Essence, Pojedyncze cienie do powiek (stara wersja)

Essence, Pojedyncze cienie do powiek (stara wersja)

Dostępne w 11 mocno wyrazistych kolorach trzymajacych się cały dzień. Łatwe w aplikacji.

Dobry, ale..

Posiadam kolor numer 03.
Plusy:
1. cień zawiera mnóstwo świecących się drobinek, co bardzo przypadło mi do gustu i lubie używać go na wieczorne wyjścia - daje piekny efekt przy wieczornym świetle

2. cena :D:D:D

3. bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza

4. trzyma się cały dzień na powiekach

ale,....

no własnie jest jeden, ale dośc znaczący Minus: przy nakładaniu cień bardzo się obsypuje, na policzkach mam mnóstwo brokatu i nawet póżniejsze mycie twarzy ani przecierania mleczkiem do demakijazu nie jest w stanie usunąc całkowicie tych drobinek. Jednak odkąd nakładam ten cień na pokrytą podkładem wcześniej powiekę problem znacznie się zminimalizował i cień nie obsypuje się tak bardzo, także jestem póxniej w stanie jednym ruchem wacika nasączonego mleczkiem zmyć naprawdę minimalną już ilość brokatowych drobinek znajdujących się na policzkach

... nawet nawet :) ...

Jestem posiadaczką odcienia nr 03 (Inspiration) taki lekki beżyk z iskrzącymi drobinkami.

Używam go w celu rozświetlenia powieki, nkłada się fajnie, jest dośc miękki (taki lubię najbardziej)
Jest trwały.
Wygląda super.

Ale niestety te drobinki przy nakładaniu się osypują na policzki i za nic nie da się ich usunąć, bo przywierają na amen do podkładu. Na szczęscie spada ich tylko trochę, kiedy zdmuchnę je wcześniej z pędzelka.

Jeśli ktoś lubi iskrzące cienie, to polecam z czystym sumieniem.

za bardzo przeciętny

Mam nr 16 ( BIG DATE- ale nazwa hehe)To taki dziwny szaro buro fioletowy kolorek.Cienie uzywam baardzo żadko bo ani kolor ani jakość mnie nie zachwyca niestety. Oko pomalowane tym akurat kolorem wygląda nieciekawie i jak lekko podbite;) Cienie szybko znikają z powieki i co dla mnie najgorsze tworzy się kreska w załamaniu:( No napewno nie pomalowałabym sie nim na randkę:)Raczej nie za dobry produkt.

Używam tego produktu od:mam jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań:odrobina 1, bo nielubię go

Lubie

Kolorki sa bardzo ladne! Jednak cienie sa trudne w malowaniu, krusza sie strasznie! Po jakims czasie splywaja z oka i wyglada sie tak, jakby malowalo sie w ciemnosci. Jednak kupie je jeszcze, poniewaz zamierzam sprobowac ich na jakas baze.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu