Maybelline New York, Solution micellaire (Płyn micelarny)

Maybelline New York, Solution micellaire (Płyn micelarny)

Płyn micelarny przeznaczony jest do demakijażu oczu oraz skóry wrażliwej. Wyjątkowa formuła zawiera micele, specjalne cząsteczki, które wychwytują i usuwają bardzo delikatnie zanieczyszczenia i makijaż twarzy i oczu.
Dzięki płynnej, lekkiej konsystencji Płynu Micelarnego, wystarczy deliaktnie przetrzeć twarz i oczy nasączonym wacikiem a makijaż znika bez śładu, szybko i bez potrzeby pocierania skóry.
Skuteczność w usuwaniu makijażu idzie w parze z troską o skórę. Płyn micelarny nie wysusza skóry, pomaga zachować równowagę hydrolipidową. Ma neutralne dla skóry pH. Łagodzi podrażnienia, aby zapewnić skórze miękkość i uczucie komfortu.
Posiada deliakatny zapach.
Nie zawiera alkoholu, mydła ani środków barwiących.

po co sie z tym meczyć?

Produktu w miare usuwa tusz do rzes ale jak dojdzie do tego kredka lub eyeliner to nie mozliwe jest usuniecie resztek. Chyba ze odpowiada wam efekt rano brudnych oczu ok Wasza sprawa... Ten produkt nie nadaje sie do demakijazu bo nie radzi sobie z kosmetykami niewodoodpornymi a wiec nie polecam. Łaski bez za takie gratisy juz podziekuje wole moj najzwyklejszy nivea ktory w ekspresowym tempie usuwa wszelkie malowidla z oka.

Bardzo dobry.

PLUSY:
- był dołączony jako gratis
- dobrze zmywa makijaż
- nie podrażnia, nie zapycha porów
- jest delikatny
- ma subtelny zapach

MINUSY:
- nie jest wydajny

Używam tego produktu od: niedawna

dobrze za był za darmo...

Najgorsze płyn jakiego używałam. W ogóle nie zmywa, tylko rozmazuje. Trzeba się nim strasznie namachać. Dobrze ,że był gratis do tuszu bo wyrzuciłabym pieniądze w błoto. Szczerze to nie widzę tu żadnych plusów ponieważ nie spełnia swojego podstawowego zadania.... równie dobrze mogę użyć mydła.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego którego nie mam zamiaru kończyć

Chociaż dobry, nie dla mnie

Podobnie jak większość wizażanek dostałam w prezencie do tuszu.
Plusy:
- dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny
- nie zapycha
- ergonomiczna butelka
Minusy:
- pozostawia na twarzy tłustawy film
- niemiłosiernie ściąga moją wrażliwą skórę, za co odejmuje 2 gwiazdki. z tego też powodu dla mnie dyskwalifikacja jako micelar do twarzy.

Doceniając jego działanie zmywające makijaż, nie zaniechałam jego stosowanie. czasem służy mi jako preparat do demakijażu oczu.
Czy kupiłabym go ponownie, gdybym miała okazję? NIE! Jako micelar u mnie się nie sprawdził w ogóle.
Wbrew informacji na buteleczce nie polecam do skóry wrażliwej!

może być, bez szału

Płyn dosyć przyzwoity, ale sam nie da sobie rady. Używam go po mleczku, potem przemywam jeszcze twarz tonikiem lub Wodą termalną, gdyż zostawia lepiącą powłokę.

Oczy zmywa ciężko, wymaga zbyt wiele czasu, żeby poradzić sobie z tuszem. W międzyczasie można sobie powyrywać rzęsy przy tarciu wacikiem:(

Ogólnie średniak-jeśli ktoś lubi płyny micelarne, może będzie zadowolony. Ja-niekoniecznie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 ostatnio i kilka lat temu ze 2

bardzo przyzwoity :)

Płyn dostałam jako gratis do tuszu Maybelline. Miałam zatem okazję wypróbować tylko 1 opakowanie, ale przyznam, że sprawdził się u mnie bardzo dobrze :)

Plusy:
+ bardzo dobrze zmywa makijaż z twarzy i oczu (choć nie testowałam go na kosmetykach wodoodpornych, ale myślę, że poradziłby sobie)
+ nie podrażnia, nie wysusza skóry
+ dość wydajny, starczył mi na ok. 2-3 miesiące (jednak nie maluję się codziennie ;) )

Minusy:
- trudno dostępny, trudno tez wypowiedzieć się co do ceny, bo nie widziałam go w sprzedaży regularnej
- czasami miałam wrażenie, że zostawia lepką warstewkę na skórze

Podsumowując: produkt bardzo dobrej jakości, ale na pewno nie mój KWC, bo od ok. 3 lat jestem zakochana w Sensibio H2O z Biodermy :D może jednak być dobrą alternatywą dla niego ;)

Używam tego produktu od: stosowałam pare miesięcy temu ;)

bardzo dobry

Dostałam go razem z tuszem w promocji. Ogolnie oceniam go jako bardzo dobry. zmywam nim tylko oczy i nadaje sie do tego idealnie. nie podraznia oraz nie zostawia po sobie pozostałosci. Tusz jest zmyty bardzo dobrze. Polecam

Używam tego produktu od: poł roku

Fantastyczny

Dostałam jako gratis do pudru Maybelline. Bardzo dobry!

Plusy:
+ wydajny
+ delikatny (noszę soczewki i doskonale się z nimi obchodzi; zmywam makijaż także bez ich wyjmowania i nic się nie dzieje)
+ precyzyjnie zmywa makijaż oczu i całej twarzy, dokładnie, ładnie, delikatnie
+ wygodne opakowanie

Minusy:
- dostępność (nie znałazłam już nigdzie poza allegro i przestawiłam się na Bourjois) - za to odejmuję pół gwiazdki

super!

Kupuję go zawsze w świątecznej promocji razem z tuszem do rzęs. Jest rewelacyjny.
nie znalazłam żadnych wad.
+dobrze oczyszcza
+zero podrażnień
+delikatnie pachnie
+wydajny
+fajne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: dwa

Niedostepny

Jest idealny, najlepszy z najlepszych.
Nie podraznia,
nie zostawia tłustej warstwy,
baaaardzo wydajny,
usuwa bez problemu makijaż

Ale co z tego skoro jest niedostępny w regularnej sprzedaży? i za to odejmuje gwiazdkę
a szkoda:(
Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Ideał

Promocyjny dodatek do tuszu, ale za to jaaaaki:D Jest idealny, z łatwością zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Po użyciu naprawde czuć, że ma się oczyszczoną i odświeżoną skórę:)

szkoda, że nie ma go w regularnej sprzedaży ):

Wybrałam się do pobliskiej drogerii po mój tusz Lash Stiletto i nie dość, że był w promocji, to na dodatek gratiś dołączony był ten płyn. Pomyślałam, że co mi szkodzi i tak nie przepłacam. Pewnie sama nie zdecydowałabym się na zakup.

Plusy:
- świetnie zmywa makijaż, zarówno oczu jak i twarzy
- zapach - delikatny, przyjemny
- delikatny dla skóry - skóra po użyciu niego nie jest ściągnięta
- delikatny dla oczu, nie podrażnia ich, a nie raz robiłam demakijaż w soczewkach kontaktowych
- duża pojemność jak na produkt do demakijażu
- wydajny

Minusów nie dostrzagam. Chyba. (:

Chętnie kupiłambym produkt powtórnie, jednak nie jest on w regularnej sprzedaży. Widziałam go w osiedlowym kosmetycznym za około 5zł lub trochę wyżej. Żałuję, że nie kupiłam, a już go nie ma. No trudno. Może niedługo znajdziemy go na zawsze w ofercie Maybelline.

Używam tego produktu od: końca grudnia 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml