Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Lakier do paznokci (bez toluenu i formaldehydu), do wykonania francuskiego manicure. Nadaje paznokciom piękny kolor, a nowoczesna formuła zapewnia im trwałość i połysk. Występuje w kilku ładnych odcieniach beży i różu.

Cena: ok. 4 zł / 10 ml

w miarę...

Zakochana w lakierze Eveline-odcień milk chocolate, zobaczyłam bardzo podobny odcień firmy Sensique. A że mialam kiepski humor, to musiałam, no uwierzcie, musiałam go kupić:) :) kolor jest fajny, ale niestety jest nietrwały. Najważniejsze ze nie niszczy paznokci, chociaz...to pewnie zasługa Nail Rescue Rimmela jako podkład. Może być, wole Eveline, ale widuje je coraz rzadziej, wiec nie wykluczam, że kiedyśtam go kupię.

Używam tego produktu od: 5 mies.

polecam, bardzo dobry

Mam odcień 130, ma piękny, mleczny kolor, paznokcie wyglądają na zadbane i schludne, nie musi być wykończeniem frencha lecz można nim pomalować po prostu paznokcie ;) Lakier jest tani, długo się "3 ma", przebija drogie lakiery.

Używam tego produktu od:kilku dni

według mnie najlepszy!

Przy zakupie tego lakieru nie oczekiwałam zbyt wiele ale już po pierwszym nałożeniu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:
- nie pozostawia smug,
- łatwo się rozprowadza,
- schnie szybko
- i co najważniejsze trzyma się na paznokciach ok. tygodnia (biorąc pod uwagę częste zmywanie itp.)

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas

zaskoczenie :)

Tak, ten lakier za 4 złote to bardzo miłe zaskoczenie :)

Obecnie mam dwa kolory-czysty biały i delikatnie różowy; oba do frencha.
Mają dobrą konsystencję (wodnistą), dobrze się rozprowadzają, dobrze zmywają. Na paznokciach pozostają przez kilka dni. Nie tworzy smug. Po dwóch warstwach paznokcie wyglądają naprawdę pięknie.
Jestem zaskoczona i zadowolona ;)

Używam tego produktu od: 3 msc

fantastyczny!

Jestem naprawdę zaskoczona tym lakierem. Piękny kolor, właściwa konsystencja, na moich pazurach utrzymuje się tydzień! I dodatkowo ta cena.... Naprawdę warto się skusić :)

spoczko spoczko

hey dziewczynki naprawde polecam ten produkt, w skrócie wymienie Wam dlaczego:

= cena 3,99 /w naturze
= dają super efekt french/ moj numerek 133 :p
= dosyć długo się utrzymują
= łatwo i precyzyjnie się nimi maluje
= powalający finał malowania ps szczególnie z kredką do paznokci essence xD

koleżanki pytają jak ja to robie że mam takie zadbane świeżo wyglądające paznokcie /jakbym wychodziła od kosmetyczki po manicure/ hi hi

minusków nie widze!!!

ps to co napisała moja poprzedniczka o pogorszeniu się stanu paznokci po używaniu tego proguktu...hmmm... ja tego nie zauważyłam ale może dlatego że zawsze miałam mocne paznokcie i moge je wyginać w każdą strone a żaden się nie złamie :)

ogólnie P O L E C A M :D

Używam tego produktu od:3 latA
Ilość zużytych opakowań:ok 5

hm

Na PLUS:
+tani
+wytrzymuje ok 3-4 dni
+nie robi smug, wystarcza jedna warstwa

- od czasu jak zakupiłam lakier sensique + zmywacz stan moich paznokci znacznie sie pogorszył. Są jakby miękkie i się rozwarstwiają. Niestety nie zaryzykuję więcej i całej seri mówie NIE.
Z podkulonym ogonem wracam do Inglota.

Używam tego produktu od:2 miesiący

dobra jakosc w smiesznej cenie

Bardzo porzadne lakiery jelsi dobrze dobierze sie odcien. Ostatnio kupilam odcien, ktory na paznokciach wygladal niestety wrecz nieestetycznie - jakby brudny bez :/ Natomiast inny kolor jest rewelacyjny - dlugo sie trzyma, paznokcie wygladaja w nim na zadbane, szybko schnie, nie smuzy i nie niszczy plytki. Jest lekko wodnisty tak jak lubie. Uwazam, ze przy lakierach do paznokci cena absolutnie nie idzie w parze z jakoscia - tu mamy swietna jakosc za niska cene! polecam - gama kolorow ogromna :)
nie wiem czy kupie kolejny, bo teraz testuje tez tanie lakiery wibo ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Mile zaskoczenie!!

Po przeczytaniu recenzji na wizazu, postanowilam zaryzykowac i kupic ten lakier (odcien 131). Dlaczego zaryzykowac? Hmmm stwierdzilam ze lakier za ta cene nie moze byc az tak dobry...a jednak kiedy go wybrobowalam bylam w szoku.

zalety:
- trwaly,spokojnie utrzymuje sie 4-5dni
- nie odpryskuje, tylko dlikatnie sciera sie przy krawedziach
- szeroka gama ladnych, delikatnych odcieni
- dosc wydajny
- latwo sie zmywa
- zaskakujco niska cena

Widze w nim tylko jedna wade - dosc dlugo schnie.
Uwazam jednak, ze mimo tego zasluguje na 5 gwiazdek.

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Swietna alternatywa.

Swietna alternatywa dla drogich lakierow. Zaczynalam od bourjois, po astora i loreala... Pozniej probowalam bell... Zawsze porazka.
Sensique ma charakterystyczna konsystencje. jest troske wodnisty, ale dla paznokci z bruzdami to tylko plus. ja wlasnie takie posiadam i wlasnie te lakiery jako jedyne zdaly egzamin. Sa trwale, dobrze pokrywaja. Dobrze sie zmywaja. Duzym plusem jest tez gama odcieni (z serii do manicure mam chyba z 4..).
POLECAM.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie mam pojecia

POLECAM

Polecam ten lakier bardzo długo utrzymuje się na paznokciach (4-5 dni) nie odpryskuje, Szeroka gama kolorów jest w czym wybierać. Bardzo wygodny pędzelek. POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:3 tygodni
W trakcie 1 opakowania

To jest to

Na chwilę obecną mam 2 lakiery z tej serii i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie zostawiają smug po nałożeniu, długo się utrzymują od 4 do 7 dni, nie rozpryskuje się. Godny polecenia dla wymagających kobiet ;)

Używam tego produktu od: kilku lat