odcień i połysk, równomiernie pokrywa płytkę paznokcia. Bardzo częste słyszę komplementy na temat moich paznokci, bo pomalowane tym lakierem wyglądają niesamowicie - błyszczą i mają piękny kolor. Jestem oczarowana tym lakierem. Muszę jednak przyznać, że czym lakier jest starszy, tym gorzej spełnia swoją rolę; ciągnie się i szybciej odpryskuje z paznokci. Co za problem jednak kupić nowy, skoro kosztuje tylko 4 zł :) Pomimo tego serdecznie polecam ten lakier, bo gdy jest świeży - jest lakierem idealnym.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

fajny produkt

Nie używam go do frencha, po prostu maluje nim całą płytkę paznokcia, nakładam 3 czasami nawet 4 warstwy, żeby uzyskac piękny pudrowo różowy, kryjący kolor na moich paznokciach. Zauważyłam, że im więcej warstw nakładam tym lakier trzyma się dłużej, zazwyczaj ok 4 dni. Jest jedna rzecz, która mi strasznie w tym lakierze przeszkadza - długośc schnięcia. Przy 3 warstwach muszę czekac ok 2,5 godziny żeby całkowicie wysechł, jest to nieco denerwujące. Jednak na tyle podoba mi się efekt końcowy, a także cena i długośc trzymania się na paznokciach, że na pewno będę do niego wracac.